Ana Sayfa / Tahminler / 24 OCAK 2019 PERŞEMBE GULFSTREAM ALTILI TAHMİNLERİ (BiNBA STAR)

24 OCAK 2019 PERŞEMBE GULFSTREAM ALTILI TAHMİNLERİ (BiNBA STAR)

DREAMINGOFMERMAIDS

Pedigri: Kısrağın babası FLAT OUT yarış hayatı boyunca 29 koşuya katılmış olup bunların 9 tanesinden birinci, 5 tanesinden ikinci, 5 tanesinden üçüncü,2 tanesinden de 4.olarak ayrılarak 8 koşuda tabela dışında kalmıştır.Katılmış olduğu koşuların 3 tanesi dışında tümü grup koşu olup,kazandığı yarışların arasında G1 Cigar Mile,G1 Jockey Club Gold Cup 2012,G1 Jockey Club Gold Cup 2011,G2 Suburban Handicap bulunurken,ikincilikleri arasında G1 Woodward,G2 Monmouth Cup,G1 Whitney,G3 Lonestar Handicap gibi kalbur üstü koşular bulunmaktadır.Kısrak babası DIXIELAND BAND ise bir NORTHERN DANCER temsilcisi olup safkan oldukça güçlü bir pedigriye sahip.

Form durumu ve jokey uyumu: Kısrağın kendisini incelediğimizde ise bugüne kadar 9 koşuya katılıp bunların 1 tanesinden sahadan birinci,3 tanesinden ikinci,4 tanesinden üçüncü olarak ayrılırken 1 tanesinde ise tabelayı tamamlayarak bu koşularıan tamamında kendisine tabelada yer bulmuştur.Bu yarışların 6 tanesinde piste bugünkü jokeyi Leonel Reyes ile çıkan safkan jokeyi ile oldukça yüksek uyuma sahip.

Safkanın antrenörü Tamara Levy’yi incelediğimizde ise bugüne kadar katılmış olduğu 932 koşuda 160 birincilik elde ederek %17,16’lık oldukça etkili bir başarı yüzdesi yakaladığını görüyoruz.

Pedigri,form durumu,jokey uyumu ve antrenör kriterleri ışığında kısrağı programın en güvenilir ismi olarak önermek benim bakış açıma göre çok da mantıksız sayılmaz.Ancak nihayetinde yurtdışı yarışları ve koşularını devamlı izleme fırsatı bulamadığımız safkanların mücadelelerine tanıklık edeceğimizden dolayı öncelikle kendi tuttuğunuz safkanlara şans vermenizi öneririm.

Herkese bol şanslar

6-2-3-1//4-5

9-4-3-8-5-1-2//6-7

3-4-1

1-8-3

13-8-4-3//2-6

5 DREAMINGOFMERMAIDS

145,8 TL // 50,4 TL ( // önleri ile )

 

NOT: 6.koşudan çıkartılan 11 numaralı safkan yerine 6 numaralı MOLLY'S LANE isimli safkan eklenmiştir.

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
Bay Balcı
Ziyaretçi
Bay Balcı

Bol şanslar Binbastar:)

admin
Yönetici

Bol şanslar

admin
Yönetici

1.Ayak : 3,6
2.Ayak : 4,9
3.Ayak : 3
4.Ayak : H
5.Ayak : H
6.Ayak : 5

Derince
Ziyaretçi
Derince

Tabelada 13 numara paco lopez diye tek attim..at yaristan cikmis paco lopez 3 e bindi ve geldi olan benim kupona oldu..

Yazar: binbastar

Avatar