Ana Sayfa / Tahminler / 25 MAYIS 2017 PERŞEMBE ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ (BARIŞÇI)
ankara altili tahminleri barisci

25 MAYIS 2017 PERŞEMBE ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ (BARIŞÇI)

1.Ayak: Zor bir koşuyla başlıyor program. Belli bir istikrarı yakalamış safkanların mücadelesinde bir yarış görüp daha iyi duruma gelen ALTUNSARAY(8) favorim. Çok iyi durumda olan BATMANASLANI(5) sevdiği pistte ciddi rakip olur. Gökhan Kocakaya'nın tercih ettiği BURGAÇ(6) daha sonra değerlendirilebilir.

2.Ayak: Mesafenin iyi isimlerinin bir araya geldiği koşuda ROCKET MAN(7), SERHUNCAN(8), ERSÖZLÜ(3), RUBİCON(5) ve BULLET PROOF(1) ayırımsız olarak kuponlarda yer almalı.

3.Ayak: Zor bir koşu daha. Son çim yarışını ölçü almadığım RUMET(3) takı değişikliğiyle etkili bir koşu çıkarabilir. Etkili koşularının olduğu pistte PRINCESS IZABEL(4) ilk rakip olur. Ankara pistindeki ilk koşusu başarılı DANCE(8) son dönemin iyi jokeylerinden Ayhan Kurşun ile mutlaka değerlendirilmeli. Ankara pistinde henüz tabeladan düşmeyen LADY TULPAR(9) ile iyi koşmasını beklediğim AZRACIM(6) daha sonraki ihtimaller. Süprizi AKANDASU(1) yapabilir.

4.Ayak: Uzayan mesafede daha iyi koşmasını beklediğim KOŞANAĞA(1) ilk atım. Özellikle arap atlarında form tutmuş safkanların zor geçildiğini göz önünde bulundurursak AKARNEJAT(2) yine çok iyi koşacaktır. ENİSKEREM(5) ve BABAEMİR(3) rakip arayanlara önereceğim isimler.

5.Ayak: AMERİCAN BİLLİON(1) bu grubun üstünde bir kaliteye sahip, alternatif tekim. Kilosunun sorun yaratması durumunda DEUCALION(2) ve YOLCU HAN(5) devreye girebilir.

6.Ayak: Günün tek kupalı mücadelesinde sürekli binicisiyle NİNOŞUN OĞLU(3) riskli de olsa bankomdur.

Altılı Şablonum

1.ayak:8,5,6

2.ayak:7,8,3,5,1

3.ayak:3,4,8,9,6,1

4.ayak:1,2,5,3

5.ayak:1//2,5

6.ayak:3 tek

Herkese bol şans...

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

4
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000
admin
Yönetici

Bol şanslar

Mahmut
Ziyaretçi
Mahmut

Ne kadar tutuyor

Yazar: Barışçı

Barışçı
1981 doğumluyum yaklaşık 17 senedir at yarışlarını takip ederim ve bahis yaparım. İzmir'de ikamet etmekteyim. herkese bol kazançlar diliyorum...