Ana Sayfa / Tahminler / 25 HAZİRAN 2015 PERŞEMBE ANKARA ALTILI TAHMİNİ ( BY CREED )

25 HAZİRAN 2015 PERŞEMBE ANKARA ALTILI TAHMİNİ ( BY CREED )

1. Ayak Stiline göre çok uygun grup yakaladığını düşündüğüm (4) DAUGAVA favorim. Startla birlikte liderliği almasını beklediğim safkanın düzlüğe kadar lider gitmesini bekliyorum. Çok kısa ama etkili bir sprinte sahip olan safkan bu tip safkanları çok iyi idare edebilen jokey avantajına da sahip. Çok iyi bir zamanlamayla bu safkanın etkili kısa sprintini değerlendirebilirse beyaz bayrak ayna yarışı yapabilir. Eğer ki kendisinden daha çok liderliği isteyen bir safkan olursa da yarışı 2 3 olarak takip edecek olan safkanın düzlük üzerinde liderliği alıp fotoya kadar götürmesi bir diğer seçenek. Bütün kapılar bu safkana çıkıyor lakin bu safkanın son 50'de olduğu yere basması beni tereddüde soktuğundan, gerilerden gelebilecek tek bir rakip gördüm onu yazacağım bu da son yarışında mesafeden etkilenen (8) SIR PATRICK olacak.

2. Ayak Gördüğü yarışların ardından çok iyi duruma gelen (4) OCEAN SOUND favorim. Bu safkana öncelikli rakip olarak takibimde ki yurt dışı efsanelerinden olan HIGH CHAPARRAL yavrusu (12) ATIA BALBA, mesafenin uzaması kendisine çok yarayacak olan (13) XASİ, form durumunu çok iyi bulduğum (10) LOST RIVER, bu pistte farklılaşan (5) MY PORTOFINO, sonrasında ise (1) FIRST HOPE, (8) NOISY BOY ve (3) GÖZ DAĞI yazacağım.

3. Ayak Bu yarış kendisini çok iyi gördüğüm hatta kazanmasını bile zor olmayacağı kısa mesafe de bir solukta bitirebilecek güce sahip olan (3) KARAESER favorim. Son yarışına gerçekten şaşırdığım (1) BESLENEY, eküri avantajıyla (6) EFSANETAY son olarak ise bu grupta işi olmaz demeyeceğim aslında tam tersi sert gruplarda daha iyi koşan bir karaktere sahip olan bu safkanın bugün sürpriz yapması hiçte zor değil gibi gözüküyor. Ben bu safkanı her ihtimale karşı şablonumda bulunduracağım (5) PEKKURT tatlı bir sürpriz yapabilir.

4. Ayak Son kum performansını dikkate almadığım stilinde rakibi bulunmayan ayağına seri isim olan (2) HASRET RÜZGARI favorim. Son yarışında DB denenen ve bunda gerçekten gözle görülebilir bir değişim yaşayan (5) TURKISH BEAUTY, yarış hayatının ilk startında başarılı koşan aprantisinin çok sıkıştırmadan yarışı tamamladığı (3) MARIAGE son olarak ise (4) ŞEVVAL SULTAN yazacağım.

5. Ayak GRAND EXPECTATIONS ve BÜYÜK AMED arasında ki liderlik mücadelesinde yüksek ihtimalle yarışı süratlendiren isim BÜYÜK AMED olacaktır. Hemen arkasında GRAND EXPECTATINOS onunda arkasında CEMCEM'in olmasını bekliyorum. Önde ki safkanlardan şans vermem gereken tek ismin (4) CEMCEM olmasını rakiplerini yakın ara izleyip düzlük dönüldükten sonra liderliği yıpranmış rakiplerinden devralıp geriden gelebilecek olan güçlü rakiplerine direnmesini bekliyorum. Bu olmaz ise formunda hiç düşü sergilemeyen U.POLAT ile iyi anlaştığını düşündüğüm (5) HOT CHOCOLATE arasında yarış gibi görünse de içimden bir ses (3) LAST EXIT'ı ihmal etmemem gerektiğini söylüyor.

6. Ayak Birbirinden formsuz safkanların biraraya geldiği koşuda süratli gitmesini beklediğim koşunun önlerde yürüyecek inatçı safkanların da olmasından dolayı gerilerden yarışı vurabilecek bir safkan seçmem gerekti. Gruba baktığım zaman bunu yapabilecek tek bir safkan var (1) İZSU eğer ki etkili sprintini aprantisi ayarlarsa kazanmaması için hiçbir neden yok BANKOMDUR.

ALTILI ŞABLONUM :

1. Ayak : 4,8

2. Ayak : 4,12,13,10,5,1,8,3

3. Ayak : 3,1,6,5

4. Ayak : 2,5,3,4

5. Ayak : 4,5,3

6. Ayak : 1 TEK

ŞABLON TUTARI : 46,08TL'dir. Bol şanslar dilerim.

Hakkında Bycreed

Bycreed

15 yorum

 1. PERŞEBE ANKARA ALTILI TAHMİNLERİM…

  Yorum yapmayacağım… tek tutuğum safkanların ustunde duracağım…
  zorlu bır yarıs gunu ile merhaba… 7 koşulu ANKARA programı ile altılı ganyan tahmın ve kuponumu sızlerle paylaşacağım.. şansımızın bol yazdığımız gibi gelmesi dileğiyle….

  3.AYAK= BİLGİN Orjinlı safkan… Ekürili.. EFSANETAY/GÖKMENER…(6/7) Favorım olup bu yarışta eküri desteği, Ve ANKARA nın Başarılı jokeyi A.ÇELİK İdaresinde kosuda bulunması sonucu ile BANKOMDUR….

  4.AYAK= Son iki yarışında tabela yapma başarısı gösteren ŞEVVAL SULTAN,,(4),, İKİNCİ BANKOMDUR.. Rakip olarak tek gördüğüm safkan… MARIAGE,,(3), Dır…

  ALTILIM…

  1.AYAK=8,1,2,7,9
  2.AYAK=8,2,5,10,11,13,3,4,6
  3.AYAK=6/7 BANKO
  4.AYAK=4 BANKO//3
  5.AYAK=1,2,4,5
  6.AYAK=12,10,7,6,3,1,2

  KUPON TUTARI=84.TL
  BOL ŞANSLAR DİLERİM…
  OZAN BOĞURCU…

  NOT= Yatırılmış kupondur…..

 2. Hawk yorum yapacakmı bugün ?

  • Hawk

   Bugün için ciddi anlamda benim için çok fazla yoğun bir gün olduğu için her iki programa da bakma şansım olmadı.Yarın çok zorlu bir Bursa programı var bu programa sıkı bir çalışma yapıp erkenden paylaşmaya çalışacağım.

 3. Merhaba By credd Bol Şanslar dilerim…

 4. İlk ayakta 10tek olur geçilmez

 5. By creed selamlar. Vallahi hergün altiliyi bulmani istiyorum. Çok emek harciyorsun. Burada cok kişi yaziyor ama bakiyorum hep en yuksek reyting sende. Dün yine toramani tek attim 5 te kaldim. Bi daha ki sefere artik :) bol şans

 6. Adrian

  Ankara için

  4-8-9-7-2-3-5-6
  8-9-2-10-5
  6
  4-2-1
  4
  1

 7. Adrian

  teşekkürler Bycreed. Sanada başarılar diliyorum.

 8. By creed ankarada 2. Ayakta 12 yorumun cok iyidi. Sirf o yoruma tek attim. Hic onemli degil 19.45 ganyanla yarim boyla gecildi. Tebrikler kardesim. Bize boyle atlar lazim.

 9. Abi izmire de yorum alabilir miyiz

  • Bycreed

   Horasangunesi ve başkaynak teklerim. Horasangunesi yikarsaniz 10 numaralı Safkani öneririm bol şans.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir