24 ŞUBAT 2019 PAZAR İZMİR ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (KÖSEM SULTAN / MEMDUHAĞA)

1.AYAK: Son yarışında çok iyi tempoyla önde kaçan 2 – POWER KING, son 200’de dışına gelen dışına çıkan 3 – NEON KNIGHT’ı daha da dışarı yönlendirince protesto sonucu 2.liğe atılmıştı. Bu ikili yine kapışacak gibi gözüküyor. Bu ikiliye uygun kilosu ile 6 – GALYALILAR sert çıkabilir.

2.AYAK: Maiden dan çıkmaya niyeti olmayanlar buluştuğu bu koşuda, ilk yarışında 5. olurken gruba denk derece çıkaran ve işlerinde kendini ilerleten 7 – KÖSEM SULTAN bankom.

3.AYAK: Bir önceki koşusunda yanına at yaklaştırmadan kazanan 3 – MEMDUHAĞA, son koşusunda da güle oynaya kazandı. Bu sefer mesafe 1900m ve rakibi ise 5 aydır koşmamasına rağmen iyi hazırlanan 1 – ÇALTEPE. MEMDUHAĞA daha önce İstanbul’da bu rakibini geçmişti, yine kazanmasını bekliyorum.

4.AYAK: 1 – CAN DADAŞ ve 4 – EL NINO ikilisi grup için fazla gözüküyor.

5.AYAK: Uzayan mesafede de 4 – LEAD SOLDIER favorim. Güzel form yakalayan 2 – GRAY TAIL ve 1 – ANGEL OF DEATH rakipleridir. 6 – PERFECT RUNNER son kazandığı yarış sonrası sürprizde.

6.AYAK: 1 – INNOVATION son koşusunda ya mesafeden dolayı ya da yorgunluktan bekleneni veremedi. Şimdi mesafe kısaldı ve yaklaşık 1 aydır koşmuyor. O günkü yarışta uzak kazanan 3 – SAFNUR’a bu sefer yakalanmayabilir. Ekürisi Güzinka, muhtemelen tavşanlık yaparak öndeki isimleri yormaya yormaya çalışacak. Bu durumda 6 – JAK VJETAR ve 2 – GIALLO RAGAZZA’ya yarayabilir. Çok sürprizde 4 – ATEŞGEÇİRMEZ düşünülebilir.

Kupon

2-3-6
7
3
1-4
4-2-1-6
3-1 // 6-2-4

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.
Derince
Ziyaretçi
Derince

Farkli bi oyun kurgum olacak dortlu ganyan

Memduhaga tek
Agur kilosuna ragmen can dadas gule oynaya tek
Leaf soldier,urla karasi,gray tail
İnnavation ve giallo ragazza

50 misli dört lu 45 tl
Urla karasi ve ragazzayi getirirsek 40 tl verebilir

İpek
Ziyaretçi
İpek

Tebrikler