24 OCAK 2018 ÇARŞAMBA BURSA AT YARIŞI TAHMİNLERİ (BİNBA STAR)

1.AYAK: İdmanlarında oldukça etkili gözüken SANEM KIZ-2- ve genel performansını bu grup için yeterli bulduğum RABAT GÜZELİ-3- mücadelesine iyi durumları ile ASİ KIRTAY-6-, FATMAGELİN-7- ve CANIM CİĞERİM-9- katılmaya çalışacak olup,gününde olduğunda çok etkili koşular çıkartan KARAGÜLÜM-1- daha sonra.Aranın ardından nasıl koşacağını merakla beklediğim HANIMSULTAN-4- ve ters bir isim olan AK KATMER-5- sürprizde.

2.AYAK: KADİRKAAN-2- ve KAYRABEY-4- başta dursun, idmanlarında oldukça etkili gözüken KASIM BEY-3- ‘den etkili bir koşu gelebilir, ilk kez koşacak olmasına rağmen sessiz ve derinden gelen ESLEMCAN-8- olmazsa olmazım,tatminkar performansları ile  ONURKAANOĞLU-6-,TATAR RAMAZAN-7- ve İLBÜKE-10- zorlu koşunun diğer şanslıları.

3.AYAK: SUPER STEEL-4- ve ABBASOĞLU-2- ikilisi rakiplerinin bir adım önünde gözüküyor.GAUDI-1- ve LION MELODY-3- çok iyi durumları ile her an devreye girebilirler.

4.AYAK:  DYMAXION-2- ve HERCULES-3- ikilisi koşuyu önlerde düşük tempoda götürüp rakiplerini uyutabilirlerse içlerinden biri kesmeden finishi görebilir.Sprinterler de yabana atılmayacak kadar iddialı durumdalar.

5.AYAK: BATMANASLANI-1- ve YÜCELİR-7- bu grupta patlamış mısır gibi gözüküyor.Koşunun bu ikili arasında geçmesini bekliyorum.

6.AYAK: LEGEND RING-1-‘i bu rakiplerinden daha etkili  bir isim olarak görüyorum,safkanın tek handikapı rakiplerine kıyasla nispeten ilerlemiş yaşı,kantarmasına alışık olduğu binicisi ile bunun da üstesinden gelebileceğini düşünüyorum,safkan zorlu program üzerindeki bankom!

Kupon

1.ayak: 2-3-6-7-9-1//4-5

2.ayak: 2-4-3-8-6//7-10

3.ayak: 4-2//1-3

4.ayak: 2-3-4-1-5

5.ayak: 1-7

6.ayak: 1 LEGEND RING

Tutar: 36//134,4tl

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: binbastar

Avatar
5 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
admin

Bol şanslar

Erdal Balcı

Bol şanslar Binbastar :)

Mehmet28

Bol şanslar

5
0
Tahmin paylaş.x
()
x