Ana Sayfa / Tahminler / 24 TEMMUZ 2018 SALI ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

24 TEMMUZ 2018 SALI ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

Selamlar herkese Ankara altılı tahminlerim şu şekildedir;

1.koşu: Safkanların birçoğu iyi yerlere gelebilecek potansiyele sahip. Ve bana göre hiç kolay yarış değil ayrıca son metreler baya bir heyecana sahne olacak diye düşünüyorum. Yarın agf de çok alt sıralarda ki safkanların geleceğini düşünmesem de koşan safkanların içinde bir tanesi bana göre iyi ellerde eğer bir olursa buradaki safkanlarla bir daha aynı yarışta sahne bile almaz diye düşünüyorum. Eminim ki bunu Özcan Yıldırım’da biliyor. Özel olarak ilgilendiğini düşündüğüm safkanla dördüncü defa sahne alacak ve bu yarıştan çok güçte olsa birincilikle ayrılmasını bekliyorum. Yine çok riskli bir başlangıç olacak (5) numaralı BEST OF HAZAL BANKOMDUR.

2.koşu: Koşan safkanlar içinde en formda ismin (4) numaralı ONEANDONLY olduğunu düşünüyorum. Oldukça süratli geçeceğini düşündüğüm yarışta bir 100 metre daha olsa yanına at yazmazdım. İlk rakip (5) I SOW THE SUN olup sigortam (1) KHOR KALBA

3.koşu: Maidendan hemen sonra katıldığı KV yarışta Akın’la uyum sağlayamayan safkan bana göre üst sınıf bir safkan. Bu yarışta çok daha etkili olacağını düşünüyorum (3) numaralı STINGING STROKES ilk safkanım olup (1) numaralı BOLD BOY rakip gördüğüm isimdir.

4.koşu: Müthiş bir yarış olacağı kesin. Elimde bülten Yok ancak az çok favorileri tahmin etmek zor değil. Ben yine geri planda kalacak olan bir safkandan bahsetmek istiyorum. Üç ay aradan sonra bir yarış gördü son altı ayda da zaten iki yarış koştu. Safkan net olarak bana göre bu yarışa zıpkın gibi çıkacak. Ancak rakipleri gerçekten çok sert eğer gelemeyecek olursa inşallah tabelada görünmez çünkü tam olarak kollanması gereken bir kalite (7) numaralı PRECIOUS JEVEL ilk safkanım. Rakip düşündüğüm isimler şablonumda olacak.

5.koşu: Koştuğu ilk yarışı nasıl verdiğini anlamak gerçekten imkansız. İlk defa koşan bir safkan starttan bu kadar mı net çıkıp net aksiyonlarla koşar. Bu defa üzerinde Karataş var ve ben dilinden anlayacağını düşünüyorum umarım aynı titizliği yapmaz (6) numaralı CRANBERRY QUEEN BANKOMDUR.

6.koşu: Söz konusu Ankara kumu olunca tabi ki (4) numaralı DESEN rakipsiz gibi duruyor. Ancak gerek ilk altılı da gerekse ikinci altılımda tek haklarımı kullandığım için Süpriz yoluna gideceğim ancak agf de yakın ara bir sıralama olursa da tek olarak riske edeceğim bir safkan. Bu yarış için düşündüğüm rakipleri şablonumdadır.

7.koşu: Safkandan o kadar inanarak bahsettim ki beni çok uğraştırdı. Ancak bir o kadar da yüzümü kara çıkarmadığı için mutluyum. Birçoğunuzun artık yakınen tanıdığı safkan seriye bağladı bakalım bu yarışta ne yapacak? O kadar tek verdim şöyle kalite böyle kalite dedim kafa burun ikinci gelmelere doymadı son iki yarışında tahmin yazmadım kazandı. Bakalım bu yarışta şimdi yanına rakip yazacağım (3) numaralı YABANKIZ nasıl koşacak?

8.koşu: Çok uzun süredir koşmuyor ancak öyle bir safkan ki böylesine bir grupta bahsetmemek büyük haksızlık olur. Diğerleri için kötü demiyorum ancak İnan’ın abartmıyorum kimseyi de kırmak istemem şurada (5) CELALİYE’den başka at yok o kadar çok sevdiğim bir safkan. Belkide duygusal bilmiyorum. Safkanı yarın çok gerilerde göreceksiniz ve eğer adından bahsedilmeyecek kadar kötü koşarsa siz siz olun adını unutmayın. Rakip düşündüğüm isimler şablonumdadır.

9.koşu: Şu (1) TRAKYALI için bir dönem dilimde tüy bitti. İnan’ın dilimde tüy bitti arkadaşlar arasında alay konusu oldum. Ben dedikçe at sıfır çekti inat ettim o da inat etti sıfır çekti. Son iki mücadelesinde kendisine geldi. Rakipleri şablonumdadır herkese bol şanslar.

1.ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.ayak: 5 tek

2.ayak: 4-5-1

3.ayak: 3-1

4.ayak: 7-2-3-4-1-5

5.ayak: 6 tek

6.ayak: 4-1-5-8-2

2.ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.ayak: 7-2-3-4-1-5

2.ayak: 6 tek

3.ayak: 4-1-5-8-2

4.ayak: 3-2-1-4

5.ayak: 5-8-1

6.ayak: 1-2-3

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
admin
Yönetici

Bol şanslar bombacı

BAYUZMAN
Ziyaretçi
BAYUZMAN

herkeze bol şans
1.KOŞU,,,,,MURAT CAVCAVIN 4 YELOVWİN TEK
2.KOŞU 4 ONEANDONL TEK
3.KOŞU 1 BOLD BOY TEK
4.KOŞU 1,,,,,2.3.4.5.6.7
5.KOŞU 3 BERTHOLD İLK DEFA KOŞACAK AMA BANKOM
6.KOŞU H
7.KOŞU 1 ASİL RÜZGAR ÖZCANLA BANKOM
8.KOŞU H
9.KOŞU 3 MAVİ ATEŞ BANKOM
YELLOVWİN,,,,,,ONEANDOLY,,,,BOLDBOY,,,,,BERTHOLD,,,,,,ASİL RÜZGAR,,,,,,,MAVİ ATEŞ

ETC
Üye

şansın daim olsun bombacı dostum… nice zaferlere..

Adrian
Üye

Bol şans Bombacı

ERTANBEY
Üye

Reis harika yorumlar olmuş bol şanslar tüm banko tahminler ailesine 😎

orhan
Ziyaretçi
orhan

Bombacıdan yine şiir gibi yorumlar. Tarih 21 Nisan 2016 Ankara yarışlarını da böyle yorumlayıp bana altılıyı buldurmuştun(4.ayağı ben kapatmıştım 🙂 ). o günden beri takipteyim bol şans bombacı

PINARBASILI
Üye

Bol şanslar bombacı.

ANKARA 2. ALTILIM:
1.AYAK: 4-3-5…6
2.AYAK: 3-4-6…8
3.AYAK: 4…1-8
4.AYAK: 2-4…1
5.AYAK: 1-4-6
6.AYAK: 5-2-1-3-4-9-6

KUPON BEDELİ: 26,46 TL

Yazar arkadaşlarıma ve bizi takip eden tüm yarışseverlere bol şanslar dilerim.

Yazar: Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.