Loading...
Ana Sayfa / Tahminler / 25 AĞUSTOS 2017 BURSA ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (MİRAMİS)
bursa altili tahminleri

25 AĞUSTOS 2017 BURSA ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (MİRAMİS)

1.AYAK: Son yarışındaki aksiyonlarıyla formunda gelişme olduğunu belli eden 5 LATINA GIRL boş kilosuyla favorim. Son yarışını gösterişli kazanan 3 INTOCU ile ağır kilosuna rağmen istikrarlı ve akışlı safkan 1 EL GAMBO daha sonra değerlendirilmesi gereken isimlerdir. Daha sonra ise son çim yarışları başarılı olan 4 TİRAN, 10 BANG BANG, 2 ESTERGON, 9 ALİDEV ve 7 BAY JAK'ı da kilolar ile handikapların ayarlanması işleminin bana göre çok abartıldığı bu koşuda sürpriz kontenjanına ekliyorum.

2.AYAK: Öncelikle şu üç ismin kesinlikle ayrılmaması gerektiğine inanıyorum. Bunlar; sevdiği piste dönecek olan ve hazırlıkları çok iyi olan 5 MY CEM, diğer illerde olmasına rağmen aldığı üst üste güzel iki birincilik ve uyumlu aprantisiyle (5 yarış 3 birincilik, 1 dördüncülük)  3 SERDENGEÇER, ağır kiloya rağmen idmanlarından tekrar havasını bulduğu gözlemlenen 2 HASAN ABİ'dir. Daha sonra 4 yarış önce bu pistte güzel bir üçüncülüğü bulunan ve de kendini ne zaman unuttursa can yakan 1 DOĞU PINARI sürprizde eklediğim isimdir. Son koşuları ile bende hayal kırıklığı yaratan Kralınadamı'nı tutmuyorum, dileyen eklesin.

3.AYAK: Grupta bana göre kendi ayarında olan tek ata nazaran 6 kilo avantajı bulunan 7 ÇARÇIRA, o özlediğimiz acı sprintini attırabilecek Ö.YILDIRIM idaresinde benim bankomdur.

4.AYAK: Son 400'de orta kulvardan yaptığı ataklarla bir anda kendini 3 boy öne atan 7 KINOWA ile dış kulvardan yapacağı ataklarla bu safkanı yakalamaya çalışacak 8 MISTER STRONG arasında geçeceğini düşündüğüm bir mücadele çıkıyor kafamda yarışı koşturduğumda. Seyredip görücez.

5.AYAK: Farklı platformlarda bazı atların ön plana çıkarılabileceğini düşündüğüm bu ayak için herkesi dikkatli olmaya davet ediyorum. Bana göre çok denk kuvvetlerin mücadelesi olacak yarışta sıralamam; 1 ASLAN ADAM, 7 FIBONACCI, 5 MC GREGOR, 8 MANZARA ve 2 DOLPHIN STONE'dur.

6.AYAK: Handikap puanı ile grubun içerisinde direk göze batan, geçmişte çim pistte de başarılı yarışları bulunan 2 ZEUS bu yıl çıkış yakalayan başarılı bulduğum aprantisiyle favorimdir. Bursa'da yaptığı hazırlıklarında çok iyi durumda olduğu tespit edilen, son koşusu başarılı 13 KUZEN ile son yarışında sert rakiplerinden etkilenen M.ÇİÇEK faktörü ile ağır kiloyu dengeleyebilecek olan 1 SHEHSBESH ciddi rakipleridir. Daha geri planda tutmakla beraber kalabalık grupta yol bulma sorunlarının hasıl olacağı mücadelede binici faktörü ile kendilerine şans yaratabileceklerini düşündüğüm 3 FIRATIN ÖFKESİ, 5 KALANTOR, 7 PAMUK ABLA, 14 TAMER REİS ve 4 KALABALI'yı ekleyerek bitiriyorum. Rast gelmesi dileğiyle..

 

ALTILI KURGUM (150  TL):

1.AYAK: 5-3-1-4-10-2-9-7

2.AYAK: 5-3-2-1

3.AYAK: 7 ÇARÇIRA (Banko)

4.AYAK: 7-8

5.AYAK: 1-7-5-8-2

6.AYAK: 2-13-1-3-5-7-14-4

Loading...
Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
Loading...
admin
Yönetici
admin

Bol şanslar

toprak_tan
Üye
toprak_tan

Bol Şanslar

06 Cengo 06
Üye
06 Cengo 06

Rastgelsin kardeş.

Ramazan Yılmaz
Üye
Ramazan Yılmaz

Bol şanslar

Yazar: Miramiss104

Avatar
1989 doğumluyum...KOCAELİ'de yaşıyorum...Yaklaşık 12 senedir at yarışını takip ediyorum...Tamamen ortak tahmin havuzuna ben de kendi tecrübelerimle katkıda bulunabilmek amacıyla buradayım...Genelde ters kurgu üzerine yoğunlaşarak kendi tekim üzerine cazip altılı ganyan kuponu yapmayı hedeflemekteyim...Yaptığım kuponlarla program seçerek, 100-150 lira civarı kupon yapan takipçilerle yüksek ikramiyeleri hedefleyeceğimizi düşünüyorum....Herkese bol şanslar...