24 ŞUBAT 2019 PAZAR ADANA AT YARIŞI TAHMİNLERİ ( YAVUZHAN )

Adana programında tüm takipçilerimize Bol Şanslar Diliyorum.

1.AYAK : Son yarışında kuponumda banko tercih etmiş olduğum. Bugün içinde rakiplerine oranla kazandığı yarış sonrası formunu koruduğunu yapmış olduğu Adana pistinde gözler önüne seren ağır kilosuna rağmen süratli gidecek olan yarışı ön tarafın hemen arkasında takip etmesini beklediğim viraj dönülürken aldığı liderlikle rakiplerinin önünde yarışı kazanması normal sonuç olacak 1 SUMEL HAN koşuda bugün içinde BANKO tercih edeceğim isimdir.

2.AYAK : Maiden mücadeleden tatlı bir sürpriz çıkacağını düşünüyorum. Koşu üzerinde ön planda tercih edeceğim isim son yarışında ki dördüncülüğünden sonra üzerine katarak bu koşuya gelen Adana idman pistinde ki görüntüsünde oldukça rahat gözüken 9 GAME KİNG koşuda maidene çıkmaya yakın isim olarak gördüğüm isimdir. Eksik koşması durumunda rakip olarak göreceğim taylar uygun sıklet avantajıyla bugün uzuna çıkacak olan ve etkili bir performans yapmasını beklediğim koşunun sürpriz konumunda gördüğüm 10 KUTUPHANI, 2019 yılı içerisinde tek startında koşudan ikincilikle ayrılan ve koşunun favori konumunda ki Ahmet Çelik idaresinde ki 5 ARST MAN, uzun mesafe deneyimiyle etkili bir performans gelebilecek 1 ADNANBEY, apranti kilo avantajı kullanılacak olan formda isim 2 ALWAYS FORTH, eksiksiz idman görüntüleriyle koşuda mesafe tecrübesi elinde olan 3 APPLE JACK ve bugün için etkili bir yarış gelebilecek 4 ARALBEY koşu üzerinde şans verdiğim isimlerdir.

3.AYAK : Son startını kazanan ve güzel bir görüntü ortaya koyan bugün içinde Adana idman pistinde ki işinde oldukça rahat gözüküp devam ettirdiği formuyla beraber koşuda ön planda tercih edeceğim 8 MALONES , ekürisininde kendisi kadar formda olduğunu düşündüğüm taktik stratejisinin sahaya güzel etkisini izleyebileceğimiz 3 FLYING BIRD ve sonlarda çok etkili gelip rakiplerini avlayabilecek idman görüntüsüyle 9 VICTORY PROMISE koşuda şans verdiğim isimlerdir.

4.AYAK : Son yarışını kazanırken çok fazla zorlanmayan ismin bugün içinde rakiplerinin önünde devam ettirdiği formuyla beraber Adana pistinde ki son idmanında oldukça kolay görüntü içerisinde bugünde yarışın önde ismi olup koşuyu rakiplerinin önünde kazanmasını beklediğim 2 UNZEN kuponum üzerinde BANKO tercih edeceğim bir diğer isimdir.

5.AYAK : 2019 yılı içerisinde koştuğu yarışlarda oldukça iyi bir performans ortaya koyarak son idman görüntüsünde devam ettirdiği formuyla beraber bugünde birinciliğin güçlü adaylarından olduğunu düşündüğüm 1 HEYMARJA ilk şans verdiğim isim olup, idmanlarında oldukça istekli ve rahat gözüken bugün rakiplerinin önünde koşuyu tamamlayabilecek güce sahip 3 BEYBORA, uzun deneyimini merak ettiğim etkili sprintiyle koşuda söz sahibi olması muhtemel 4 MAKAKVİ , bu rakipleri arasında es geçilmemesi gerekildiğini düşündüğüm 2 BABA CUVE  ve bugün koşuda Adana idman pistinde ki son işlerinde güzel dereceler çıkaran koşunun sürprizine imza atabilecek 6 SOLOMON koşu üzerinde şanslı gördüğüm isimlerdir.

6.AYAK : Son yarışında beklentimin üzerinde koşarak kısa mesafeli yarışında da inatçı karakteriyle koşudan birincilikle ayrılan bugün için tek dezavantajının üzerinde değişen aprantisi olmasına rağmen etkili formuyla 1 IŞKINAT, Adana idman pistinde ki uzun galop çalışmalarında oldukça etkili işler ortaya koyarak sevdiği mesafede söz sahibi olabilecek 2 AKAĞAÇ, bugün rakiplerinin yanında idmanlarda dikkat çekici işleriyle gözleri üzerine çekip yarış içerisinde uygun rakipleri yanında söz sahibi olabilecek 4 GÖKKURT, önde sert tempoyu kurabilirse bir solukta bitirebilecek kabiliyete sahip 5 LOKOMOTİF, son görüntüsünde kıpırdamalar içerisinde olup es geçilmemesini düşündüğüm 8 ATEŞ KRALLIĞI ve bugün uzun galoplarla bu koşuya hazırlanıp tam mesafesine bulan ciddi anlamla sürpriz barından 9 CÖMERT ÇOCUK koşu üzerinde şanslı gördüğüm isimlerdir.

ADANA ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK : 1 SUMEL HAN

2.AYAK : 9,10,5,1,2,3,4

3.AYAK : 8,3,9

4.AYAK : 2 UNZEN

5.AYAK : 1,3,4,2,6

6.AYAK :  1,2,4,5,8,9

TUTAR : 44,10 TL

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: yavuzhan41

yavuzhan41
Evli ve bir çocuk babasıyım. Kocaeli'de ikamet ediyorum. Yaklaşık olarak 18 yıldır at yarışlarına karşı bir aşinalığım mevcuttur.Ekip olarak sizlere elimizden geldiğince yardımcı olmak adına çıkardığımız kuponlarımızı sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz...
Deniz Tekin Deniz
Ziyaretçi
Deniz Tekin Deniz

Bol Şanslar YAVUZHAN41

Deniz Tekin Deniz
Ziyaretçi
Deniz Tekin Deniz

Bol Şanslar Arkadašlar

Adana
1. Ayak Sürpriz Olur HEPSI
2. Ayak Sirsiz olarak yaziyorum
1,3,4,5,6,8,9,11
3. Ayak 9,7,3,2
4. Ayak 2 UNZEN BANKOM
5. Ayak 4 MAKAKVI BANKOM
6. Ayak 8,2,4,9,1
Kupon Bedeli 100 tl

Duran
Ziyaretçi
Duran

4. Ayak unzen 5.ayak hejmerja tek geldi ayrıca kafada 1 ve 2 numara arasında geçileceği soyleniyo

admin
Yönetici
admin

Bol şanslar herkese

1.Ayak : 1,2,3,4,5,6,8,9
2.Ayak : 2,4,5,9
3.Ayak : 2,5,7,8
4.Ayak : 2
5.Ayak : 1,2
6.Ayak : 1,4

Deniz Tekin Deniz
Ziyaretçi
Deniz Tekin Deniz

Evet YAVUZHAN Adana Guzel Para Verecektir Umarim Bizlerin Yazdiği Gibi Sonućlanir 1. Ayaği Atlatabilirsen Kuponun Güzel Sonuca Gidebilir Bol Šanslar Kardešim

Deniz Tekin Deniz
Ziyaretçi
Deniz Tekin Deniz

Ilk ayaktan 7 çikmiş kesin sürpriz olur bilginize