24 TEMMUZ 2020 CUMA İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

Selamlar herkese İstanbul altılı tahminlerim şu şekildedir

1.ayak: Form durumları kötü olsa da kalite anlamında çok ciddi isimler var. Ancak bu isimlerin son yarışlarına baktığım zaman içime sinmedi. Biraz daha takip etmek gerektiğini hissettim. Böylesi bir grupta ve kalite Safkanlar olsa da ön plana çıkacak bir isim var. Ancak bu çok riskli olacak. Çünkü üç tane ekürilerin olduğu artı önde yer tutmakta ısrar edecek olan safkanların fazlalığı nedeni ile kafadan tek olarak riske edeceğim isim oldukça amatörce duracak. Ara sonrası beşinci yarışına çıkacak safkan 2000-1900-1500-1400 metreler 8-7-4-3 dereceler derken Sürekli olarak üzerine koyup geliyorum sinyali veriyor. Son yarışında göstermiş olduğu performansa göre ve mesafenin safkanın yapısına uygun olması sebebi ile kendi sitilinde ki safkanlar olsa da ben iyi koşacağına eminim. Çok riskli de olsa  (9) numaralı ULUBATUR BANKOMDUR.

2.ayak: Son metrelere kadar heyecanın devam edeceği mücadele de gelemeyecek safkan yok gibi. At seçsem çok mu riskli olur dedim. Sonra riskli olmasından ziyade zor geldi. Gerçekten at seçmek zor geldi bana. Mesafe biraz saha uzun olsa 3-4 atla geçerdim ancak bu mesafede tercihim HEPSİ olacak.

3.ayak: Bir başka riskli mücadele de burası duruyor. Son yarışında göstermiş olduğu starttan çakışı, yarış içinde ki performansı ve atakları çok güzeldi. Bence iddialı olacaktır (4) numaralı KAR KIZ ilk safkanım. 26 haziranda göstermiş olduğu performans sonrası yangından mal kaçırır gibi safkanı  Kocaeli kumuna sürmeleri bende oldukça soru işareti yarattı. Safkanın üzerinde dururlarsa ve çimde ısrar ederlerse yani sabır gösterirlerse bence çimde ilgililerine keyif verecek (7) OLIVYA son tercihimdir.

4.ayak: (6) numaralı ARTS MAN’in son iki yarışında da göstermiş olduğu performans burada ki rakiplerinin soluğunu keser bu kesin. Ancak ben ikramiye anlamında safkanı yıkacağım. Yıkacak isek o zaman sorulması gereken soru şu oluyor. ARTS MAN olmasaydı bu yarış nasıl olurdu ? Start ile birlikte (1) ŞEKER HANIM ve (4) NIGHT LATERNE önde buluşup yarışı forse etmeye başlayacaklar ve tempoyu beğenmeyen NIGHT LATERNE 1400 direğinden sonra ağırlığı koyup farkı 4 boya çıkartıp son düzlüğü de önde dönecek. Son 300 den sonra ataklarını sıklaştıran (2) CARROT ve (4) NIGHT LATERNE arasında ki mücadele yarışın birincisini belirleyecek. ARTS MAN olmadan düşünülen bu senaryoya baktığımız zaman bu iki safkana şans vermek mantıklı geliyor. (6) ARTS MAN’i de ekleyerek bu yarışı bu üç safkanla riske edeceğim.

5.ayak: (2) DIFFERENT rakiplerinden her anlamda üstün duruyor bende de ilk safkan olacak. Açıkçası rakipleri arasında pek fark yok. Ben seçmeye çalışacağım. Düşündüğüm isimler şablonumda olacak.

6.ayak: Birbirine çok yakın isimler içinde sıralamam şablonda olacak. Herkese bol şanslar

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.ayak: 9 tek

2.ayak: hepsi

3.ayak: 4-7

4.ayak: 6 /// 2-4

5.ayak: 2-3

6.ayak: 3-5-4-2-7-6-12-13

tutar: 31.36,-TL /// 94.08,- TL

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.
5 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
admin

Bol şanslar Bombacı

Adrian

Başarılar Bombacı

admin

9
h
4
1-2-4-5-6-7
1
h

Bugün sendeniz Bombacı, rastgelsin.