Ana Sayfa / Tahminler / 24 OCAK 2018 ÇARŞAMBA BURSA AT YARIŞI TAHMİNLERİ (BİNBA STAR)

24 OCAK 2018 ÇARŞAMBA BURSA AT YARIŞI TAHMİNLERİ (BİNBA STAR)

1.AYAK: İdmanlarında oldukça etkili gözüken SANEM KIZ-2- ve genel performansını bu grup için yeterli bulduğum RABAT GÜZELİ-3- mücadelesine iyi durumları ile ASİ KIRTAY-6-, FATMAGELİN-7- ve CANIM CİĞERİM-9- katılmaya çalışacak olup,gününde olduğunda çok etkili koşular çıkartan KARAGÜLÜM-1- daha sonra.Aranın ardından nasıl koşacağını merakla beklediğim HANIMSULTAN-4- ve ters bir isim olan AK KATMER-5- sürprizde.

2.AYAK: KADİRKAAN-2- ve KAYRABEY-4- başta dursun, idmanlarında oldukça etkili gözüken KASIM BEY-3- ‘den etkili bir koşu gelebilir, ilk kez koşacak olmasına rağmen sessiz ve derinden gelen ESLEMCAN-8- olmazsa olmazım,tatminkar performansları ile  ONURKAANOĞLU-6-,TATAR RAMAZAN-7- ve İLBÜKE-10- zorlu koşunun diğer şanslıları.

3.AYAK: SUPER STEEL-4- ve ABBASOĞLU-2- ikilisi rakiplerinin bir adım önünde gözüküyor.GAUDI-1- ve LION MELODY-3- çok iyi durumları ile her an devreye girebilirler.

4.AYAK:  DYMAXION-2- ve HERCULES-3- ikilisi koşuyu önlerde düşük tempoda götürüp rakiplerini uyutabilirlerse içlerinden biri kesmeden finishi görebilir.Sprinterler de yabana atılmayacak kadar iddialı durumdalar.

5.AYAK: BATMANASLANI-1- ve YÜCELİR-7- bu grupta patlamış mısır gibi gözüküyor.Koşunun bu ikili arasında geçmesini bekliyorum.

6.AYAK: LEGEND RING-1-‘i bu rakiplerinden daha etkili  bir isim olarak görüyorum,safkanın tek handikapı rakiplerine kıyasla nispeten ilerlemiş yaşı,kantarmasına alışık olduğu binicisi ile bunun da üstesinden gelebileceğini düşünüyorum,safkan zorlu program üzerindeki bankom!

Kupon

1.ayak: 2-3-6-7-9-1//4-5

2.ayak: 2-4-3-8-6//7-10

3.ayak: 4-2//1-3

4.ayak: 2-3-4-1-5

5.ayak: 1-7

6.ayak: 1 LEGEND RING

Tutar: 36//134,4tl

admin
Yönetici

Bol şanslar

Bay Balcı
Üye
Bay Balcı

Bol şanslar Binbastar 🙂

Mehmet28
Üye

Bol şanslar

Yazar: binbastar

binbastar
1982 Bursa doğumluyum. Maden Mühendisiyim.Uzun yıllar yurtdışında birçok farklı ülkede ve şehirde çalıştım.Şu anda İstanbul'da yaşıyorum.1993 senesinden beri amatör olarak at yarışları ile ilgilenmekteyim.Koyu bir Beşiktaş taraftarıyım.Ayrıca yine amatör olarak edebiyat, fitness, sinema, yüzme ve satranç ile ilgilenmekteyim.Mümkün olduğunca geniş ve paylaşımcı bir yarışsever kitlesine ulaşarak, at yarışına amatör veya profesyonel bahis anlamında gönül vermiş insanlara bir nebze faydalı olabilmek adına buradayım.