24 ŞUBAT 2016 BURSA ALTILI TAHMİNLERİ (BARIŞÇI)

Kış döneminin az atlı programlarından biri daha var karşımızda. Pazartesi Bursa programında ki gibi tatlı bir kaç süprizle fena olmayan bir ikramiye vereceğini düşünüyorum. Herkese kazançlı bir gün diliyorum.

1.Ayak: 3 yaşlı ingilizlerin maiden yarışında artık kazansın dediğimiz isimlerin bir araya geldiğini görmekteyiz. İzmir dışına çıktığını pek görmediğimiz Fuat Çakar’ın MAKEDONYA (7)‘ya binmek için Bursa’ya geldiğini gördüm, ilk atım. Son yarışları tatminkar KAPTAN AMCA (5), LİKAPA (6) ve ARCHMAN (1) kazanmaya yakın isimler. Aradan sonra bir yarış gören PRETTY TULİP (10) ve istikrarlı TARRAGONA (8) ihmale gelmez.

2.Ayak: Eküriler bu yarışı kazanmaya gelmişler gibi; TORAMAN (3) ekürileriyle birlikte favorimdir. Son yarışını çok beğendiğim YILDIZHAN STAR (9) kısalan mesafede arkasına bile bakmadan bitirebilir. FENERLİCAN(6), KOŞUCU (1) ve SEMADA YILDIZ (8) daha sonraki isimler.

3.Ayak: Ağır kilolarına rağmen bu grubun üzerinde gördüğüm OĞLUM EGE (1) ve BABAMEMDUH (2) arasındaki mücadele kazananı belirler.

4.Ayak: Bu ayakta birkaç bilinmez var benim için; Fly So Free ilk defa Bursa’da koşacak etkilenir mi? Yarışla birlikte kafayı kim alacak? Önde gitmeyi seven iki at var: Fly So Free ve Bursa Güzeli. Bu bilinmezliklerin sonucunda tek bildiğim bir şey var AYZA (1)‘nın geriden gelip ikisini de geçebileceği. Alternatif bankomdur. Yarışın düşündüğüm gibi gitmemesi halinde FLY SO FREE (2), BURSA GÜZELİ (3) ve LADY HUNTERS (5) devreye girebilir.

5.Ayak: Sevdiği pistte ve mesafede koşacak olan BALBALLILI (1) bankomdur.

6.Ayak: Bursa’da ilk defa koşacak atlardan INDIAN RADJA (6) sevdiği mesafede favorimdir. Güzel galoplarla bu yarışa hazırlanan EL MIRADOR (4) ve bu grupta söz sahibi olacağını düşündüğüm CRASSUS (5) rakipleridir. RACLETTE (8), AIRTOUCH (1) ve TEMEL TAŞI (2) süprizde düşündüğüm isimler.

Altılı Şablonum

1.ayak: 7,5,6,1,10,8

2.ayak: 3,9,6,1,8

3.ayak: 1,2

4.ayak: 1/2,3,5

5.ayak: 1

6.ayak: 6,4,5,8,1,2

Küçük kupon: 21,60 TL     Büyük kupon: 86,40 TL

Sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için linkteki anketi doldurabilirsiniz. 1 dakika sürecektir.

Ankete gitmek için tıklayınız

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Barışçı

Barışçı
1981 doğumluyum yaklaşık 17 senedir at yarışlarını takip ederim ve bahis yaparım. İzmir'de ikamet etmekteyim. herkese bol kazançlar diliyorum...
6 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
ERKAN

Bol şans barış bey..

metin

barış bey bol şans dilerim.

lahmacun murat

1. ayak 7 numara makedonyaya rakip aradım bulamadım siz bulduysanız onuda yazın ya 7 tek ya hepsi bne kontra kuponumda hepsi diyorum
2.ayak almaata ve toraman arasında olacak zaten ikisi eküri yapılacak tek şey almaata banko yazmak
3.ayak 1.2. yaz kapatmış olursunuz rakibi 6 veliahtım
4.ayak 2.3. kapışacak 1 vuracak ama alize yavrusu 2 de yazılır 1.2 kapalı gibi
5.ayak 1 ballınur tek ciddi rakibi 7 numaraKING OF AGEANKG
6.ayak 5.6 rasında bol şanslar indian radja bunlarıda geçemezse keserler herhalde 5 crassus tek rakip

SEDAT34

1.ayak :: 7 MAKEDONYA TEK. 2.ayak :: 9 YILDIZHANSTAR TEK 3.ayak :: HEPSI. 4.ayak :: 2 FLY SO FREE Banko. 5.ayak :: 1’2’3’4’5 6.ayak :: HEPSI. Herkese bol sans

lahmacun murat

4 almaatA 3 TORAMAN 6 FENERLİCAN 9-YILDIZHAN STAR KOMBİNE ÜÇLÜ BAHİS YAPIN 2.KOŞU BİR ŞEYLER VERİRİ HERHALD
3.KOŞU1 OĞLUM EGE 2 BABAMENDUH 6 VELİAHTIM 4 ZEYBEKŞAH ÜÇLÜ KOMBİNE

6
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x