24 TEMMUZ ANKARA AT YARIŞI TAHMİNLERİ

24 Temmuz 2014 Perşembe günü yapılacak olan Ankara at yarışlarında oldukça zor koşular bizleri bekliyor. Bir adet plase bankom ve bir adet favori bankom var. Altılı ganyanın içinde iki koşuda maiden koşacak arap atları var.

1 – AYAK: 4 – KLASCAN favorim. 6 – ŞEN TEKİNALP, 8 – CERES ve 9 – DEMİRCANAN rakipleridir.

2 – AYAK: 3 – DİLANIM favorim. 5 – LADY MITA rakibidir. 2 – BELENGEZ, 7 – MEDOC, 10 – İLKERHAN,12 BİGALI KIZ, 11 – BEST TIME BEST, 4 – GREAT ROSE plaseler.

3 – AYAK: Ankara’da koştuğu ilk yarışı bu grupta güzel bir 4.lük alan 8 – ALTIN ADIM iyi durumuyla bankom.

4 – AYAK: 6 – WOW SO FAST için grup uygun gözüküyor, bankom. 1 – PRIZE FOR, 5 – PİRE ANA ve 10 – GARDEN OF HEAVEN rakipleridir.

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.
5 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Ramazan Yılmaz

Programa detaylı bakmaya fırsatım olmadı şayet gün içerisinde fırsat bulursam bakarım ancak gözüme ilk çarpan AKILA bu ismi tek yazıp güzel bir kupon yapılabilir iyo para verir bu program sen yazmaşsın admin ama yinede bol şanslar :)

aytuğ

ilk ayak 12 üçüncü ayak.3.10.12 dördüncü ayak.6.WOW SO FAST bankomdur

vural

bırıncı ayak 7. ıkinci5.12,7,6,-ücuncu,5.dorducu 1.8.5.besincı12.5.11.4.sonayak 1.9.3.4.5……… herkese bol sans

5
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x