25 AĞUSTOS 2018 CUMARTESİ ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

On koşulu Ankara programı ile birlikte herkese selamlar. İlk koşu saat 13:30 da başlamaktadır.

1.koşu: (1) numaralı ANADOLU’nun ön planda olduğunu düşündüğüm yarışta bu Safkanın eksik koşması durumunda ilk olarak (4) numaralı POZANTI’nın devreye girmesini bekliyorum. Kapalı kutu olduğunu düşündüğüm (10) NİZİPLİ NECİBE ve (8) ESAS ALTIN daha sonra.

2.koşu: Vermiş olduğu ara sonrası ilk sınavında da kalitesine inandığım safkandan bahsetmiştim. Son yarışında hem sitili dışı koştu hemde düzelme sinyali verdi. Bu yarışta geri planda kalacaktır ancak fırsat anlamında bu tarz safkan arayanlar için (4) ANKARALI ilk atım. Son yarışına istinaden sık koşturuluyor gibi bir havaya bürünmüş olsa da yine kalitesine inandığım bir diğer safkan (3) numaralı MİSAE ikinci safkanım. Birçok Safkanın ilk defa start alacağı bu mesafede ki sürat yarışında (6) numaralı KÜÇÜK MATRA son tercihimdir.

3.koşu: (10) numaralı VENÜSÜN KIZI ve (2) numaralı DAĞBERKAN arasında ki mücadelenin yarışın birincisini belirleyeceğine inanıyorum.

4.koşu: Safkan geri planda kalacak olsa da ben gücünün rakiplerinden aşağıda olduğuna inanmıyorum. Benim inandığım bir isim dolayısı ile Süpriz anlamında da (4) numaralı MEZZO SPRANO ilk safkanım. (3) MAKAKVI ve (1) MAICON rakip gördüğüm isimler.

5.koşu: Vermiş olduğu üç aylık aradan sonra ikincilik bulan safkan burada oldukça iddialı olacaktır. Gerek mesafeye yatkınlık gerek uygun kilosu ile birlikte ben tek olarak riske edilebilir buluyorum. Ancak yinede sağlam olsun benim olsun diyen oyuncular için tavsiye olunmaz. Her iki altılıyı da riske edeceğim (7) numaralı HOY HOOY BANKOMDUR.

6.koşu: Kilosu rakiplerinden biraz fazlada olsa eküri avantajı ile birlikte ve sürekli üzerine koyma potansiyeli gördüğüm (1) numaralı ABUBAKAR ilk safkanım. Safkandan daha önce bahsettim mi bilmiyorum Zaten herşey bir tarafa İngiliz’ler de kır safkanlara karşı zaafım olduğunu zaten okurlar bilir. Safkan tam olarak takiplik bir safkan. Bu yarışta ön plana atacağım (6) numaralı SPACE GRAY ikinci şans verdiğim isim. Yine çok geri planda kalacaktır ancak safkana dikkat çekmek istiyorum. Maidendan hemen sonra oldukça sert mücadelelere çıktı. Sanki bu yarışta iddialım diyecekmiş gibi geliyor (7) numaralı OCEAN DRIVE üçüncü safkanım olup devamı şablonumda olacaktır.

7.koşu: Safkan istanbul’dan bu yarış için fişek gibi geliyor. Tabi ki tek sorun yine Ankara kumuna uyum sağlayıp sağlayamayacağı. Ancak herşeye rağmen (4) numaralı KARAYAMA tek olarak riske edilebilir. Zaten bu Safkanın ve ekürisinin eksik koşması durumunda burası tarumar olur. Ben takviye anlamında (1) ARTUKLU’yu bulunduracağım.

8.koşu: Eğer safkan biraz düzeldi ise burada günün süprizini gerçekleştirebilir. Ben bir yarış seyredelim öyle karar verelim demenin ötesinde safkana yer vermeyi düşünüyorum (3) numaralı MAHKUM ADAM ilk safkanım olup (2) DORU YİĞİY ve (7) ANA KUCAĞI rakip gördüğüm isimler.

9.koşu: Başarısız yarışlar koşuyor olsa da H-14, H-15 Sınıfında ki Araplar içinde bence bariz derecede sırıtıyor. Burayı çok at düşünen oyuncular için (2) numaralı GÜLRUH HATUN’u tavsiye edeceğim.  Rakip gördüğüm isimler şablonumdadır.

10.koşu: Yne çok geri planda kalacaktır ancak ben bahsetmek istiyorum. Safkan üzerinde ki talihsizliği bir türlü atamıyor. Zaten attığı anda da ortalık darmaduman olacaktır. (10) numaralı SÖĞÜT ilk safkanım olup rakipleri şablonumda olacaktır. Herkese bol şanslar dilerim.

1.ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.ayak: 1-4-10-8

2.ayak: 4-3-6

3.ayak: 10-2

4.ayak: 4-3-1

5.ayak: 7 tek

6.ayak: 1-6-7-12-3-2

2.ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.ayak: 7 tek

2.ayak: 1-6-7-12-3-2

3.ayak: 4 /// 1

4.ayak: 3-2-7

5.ayak: 2-6-3-1-5-4-8

6.ayak: 10-7-6-5-4-3-2-11

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.
6 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
admin

Bol şanslar

BAYUZMAN

bol şanslar
KÜÇÜK MATRA,,,,,,, VENÜSÜN KIZI,,,,,,ABUBAKAR,,,,, KARAYAMA ARTUKLU,,,,,,

BAYUZMAN

teşekkürleri…… KÜÇÜKMATRA VENÜSÜN KIZI TEŞEKKÜRLER,,,,,,BU BEŞLİ CEPTE 2 TEKLE BEŞLİ BEKLEYECEGİZ ARTIK TATLI BOMBALARIIIIII
BİRİNCİ BEŞLİM

BAYUZMAN

işte buuuuuuuuuu
helal be şimdi para verir beşli herkeze bol şanslar

BAYUZMAN

ikinci altılım,

6
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x