Ana Sayfa / Tahminler / 25 ARALIK 2015 İZMİR ALTILI TAHMİNLERİ (GUFRE)

25 ARALIK 2015 İZMİR ALTILI TAHMİNLERİ (GUFRE)

1. Ayak: İzmir’de bugün denk güçlerin yarışacağı, cazip bir ikramiye verebilecek bir program var. Tuttuğumuz takip ettiğimiz atları yazıp bekleyeceğiz; günün ilk ayağı maiden bir mücadele. Son üçüncülüğü tatminkar Bosporus yavrusu 4. FOÇA KARTALI Mustafa Çiçek ile favorim, tek yazıp ilk ayaktan risk alıyorum. Farklı tek ile oyun oynayacaklara ilk rakip olarak 9.SOYSAL HAN öneririm.

2. Ayak: Handikap 15 Arap atların koşusu karışık görünüyor. İlk planda 6.KAŞİF tutuyorum, bütçe dahilinde sırasıyla 12. KANDAHAR, 4.HASEKİ SULTAN, uygun kilosuyla 8.EFE BABA, 1.HAFİZEM 2.KOCABATUR 3.TATARBEYİ ve 5.CANCANBEY rakiplerdir.

3. Ayak: 5.SINEMIS bu gruptan fazla görünüyor. Ancak rakiplerine kilo veren bu safkana 4.SEA SECRET, takibimdeki 3.RIO FACE, 9.LADY DÖKER ve 1.MUHAYO rakiptir.

4. Ayak: Günün en zor ayağı görünen bu ayakta her atın geliri var. Ben son yarışı ile kalitesini hatırlayan 6.YEŞEY, bu gruplarda her zaman kazanabilecek 2.RED EYE ve 1.SUN KINGDOM yazıp geçiyorum.

5. Ayak: 9.VOLDEMORT artan tecrübesiyle favorim. Ekonomik kuponlara tek yazılabilir ancak, ben 7.ŞEHZADE METEHAN ilavesi ile 2 atla geçiyorum.

6. Ayak: 1.ATEŞ YAĞMURU ve 7. SINGAPORE PRENSİ bende daha önde çıkıyor ancak geçtiğimiz Pazar Artur’a çarpılarak ikinci kalan 2.BOZDAĞ EFESİ,kendini unutturan 10.KORATEŞ ilave edilebilir

Altılım
4
6,12,4,8,1,2,3,5
5,4,3,9,1
6,2,1
9,7
1,7,2,10

Kupon bedeli 57,60

21
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
1000
admin
Yönetici

Bol şanslar

Eskavatör
Ziyaretçi
Eskavatör

iZMİR YORUMLARIM 1.Ayak Mustafa çiçek idaresindeki 4 Nolu FOÇA KARTALI bugün için kazanır oturup bekleyeceğiz ya herşey wonderful (harika)olacak yada ilk ayaktan gümmm umarım yanıltmaz… 2.Ayak 1 Nolu HAFİZEM ve 2 Nolu KOCABATUR ilk şanslı safkanlar eksik koşmaları halinde 6 Nolu KAŞiF ve toparlanan 12 Nolu KANDAHAR Bu grupta her zaman söz sahibi olacak olan 5 Nolu CANCANBEY bey gördüğün zaman yaz kardeşimm!!!sonra eyvahh eyvahh!!!dedirtir adama 3.Ayak 5 Nolu SİNEMiS sığınılacak liman kazanır mı muamma ama ben tek atıcam 4.Ayak 2 Nolu RED EYE başta ama koşu şartlı 5 burası tam kapamalık bir koşu favori gelmez peki kim gelir ben… Read more »

Eskavatör
Ziyaretçi
Eskavatör

Son ayakta 1 nolu Ateş topu isim olarak yanlış yazılmış özür dileyerekten Ateş yağmuru olarak değiştiriyorum Bu at ahırlar bölgesinden sinyalli bir hafta önceden benden söylemesi bucadan sevgiler…

admin
Yönetici

Düzeltildi, bol şanslar.

Bombaci
Ziyaretçi
Bombaci

Selamlar. izmir icin hem ters ve riskli bir kurgu yapicam hemde totem olsun diye tahminime son ayaktan basliycam.:) altilinin 6.AYAGINDA: Kocaelinde surekli form durumlarini ve yarislarini takip ettigim ve baskasinin uzerinede koşsa da Mehmet Kaya’nin kendi ati oldugunu bildigim ve 42 gunluk aradan sonra sevdigi ilde ve pistte kendini bulacagina inandigim özenli ellerde bakilan, üzerinde kurtlar sofrasinda şu ana kadar 66 yaris koşmuş ve hic yaris kazanmamis aprantide olsa (bu safkani cazip ganyanla tek yakalayamazsam gözüm acik gidecek.) “cesaret yoksa zaferde yok” diyerek 6 numarali LEBRIZ bankom. 5.AYAKTA: Degil 9 safkan 99 safkanla da koşsa aksiyonlarina tek kelime ile bayildigim… Read more »

mustafa
Ziyaretçi
mustafa

öncelikle emek vermişsiniz Gufre kardeşim bunun için teşekkür ederim, sizden ricam banko yazdığınız atı niçin banko yazdığınıza kısaca değinirseniz daha sağlıklı olur değerlendirmek açısından, örneğin altta yorum yazan kardeşlerimiz sebebini yazmışlar, bilgisayarda sorun olduğu için tüm atları tek tek inceleyemedim yorumlara bakarak yazılan atlara baktım, ve iki yorum yazan kardeşimize de katılıyorum son ayak ateş yağmurunu incelemedim çünkü tüm yarışlarında tek yazdım ve tamamını canlı olarak izledim bu at bulunduğu yerden çok daha yukarlarda olacak bir at lakin zor bir at ve zabt edilmiyor dikkat edin son 100 de saga sola hafif dolanıyor bu defa biniciside degismis beni tek korkutan… Read more »

mert
Ziyaretçi
mert

Gufre abi 4 ayakta 5 nolu safkana. Executive ye niye sans vermedin abi merak ettim favori cikar buyuk ihtimal

HAFİYE.48.
Ziyaretçi
HAFİYE.48.

selam sayın admin güzel birgün dileklerimle
bir sorum olacak sayın by creed sayın can bey
sayın ertan bey in izmir tahminleri olacakmı
acaba bekliyoruz çok degerli yazarlarımızın
yorumlarını heyacanla sayın adminim çok
teşekkür ederim sevgi ve saygılar dilerm
iyi çalışmalar dilerim kolay gelsin cevaplarsanız
sevinirim sayın admin hoşçakalık ras gele.

HAFİYE.48.
Ziyaretçi
HAFİYE.48.

selam iyi günler herkese sevgili dostlar ve
sayın arkadaşlar sayın ustadlar sevgili adrian
bey sevgili by creed sevgili can bey sevgili
ertan bey sevgili atlas bey çok degerli yorum
larınızı bekliyoruz sizlerin yorumları olmadan
altılı heyecan vermiyor siz degerli ve sevgili
yazarlarımıza sevgi ve saygılarımı iletiyorum
çok başarılı yorumlarınızı bekliyorum herkese
bol şanslar güzel ve heyecanlı izmir yarışları
diliyorum safkanların ayakları düzbassın
dleklerimle sevgi ve saygılar diliyorum.

HAFİYE.48.
Ziyaretçi
HAFİYE.48.

selam bol şanslar gufre kardeş çok güzel
çok degerli bir çalışma olmuş başarılar dilerim
atkoşar baht kazanır rast gele lütfen emege
saygı sevgili dostlar ve arkadaşlar iyi güzel
günler dilerim sevgili gufre ustad hoşçakalın.

HAFİYE.48.
Ziyaretçi
HAFİYE.48.

selam bursa altılısı için tebrikler gufre ustad
kusura bakmayın lütfen geç oldu bende
gerçi para vermedi bende buldum ama
önemli olan tahminlerin isabetli ve kurgunun
dogru olması başarılarınızın devaminı ve daim
olması dileklerimle sevgi ve saygılar dilerim
bol şanslar kolay gelsin hoşçakalın iyi ve
güzel birgün dileklerimle sevgiyle kalın ustad.

gencer
Üye
gencer

kocaeli için bişeler yazsanız çıkamadım içinden.

Eskavatör
Ziyaretçi
Eskavatör

Kocaeli Teklerim
4.Ayak 4
5.Ayak 4
6.Ayak 9//2.5.7
6 Nolu ÇINAREFE dikkat!!!

HAFİYE.48.
Ziyaretçi
HAFİYE.48.

sayın admin gufre ustadın kocaeli altılısı
anlaşılmıyor düzeltirmisiniz lütfen teşekkürler.

Eskavatör
Ziyaretçi
Eskavatör

4 dün biri geldi şimdi M.Kaya nın bindiği 4 te gelirse sonda 5 atım var buluruz inşallah umarım sizlerede yardımım olmuştur

Sevgili admin ve dostlarım hepinize bol şanslar diliyorum…

admin
Yönetici

Boyunla verdi 4 numara, geçmiş olsun. Bir daha ki sefere inş.

Eslavatör
Ziyaretçi
Eslavatör

5 te kaldık tatlı ikramiye verdi darısı Bursaya artık gece Bursa yorumu yapıcam sağlam önce biraz çalışmam lazım bir kaç telefon sonrada paylaşırım sizlerle admincim

ESkavatör
Ziyaretçi
ESkavatör

Sevgili admincim yarın Bursa tahmin için bir sayfa açsanız orda yorum paylaşsak biz kullanıcılar için çok iyi olur hemde sitedeki arkadaşların tahminleri bazen geç yayınlanıyo bizde oraya paylaşmak zorunda olduğumuz için beklemek zorunda kalıyoruz ilgilenirseniz daha faydalı olacaktır teşekkürlerimle

admin
Yönetici

Daha öncede talep oldu, fakat foruma yazan olmadı, kapattık. Yorum olarak gönderin ya da mail atın sizden gelenler kategorisine eklerim.

Eskavatör
Ziyaretçi
Eskavatör

26/12/2015 Bursa Yorumlarım Yorumlarıma başlamadan önce herkese inşallah bol kazançlı bir gün olmasını diler deyip geçiyoruz altılının birinci ayağı olan maiden Arap bu koşuda babadan Tamerinoğlu anneden Seyyare55 Taşkent kardeşleri Yılmabaşar,Enderefe kendilerini kanıtlamış müthiş pedigri muhteşem kan hattı günün Bankosu 4 Nolu ÖZDORUK bunun altını çiziyorum bir daha çiziyorum TEK….deyip geçiyoruz altılının ikinci ayağı olan 4 Yukarı ingilizler handikap 16 bu koşuda yarış seçerek koşturulan Daha öncede bu rakiplerinin birçoğunu geçme başarısı gösteren bugün için mesafe tutan kilosuda uygun olan 3 Nolu ANDARKAN ilk şanslı safkan yine bu tip mesafeleri seven 4 Nolu RAZİYEANA yine son koşusunu kazanma başarısı gösteren… Read more »

Yazar: Gufre

Gufre
İstanbul'da yaşıyorum, 31 yaşındayım, 15 yıldır at yarışlarını takip ediyorum, takip ettiğim programlara oyun oynuyorum Herkese bol şanslar.