Ana Sayfa / Tahminler / 25 ARALIK 2017 PAZARTESİ BURSA ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (ETC)

25 ARALIK 2017 PAZARTESİ BURSA ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (ETC)

25 Aralık 2017 Pazartesi Bursa tahmin ve yorumlarımı yarışsever dostlarımın huzuruna sunar, bereketli, ikbalin ve ilhamın güzelliğiyle siz yarışsever dostlarımıza nice bol şans, huzur ve başarı dolu bir hafta dilerim..

Misliye uygun hazırlamış olduğum tercihlerimi sizinle paylaşmaktan mutluluk duyuyorum.

1.AYAK:
15 Aralık tarihli İZMİR 1600 KUM’da Burak KOÇOĞULLARI idaresinde gayet de önemli rakiplerin az farkla gerisinde elde ettiği 3.lüğü çok önemsediğim, eli kulağında sinyaller veren MATMAZEL ÇİKOLATA ile tam 1 yıl aradan sonra hem de uzun mesafede katıldığı 20 Kasım tarihli BURSA 1800 KUM sınavında epey geride kalmasına rağmen bu mesafede elde ettiği 1.59.92 bir yana, kısa mesafede daha etkili olacağını öngördüğüm BÖRTE bu koşudaki tercihlerim olacaktır.

2.AYAK:
11 Aralık tarihli BURSA 1300 KUM pistte JUNIOR DANCER’ın az farkla gerisinde elde ettiği 2.lik bir tarafa, 1.23.53 ile bu mesafede 1300 KUMda grubunun en iyisini elde eden QAZIM BABA daha iyi performans sergileyecek seviyede olduğundan bu koşuda da ilk tercihim olacaktır. Son koşusunu önemsemediğim TAKAYAMA ise QAZIM BABA’nın rakibi konumundadır.

3.AYAK:
Nihayetinde idarecisi Murat GÜNDÜZELİ’ne kavuşan ve 16 Kasım tarihli son İZMİR 1200 KUM koşusunda 60 kg sıklette beklenenin üstünde performansıyla kalite isimler önünde liderlik elde eden FRATELLI yeniden bu başarısını tekrarlayacak düzeydedir. Bankomdur.

4.AYAK:
6 Aralık tarihli BURSA 2000 KUM koşusunda uzun mesafede grubun en kalite isimlerinden DÖKERBEY – IŞKINAT ikilisinini az farkla gerisinde elde ettiği 3.lüğü çok önemsediğim YURTTAY bu defa kısa mesafede yine Halil KAPLAN idaresinde değişik bir yarış çıkarabilir. Son günlerin formda ismi ARZAK bu koşuda YURTTAY’ın rakibidir.

5.AYAK:
Mesafe ayırt etmeksizin Mehmet KAYA’ya alışık stiliyle önemsediğim KRALINADAMI bu koşuda yine Mehmet KAYA idaresinde bankomdur.

6.AYAK:
Son koşusunda da tercihlediğim isimlerden biri olan ve Onur YILDIZ idaresinde zerre yanıltmayan, liderliği ile yenilerine göz kırpan AYÇANAZ yine Onur YILDIZ idaresinde ilk tercihim olup, son günlerin formda ismi TOKUŞUN KIZI Sercan TIPRAN idaresinde AYÇANAZ’ın rakibi konumundadır.

BURSA

1.AYAK: 4 – 6
(Börte – Matmazel Çikolata)

2.AYAK: 5 – 7
(Qazımbaba – Takayama)

3.AYAK: 2
(Frateli)

4.AYAK: 1 – 4
(Yurttay – Arzak)

5.AYAK: 2
(Kralınadamı)

6.AYAK: 4 – 9
(Ayçanaz – Tokuşunkızı)

TUTAR: 3 MİSLİ = 2.88 TL

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

18
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000
Behçet İresar
Ziyaretçi
Behçet İresar

ETC dost farkettiysen Kocaeli ve Bursa’da 4.ayaklarda genelde arap yarışları olup çok da ciddi sürprizlerle bitiyor örneğin önceki haftaki Chicago nun ganyan olması gibi..dostane tavsiyem oraya at yazman olur…bir de Kralın Adamı konsomatrise döndü 20 günde 5.koşusuna çıkıyor yanılmıyorsam, orada da son koşusunda faule maruz kalan Delijet ve Sultanbatur yazılabilir sonra da uzun arasına rağmen kalitesiyle İrfan..herkese bol şans!

ETC
Üye

Behçet dostum, inan ki başından bu yana aynı fikirde olduğumuz noktalar ekseriyetle.. Kralınadamını jokeyinden ötürü tercihledim yoksa imkansıza yakındır normal şartlarda o ismi zikretmem… Delijete de esasında grubunda daha üstün isimler olduğundan hareketle elim gitmedi, Sultanbatura da aynı şekilde…

Misli olarak hazırladım ama gayet açık kapı bıraktım herkese… Dilediğini ekleyebilir ve çıkarabilirler diye.. Ama samimi olayım ben bu şekilde msili yapacağım kuponu..

Behçet İresar
Ziyaretçi
Behçet İresar

Cevabın için çok teşekkür ederim, en güzelini yaparsın sonradan değiştirip bozduğum kuponlarla ne paralar kaçırdım eminim sana da defalarca olmuştur;) bu arada Mehmet Kaya’yı severim ve Bedwulf ile de güzel bir uyum yakaladılar, yarın pisti ıslak bulursa şansını katlar bilesin;)

mustafa
Ziyaretçi
mustafa

ETC merhabalar , tabela da Atom adam atom bombasını patlatabilir mi takip atım düşüncelerin nedir? Teşekkürler.

Bursa emre
Ziyaretçi
Bursa emre

Sevgili arkadaşlar bursa da ahırlarda son ayak tokuşun kızı ve dördüncü ayak arzak konuşuluyor tabela ayağında sürpriz Osman dede ve ikinci ayakta Mahmut turan la start alacak star baba da günün güzel sürpriz isimleri değerlendirmeniz dileğiyle sevgilerle herkese bol sans

Mehmet28
Üye

Bol şanslar

Dayı 55
Ziyaretçi
Dayı 55

Neden korkuyorsunuz onu anlamadım tuttuğunuz atları arkaya atarak bulduramazsınız saygılar

Dayı 55
Ziyaretçi
Dayı 55

Bu günlerde iki ark geri duruyor bombacı ve yavuzhan belki de ben görmüyorum
Bursa oyunum

3.4.5.6
7
2.3
Hepsi
1.2.3.4.5.6
1.4.5.6.9.11
Oyuncu arkadaşlarıma bol şanslar dilerim
Yazdıkları gibi gelmesi dileği ile

Cyrone
Üye

Selamlar cümletten herkese bol şanslar

Cyrone
Üye

Altılı şablonum

1.ayak 4.5.6.2.3.1. 7
2.ayak 1.7.4.8.6
3.ayak 5.2.3.7. 1
4.ayak 4.1. 2
5.ayak 6 banko
6.ayak 9 banko
Bol şanslar
Herkese

Cyrone
Üye

Bankolar geldi oyun yok çifte bulanlara hayırlı olsun teselli değil altılı dan çok çifteden almış oldum

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.