Ana Sayfa / Tahminler / 25 MAYIS 2018 CUMA İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ ( YAVUZHAN )

25 MAYIS 2018 CUMA İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ ( YAVUZHAN )

Yarışseverlerimize bol şanslar dilerim.

1.AYAK : Son kazandığı yarışla Maidene veda edip o gün içerisinde kuponumda yer verdiğim isimler arasında olan ve hatırı sayılır ganyan ile koşuyu kazanmayı başaran devam ettirdiği formu ile bugün de etkili bir yarış koşmasını beklediğim 10 GREEN HILL ön planda tuttuğum isim olup, bu rakipleri arasında bakıldığında eski performansından uzak olsa da her zaman söz sahibi olabilecek kaliteye sahip olduğunu düşündüğüm 1 TOTEM , Son startında yarıştan dördüncülükle ayrılırken o gün pistin ağırlığından etkilendiğini düşündüğüm sevdiği uzun mesafede daha etkili olacağına inandığım 6 QUENN LEONESSA, Üst üste kazanarak dikkat çeken bugünde yarışın ön planda isimlerinden olacağını düşündüğüm kazanarak formda olan 2 ŞİRİNCE koşuya baktığımda ön planda değerlendirdiğim isimlerdir.

2.AYAK : Bugün kendisine çok güvendiğim ve yapmış olduğu Bursa pistinde ki hazırlıklarında oldukça iyi olduğunu düşündüğüm 3 HOSLİ koşuyu kazanmaya en yakın isim olduğunu düşünüyorum ve ufak kuponlarda alternatif tek olarak değerlendirilebilir. Kendisine uygun rakipler arasında kilo dezavantajına rağmen bu rakipler içerisinde söz sahibi olabilecek 1 BAYBAŞKAN'ın Hosli'nin eksik koşması  halinde koşuyu kazanmaya en yakın bir diğer isim olarak değerlendiriyorum.

3.AYAK : 2 Yaşlıların Maiden mücadelesinde ilk şansı kaya ailesine ait olan ve M.Kayanın özellikle kendisi idman yaptırıp bugünde piste çıkmasıyla akıllarında sonsuza kadar kalacak olan 2 ÖMER İN MY MİND' e veriyorum. İlk startında kazandığı tecrübeyle bu kez çok daha farklı bir yarış koşmasını bekliyorum. Yakın ara tamamladıkları yarıştaki form durumlarıyla hazır isimler 10 ZILLION , 7 MACCHIATO, hazırlıkları ve idman görüntüsünü beğendiğim 5 CİHANGÜL , 4 ASHOKA sıralaması şans verdiğim taylardır.

4.AYAK : Üzerinde sonunda sağlam bir kantarma bulan ismin bugün koşuyu kazanmaya en yakın isim olarak görüyorum hazırlıkları ve idmanlarındaki güzel görüntüsünü yarışa yansıtması durumda koşuyu kazanabilecek 3 BEYYAZAR , İki kum startından sonra bugün çim piste denenecek olan ve etkili bir yarış gelebilecek 6 CAMGÖZ, ilk startında güzel bir birincilik elde eden bugün koşunun favori çıkması en doğal ismi usta pilotuyla 7 MİRA MİRA sıralaması koşu içerisinde şans verdiğim isimlerdir.

5.AYAK : Son startında bugün ki rakibi Cep Durak'ın gerisinde koşuyu tamamlayan en ideal mesafesinde sahaya çıkacak olan son startının ardından yapmış olduğu idmanlarda formunun zirvesine çıktığını düşündüğüm rakibine oranla bomboş kilosuyla sonlarda çok fazla yer sıkıntısı çekip sıkışmadığı takdirde viraj üzerinde rakiplerini dış kulvardan yapacağı güçlü sprint ile mağlup etmesini beklediğim 10 SITAMUN'u kuponumda günün BANKOSU olarak yer veriyorum.

6.AYAK : Ters sonuç çıkabilecek bir koşu imkanlar doğrultusunda kalabalık tutulabilir. Bu tip mesafelerde etkili yarışları olan 1 MİRZALAĞA başta olmak üzere , bu rakipler yanında her zaman söz sahibi olabilecek 5 KORCAN , İstanbul pistinde ki hazırlıklarını beğendiğim 6 PEKSOYUNOĞLU, Son ikinciliğinde dikkat çeken bugün rakipleri yanında koşuyu kazanmaya yakın 2 BALTACI, Çok uzun ara ardından koşacak olmasına rağmen İstanbul pistinde ki yapmış olduğu muntazam idman görüntüsüyle kısa mesafede çok fazla etkilenmeden yarışa ortak olabilecek 3 SON OĞUL, mesafe kaybetmezse çok fazla sıkışmadığı taktirde yarışta şansı artabilecek 7 GERGİN sıralaması koşu içerisinde şans verdiğim isimlerdir.

İSTANBUL ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK : 10,1,6,2

2.AYAK : 3 // 1

3.AYAK : 2,10,7,5,4

4.AYAK : 3,6,7

5.AYAK : 10 SITAMUN

6.AYAK : 1,5,6,2,3,7

TUTAR : 25,20 // 50,40 TL

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

14
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000
admin
Yönetici

Bol şanslar Yavuz

Deniz
Ziyaretçi
Deniz

Bol Şanslar
1,koşu 3,4,1
2,koşu 3,4,1
3,koşu 6,1,9,7,8,10
4,koşu 3,1
5,košu 10 7,2
6,koşu 4 ,6,,,,,hepsi
7,koşu 4 ,10
8,koşu 3,1,2,4,6,5
Umarim Yorumlarimi Beğeniyorsunuzdur

PINARBASILI
Üye

Hocam bol şanslar, turnayı alnının çatından vurman dileğimle.

zagor
Ziyaretçi
zagor

8-2-6-4-1
3-8-7-1-5
7 Macchıoto
6-3
4 Honey ryder
5-2-1-4-3
tutar 17 tl

PINARBASILI
Üye

Macchiato’yu tek atmayı çok düşündüm ama Akın ikidir çok geç kalıyor bu da tereddütte bırakıyor insanı. İnşallah kazanır da kuponun gelir hocam, bol şans.

Savaş
Ziyaretçi
Savaş

Merhaba .Yorumlarınızı eniştemle değerlendiriyor ve tavsiye atlarınızı kendi fikirlerimizle birleştiriyoruz . Şimdilik yeni olmamıza rağmen 6’lıyı 2 kez teğet geçtik. Yarın ki tahmininizi özellikle bekliyoruz çünkü biraz şişkin bir 6’lıyla bu sefer tutturacağız. Bu arada bir sorum olacak ; örneğin tabela bugün 2.700 tl verdi ve ben 9-2-8-4 sıralı ve 100 misli, 15 TL’ye tutturdum diyelim. O tabela bahis benim önceden 100 misli oynayıp tutturmama rağmen yine 2,700 TL mi verirdi ?Yoksa 100 misli kuponum yüzünden sanki 100 kişi daha bilmiş gibi olup , ikramiye miktarı azalır mıydı? Veya , sistemde bu sürpriz sıralamaya yüklü girdiğim için herhangi bir manipüle olabilir miydi? Yanlış düşünmek istemiyorum ama bu tarz şeyler düşünen azımsanmayacak bir kesim var . Saygılar iyi çalışmalar

Yazar: yavuzhan41

yavuzhan41
Evli ve bir çocuk babasıyım. Kocaeli'de ikamet ediyorum. Yaklaşık olarak 18 yıldır at yarışlarına karşı bir aşinalığım mevcuttur.Ekip olarak sizlere elimizden geldiğince yardımcı olmak adına çıkardığımız kuponlarımızı sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz...