izmir altili tahminleri bombaci

25 ARALIK 2016 PAZAR İZMİR ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

Selamlar iyi pazarlar herkese. Belirtmem gerekirse ben bu programda zorlandım. Çok fazla takip ettiğim safkanın aynı yarışta denk gelmesi, aklımda olan isimlerin oldukça riskli olması, yazdığım teklerin en ufak hata da affedilmeyecek olması işimizi oldukça zorlaştırıyor.

1.AYAK: Geliyorum diye bas bas bağıran safkanı 10 ganyanla geldigi son birinciliğinde değerlendiremedim tav oldum. Deli gibi bu yarışta tek atasım var. Safkana güven çok fazla bu mesafede de gider. AGF de alt sıralarda olacak (3) GARİP AĞA  benim ilk atımdır. Birbirine yakın isimler içinde sıralamam şablonda olacaktır.

2.AYAK: Hemen hemen artık (8) SULTAN PELİN i bilmeyenimiz kalmamıştır. Bende uzayan mesafe ile daha başarılı olacağını düşünüyorum. Son derece kısa siprinte sahip tempo atı olan safkan bu grupta iş yapabilir benden söylemesi. Rakipleri şablonumdadır.

3.AYAK: Son yarışına aldanmamak gerektiğini düşünüyorum. Çok sert grupta koşan safkan burada muhtamel favorisi çıkacak olan safkanları da geride bıraktı. Eğer o koşusu tesadüf değil ise ben bu yarışta etkili olacağını düşünüyorum. (2) ALFA KIZI ilk safkanım.

4.AYAK: Kafayı aldığı yarışlarda bozulması çok zor görülüyor. Son yarışında kendisini aştığını düşünüyorum. Son yarışının üzerine koyduysa rakip olacak safkan yok. Eğer son yarışına istinaden kötü koşarsa devreye girecek safkan çok. Mesafenin 1600 metreye çıkması haliyle çok fazla soru işareti doğuracaktır. Benim değerlendirmem mesafenin uzaması ile yanına yaklaşacaklarını düşünmediğim bunu daha da avantaja çevirmesini beklediğim (5) SİVEREK DİYARI nı tek atmak yönünde olacaktır. BANKOM

5.AYAK: Safkanın farklı olduğunu kabul etmek gerekli diye düşünüyorum. Son yarışında startta oyalanınca istediği performansı göstereyemeyen safkana bir yarış daha şans vermek gerekli diye düşünüyorum. (3) MEHMET ABİ BANKOM. 

6.AYAK: (4) POYRAZ EFE bu defa yetiştirir mi? Yetiştirir diyen tek atabilir. Benim gibi kafasında acaba olanların şablonumda ki isimleri ayırmamasını tavsiye ederim. Herkese bol şanslar.

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK: 3-5-6

2.AYAK: 8-7-5-11-9-1-3-2-12

3.AYAK: 2-3-5-6-7

4.AYAK: 5 TEK

5.AYAK: 3 TEK

6.AYAK: 4-3-9-6-11-8

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.
hbozkurt
Üye
hbozkurt

Bol şanslar Bombacı, bugün senin sayfa sessiz kalmış. Çok güzel şablon olmuş, ben de ilk iki ayakta 1 numara ları tavsiye ederim, Ayrıca bugün Siverekdiyarı geçilecek gibi geldi bana. Herkese iyi şanslar dilerim.

elegans1324
Ziyaretçi
elegans1324

Usta bol şans yazdığın gibi gelsin

espranz
Ziyaretçi
espranz

Buda benim kupon yeni sicak sicak firindan cikti :)

espranz
Ziyaretçi
espranz

Bol sans bombaci