Ana Sayfa / Tahminler / 25 EKİM 2015 PAZAR ANKARA BİRİNCİ ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (can911)

25 EKİM 2015 PAZAR ANKARA BİRİNCİ ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (can911)

Sayın Admin'in yazısında ifade ettiği üzere Cumhuriyetimizin 92. kuruluş yıldönümü şerefine düzenlenecek olan koşular için Pazar gününe alınan Ankara programıyla beraberiz. Hava şartlarının da elverişli olması durumunda artacak olan ilginin yoğunlaşacağı yarışlar ise Cumhuriyet, Cumhurbaşkanlığı ve Necip Fazıl Kısakürek koşuları olacaktır. Şimdiden hak edenin kazanacağı ve bizlerin de gülümseyeceği bir gün olması dileğiyle. Yazdığınız gibi gelmesi ve kazançlı olması dileklerimle... can911

1.Koşu: Katıldığı ilk yarıştan 1.likle ayrılan ve çalışmalarında da önde görünen 3 (MEMEDİM) önceliğim. Bir diğer ilk yarışından 1.lik çıkaran 6 (GAZİ SULTAN), binici istikrarını şimdiden sağlamış (NUR OĞLU) kuponlarda mutlaka yer almalı. Geniş kupon yapabilenlere Karataş tercihiyle 5 (GÖZ GÖZ EREN) ve sürprizde 2 (MEMORABLE) ilk ayakta yüksek bir günün ganyanı olmasını sağlayabilir.

2.Koşu: Yarış tecrübesi diğer isimlere göre fazla olan bu yarışta yanına ilk yarışından 3.lük çıkaran burada start alacak bazı rakiplerini de geride bırakan ekürisinin desteğiyle 10 (SCARF), babadan Lambourn, Crystal Clear, İpek Su, anneden Delta Dart gibi çimde başarılı olmuş isimlerin kardeşi 4 (FLORA) çalışmalarıyla ismini kuponumda yer verdiren diğer adayımdır.

3.Koşu: Kilo dezavantajı ve formsuz bir dönem geçirmesine rağmen bu mesafede geçmişteki başarılı koşuları nedeniyle 1 (BEST TİME BEST), tabela konusunda istikrar abidesi 4 (HERO ADMİRAL), sentetik performansını artık burada da gösterirse 2 (LOWMAN), çalışmaları dikkat çekici 11 (SO HELP ME GOD) ve iyi bir kg indirimi alan stilini beğendiğim 8 (FESTİVALE) diyorum.

4.Koşu: Yarım boyla kaçırdığı maidendan çıkma şansını bugün değerlendireceğini düşündüğüm 5 (KAİNAT) banko tercihimdir.

5.Koşu: İstikrarlı dereceleri ve eküri desteğiyle 5 (BEŞİRYILDIZ), sentetikte gerçekleştirdiği iyi performansını buraya da yansıtması durumunda 11 (SAVAŞ ATI), kazandığı koşu sonrası ve daha da azalan kilosuyla 12 (DELİCİHAN), geçmişte kaba kumda sergilediği üstün performansını sergilemesi durumunda 15 (İLKSEN) ve çalışmalarını beğendiğim 4 (MAHMUT BERAT) aynı zamanda bu koşudaki sürpriz sayılabilecek isim olup son tercihim 7 (ÖZKURUŞ) olur.

6.Koşu: Bildiğiniz en iyi uzuncu İngiliz taylarını sayın deseler heralde Cumhurbaşkanlığı koşusuna katılan isimler olurdu. Aklıma sadece bu yılın Gazi Şampiyonu geliyor o da malum  sorunları nedeniyle geriye çekildi. Biz bakalım bu zevkli mücadeleye. İlk sıradan önerim son TJK koşusunu kamçısız bir şekilde kolay kazanan 3 (ENYALİOS) olur. Önlerdeki tempo verme mücadelesine girişse de yılmayan yapısıyla 4 (FLY BY ME), bu mesafede kuponumda her zaman yeri olan 8 (SANZATU), binicisiyle uyumu üst düzeyde olan kazandığı Byerley Türk koşusuna benzer taktikle koşması durumunda etkili olabilecek olan 14 (GÜNGÖR BABA) ile bu önemli koşu ve ilk altılıdaki tercihlerimi noktalıyorum.

1.Altılı Ganyan Şablonum:

1.Ayak: 3-6-4 /// 5-2

2.Ayak: 10-4

3.Ayak: 1-4-2-11-8

4.Ayak: 5

5.Ayak: 5-11-12-15-4-7

6.Ayak: 3-4-8-14

Kupon Tutarı: 43,20 TL  (1.Ayakta 5-2 ilavesiyle geniş kuponu bütçe takdirinize bırakıyorum)

2.Altılıyı Kapsayan koşular için yorumlarım aşağıdaki gibidir.

7.Koşu: Arap taylarına mahsus koşulan Cumhuriyet koşumuzun adına yakışır bir şekilde geçmesini dilerim. Tabii ki bu anlamda geçilmedikçe yanına pek isim yazmayı düşünmediğim 10 (CANKARDEŞLER) mutlak favori olacaktır. Benim de alternatif banko adayım. Daha önce ağır çimde geçilmiş olması ve bugün de pist koşullarının ağır olması nedeniyle acaba soru işaretleriyle yanına isim yazmak isteyenlere değişen binicisiyle 14 (ULUER) ve uzun zaman sonra çime çıkacak olsa da derece istikrarını beğendiğim 4 (BAYDARŞAH)'ı önerebilirim.

8.Koşu: Son kazandığı koşuyla adeta klasman değiştiren benim gibi bir çok kişiyi ters köşe yaptıran 3 (SAKARBAŞI) çimde de aynı performansı sergiler diye düşünüyorum. Fakat garanti olması adına yine de çimde de iyi koştuğundan emin olduğum 2 (KIRDENİZ) ilave ediyorum.

9.Koşu: Günün son koşusunda binicisiyle daha iyi performans sergileyen 3 (MELİORA) eküri desteğiyle öncelikli tercihim. Adana'da çok başarılı olmasa da geçmişteki iyi dereceli Ankara yarışlarıyla 9 (MAGFELLOW), yeni tanışacağı binicisi doping etkisi yaratır mı bilmiyorum ama çalışmalarında iyi görünen 5 (WE LUCKY DAY) küçük oynayacaklar için yeterlidir. Yeri olanlara sürpriz yapabilecek isimler olarak 6 (ASİL SOYLUM) ve 10 (DEMİRYELE) önerilerim olacaktır.

2.Altılı Ganyan Şablonum:

1.Ayak: 5

2.Ayak: 5-11-12-15-4-7

3.Ayak: 3-4-8-14

4.Ayak: 10 /// 14-4

5.Ayak: 3-2

6.Ayak: 3-9-5-6-10

Kupon Tutarı: 14,40 TL (4.Ayakta 14-4 ilavesiyle geniş kuponu bütçe takdirinize bırakıyorum)

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

36
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000
admin
Yönetici

Bol şanslar

Anonim
Ziyaretçi
Anonim

Günün en önemli koşullarından cumhurbaşkanlığı kosusunda bence en şanslı isim selim kayayla buldum bak yarışın süratli gitmesi ve pistin ağırlaşması safkanin bu şansını yükseltiyor

Anonim
Ziyaretçi
Anonim

Sayın admin 2 altılı tahminini verirsen sevinirim

ERTANBEY
Üye

Bol şanslar can bey.

nihat.
Ziyaretçi
nihat.

herkese bol şanslar diliyorum..2 inci altılıyı merakla bekliyorum tahminler ne yönde..cumhuriyet koşusunda kimi vereceksiniz diye.

Adrian
Üye

Merhaba Can basarilar diliyorum.

Ankara 2.Altili

1.) 5-8-1-4-9
2.) 11-2-5-4-7
3.) 12-1
4.) 7-10
5.) 3
6.) 5-3-2-7

nihat.
Ziyaretçi
nihat.

gelendost 12 değil yanlışlık var galiba..

zafer
Ziyaretçi
zafer

Merhaba cok zor ama önde boş kalabilirse kopenhag bombayı batlatabilir

TANER
Ziyaretçi
TANER

Benim sablonum arkadaşlar herkese hol sans
1,Ayak 5
2.Ayak 1,2,6,8,9,10,11
3 Ayak 12
4 Ayak 2,7,10
5 Ayak 2
6 Ayak 3,5,7,12

Anonim
Ziyaretçi
Anonim

Arkadasla benim sablonum 1ayak_5 2ayak 17_11 5_8_3_4_5_13ayak 12_11_14_5_9_4_5_4Ayak10. 5Ayak 3 6ayak 3_5

ERTANBEY
Üye

Hepimize bol şanslar olsun can bey.1.altiliniz devam ediyor Tebrikler. Savaş atından çok umitliyim bugün gelirse köşe oluruz :)

ismail
Ziyaretçi
ismail

Ilk ayak geldi tebrik ederim . yaniltmadin bizi can bey

ERTANBEY
Üye

Savaş Atı oleyyyyy :)

ERTANBEY
Üye

Helal başkannn 31.75 lira ganyan Tebrikler 1.altiliyi sen ve takip eden herkes kazandı. Banko Tahminler kazandırmaya devam ediyor en az 500 lira verir..

ERTANBEY
Üye

CANKARDESLER geldiği takdirde 2.altiliyida yakalama ihtimaliniz yüksekhayirlisi olsun bakalim :)

ismail
Ziyaretçi
ismail

1 . Altiliya yetisemedim ama 2

Bycreed
Üye

Tebrik ederim abi.

Adrian
Üye

Tebrikler can kardeşim

İSMAİL
Ziyaretçi
İSMAİL

can bey pazar günkü altılı ganyanı sayenizde uzun bir aradan sonra tutturmuş bulunmaktayım.Başarılarının devamını diler günlük olarak tahminlerinizi bekleriz saygılarımla.

admin
Yönetici

Tebrikler

Yazar: can911

can911
1975 Almanya doğumluyum.İzmir' de yaşıyorum.Bu oyunu kumar boyutuna getirmeden,iyi yaptığımı düşündüğüm tahminlerim nedeniyle sürdürüyorum.Kazanmanın tamamen oyun kurgusunu iyi oluşturmak ve iyi takip etmekten geçtiğini öğrendiğim bu oyunda seviyeli ve tarzıma uygun yazarların olduğunu gördüğüm bu sitede bulunmaktan çok memnunum.Saygılarımla