25 MART 2017 CUMARTESİ İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİN (Ramazan YILMAZ)

Bugün oldukça zevkli ve bir okadarda zorlu bir program mevcut. Yüksek ikramiyeye gebe olan programda şablonumu biraz geniş tuttum. Kendi bütçenize göre eleme yapıp şansınızı deneyenilirsiniz. Şimdiden herkese bol şanslar.

1.AYAK : Altılı ganyanın ilk ayağını oluşturan koşuda birçok isim eşit şartlara sahip. 8.MIA LUNA, 3.BARBAYANNI ve 9.SANSA oncelikle şans verdiğim isimler. Bu isimlerin dışına çıkması sonucu hangi safkanın geleceğini kestirmek hayli güç bir durum. Bu sebeple geniş oynayanların HEPSİ demesi mantıklı sonuç olacaktır.

2.AYAK : Günün zevkli geçecek mücadelesinde koşunun olduğu gibi benimde favorim 8.ABUŞ. Lakin son koşusunda sinyalleri veren 10.METECİK bugün koşuya ortak olabilir. Öte yandan 3.BİÇER, 4.ŞAHİN TEPESİ ve 9.DEMİR REİS favorinin eksik koşması durumunda devreye girecek isimlerdir. 1.İLGİLGE ve 5.ELANİLİM sonrali ihtimaller.

3.AYAK : Hazırlıklarındaki düzgün görüntüsüyle 1.KINALI KUZU start sorunu yaşamazsa kazanır. Aksi durum yaşanırsa birçok isim koşuya ortak olur. Sıralamam şablonda.

4.AYAK : Bir sürenin ardından katıldığı koşuyu kazanan ve form durumu iyi görünen 2.BIG BROWN biraz riskli görünse de kazanmasını bekledigim isimdir.

5.AYAK : Beş aylık aranın ardından katıldığı koşudaki bitiriş derecesine bakarsak koşunun bitiş derecesine oldukça yakın bir dereceyle koşuyu tamamlayıp yedinci oldu. Üstelik bu performansı sergilerken binicisi tarafından pek fazla zorlanmadı. 4.IRISH COUNTRY bugün daha formda katılacağı koşuda fotoyu önde geçecektir.

6.AYAK : Günün kapanış mücadelesinde 2.ZU HAT favorim. 3.DUKE OF KENT favorinin eksik koşması durumunda devreye girecek ilk isim olur.7.LİRA LİRA sürpriz.

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK : HEPSİ
2.AYAK : 8.10.3.4
3.AYAK : 1.2.3.4.5.6.7
4.AYAK : 2
5.AYAK : 4
6.AYAK : 2.3.7

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Ramazan Yılmaz

Avatar
32 yaşında evli bir adamım altılı ganyan oyunlarıyla tanışmam 8-10 yıl gibi bir zamana dayanıyor ve bu süre içinde altılı ganyandan aldığım ikramiyeler hatrı sayılır ikramiyeler oldu. Altılı ganyanın şans ve tesadüften ziyade takip ve dikkat isteyen bir oyun olduğunu düşünenlerdenim. Ben oyunları para hırsıyla değil zevk için anlık heyecanlar için oynarım herkese de böylesini tavsiye ederim. Hırs yaparsan kaybedersin, kaybedersen daha çok hırslanırsın. Agf, favori falan pek fazla dikkat etmediğim hususlar bu yüzden güvendiğim isin sıralamada sonuncu at dahi olsa tek yazmaktan çekinmem pişman olmaktansa o heyecanı yaşamak daha değerli. Paylaşmayı severim ve bu sebeple bankotahminler ailesindeyim.