24 ŞUBAT 2018 CUMARTESİ İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

Selamlar herkese İstanbul altılı tahminlerim şu şekildedir;

1.ayak: Burası safkan için hiç olmadık bir yer görünüyor. Ancak verdiği aradan sonra gördüğü yarışlar ve düzenli idman programı ile safkan her geçen gün süprize bir adım daha yaklaşıyor. Yakın zamanda ben demiştim dedirtecek safkan (1) numaralı MASTER PATRIC ilk safkanım.

2.ayak: Yarın göreceksiniz ki en düşük ve birbirine en yakın agf oranları sadece birinci ayakta olacak. Diğer ayaklarda sürekli olarak agf lerin rakiplerinden ayrışacağını düşünüyorum. Burada da ağır favori çıkacak olan (7) KOBRA haklı favori olacak olsada Süpriz seven oyuncuların (10) numaralı SHANBANDAR a şans vermesini tavsiye ederim. Bu iki safkana öncelikli rakiplerde şablonumda olacaktır.

3.ayak: Tabi herkesin bakış açısı farklıdır. Ve yarın her ayakta koşacak olan safkanlar yeni hayran kitleleri kazanacak yarışlar çıkartacak. Benim için bu yarışı ilginç kılan yada merakla beklememe sebep olan ise mesafe görmeyen kaliteler ile mesafe gören formda safkanların mücadelesinden kimin galibiyet ile ayrılacağı. Birkez daha kalite kalitedir denecek ise (5) numaralı AKKULA, yok olmaz hiçbir pilot ikincilik için piste çıkmaz tercihim mesafe gören hazır safkanlardan yana ise (4) ŞENALP denmelidir. Bu iki safkana rakip gördüğüm isim şablonumda olacaktır.

4.ayak: Terminatör tam 111 gün sonra piste çıkıyor. Ve rakipleri arasında çok ciddi galoplarla ve pilotlarla gelen safkanlar var. Safkanın daha önce sentetik yarış koşmamış olması ve arasının olması bu yarışta belki agf bile olmamasına sebep olacak. Bu yarışta göstereceği performanstan sonra ise agf de uzak ara yapacak. Dolayısı ile programda çok daha rahat tek atılacak yerler olsada ben burada risk almak istiyorum. Performansını merakla beklediğim (6) mumaralı VALENCIA çok risklide olsa BANKOMDUR.

5.ayak: Çok formda ve kalite dişilerin koşusunda ters yarış çıkartıp ciddi süprize imza atma potansiyeli olan safkanlar var. Kalabalık tutacağım yarışta Sıralamam şablonda olacaktır.

6.ayak: Yarın birçok çevrenin merakla beklediği (10) numaralı SURROGATE piste çıkıyor. Belkide bilemiyorum “arkadaş bununda yanına at mı yazılırmış yeni bir şampiyon geliyor diyeceğiz.” ama bildiğim şey yarın en yüksek agf oranına sahip olacağı. Alternatif BANKOM olan safkana düşündüğüm rakip şablonumda olacaktır. Şimdiden herkese bol şans iyi haftasonları dilerim.

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.ayak: 1-3-8-5-10-4-6

2.ayak: 7-10-4-8-11-2

3.ayak: 5-4-2

4.ayak: 6 tek

5.ayak: 1-10-8-11-9-6

6.ayak: 10-7

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
admin

Bol şanslar

2
0
Tahmin paylaş.x
()
x