Ana Sayfa / Tahminler / 24 OCAK 2016 PAZAR İZMİR ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (can911)

24 OCAK 2016 PAZAR İZMİR ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (can911)

Rüzgarın da etkisiyle sert ve kuru bir soğuk yaşadığımız İzmir'imden merhabalar. Programda öne çıkan isimlerin bol olduğu görünse de kesinlikle yıkılma ihtimali yoktur diyemeyeceğimiz ve çok da kritik bir banko ile tahminlerime aşağıda yer veriyorum. Yazdığınız gibi gelmesi ve kazançlı olması dileklerimle... can911

1.Ayak: Son dönem formu oldukça yükseklerde seyreden 5 (SARJANA) bu koşuda öne çıkan isim. Seri 3.lükleriyle ve aldığı kilo indirimiyle 9 (NİKOLAYEV) de iddialı olacaktır. Kısa mesafenin etkisi ve stiline uygun tercihlediği binicisiyle 3 (KEJO BABA) da ihmal edilmemeli.

2.Ayak: Startta takılma sorununu binicisiyle giderdiğini gördüğümüz 5 (HONG KONG) benim favorim. Son koşusunda banko önerdiğim ve beni yanıltmayan sürdürdüğü formuyla 4 (GÖNÜL FIRTINASI), İzmir'in yeni pistine ilk defa merhaba diyecek ve acaba yadırgar mı diye arkalara attığım 7 (MERTADAM) ve kısalan mesafeyi seven, avantajına çevirirse 9 (CANIM CİĞERİM) bu ayakta yeterli olur.

3.Ayak: İlk kez koştuğu yarışını çok zorlanmadan kazanarak babasını iyi temsil edeceğini gösteren 3 (ÇARINOĞLU) ve kazanarak formunu sürdüren mesafenin kısalması da avantajına olacak olan 2 (SONG BLUE) yeterli olacaktır.

4.Ayak: Bir çok kişinin olacağı gibi ben de 4 (TUMBULZELE)'yi alternatif Banko olarak önereyim. Bir süredir ara veren idmanda da diri bir görüntü çizen, önde kaçacak olan Koşangüzel ile çok fazla inatlaşmayıp Tumbulzele'yi kollarsa 3 (RAZYANA) buradaki sürprizi yapabilir. Önde herkesi uyutursa bir bakmışız ki 2 (KOŞANGÜZEL) de devreye girmiş olurmu? Olabilir. Son kaba kum koşusunu burada kazanan 1 (KATRE) de yazılmaz mı? Toplamda 4 isim start alıyor dileyen hepsiye kadar gidebilir.

5.Ayak: Muhtemelen Postacı'nın önderliğinde son düzlüğe kadar seyredeceğimiz bir mücadele olacak Hızır Resi Koşusu. Mesafenin 1400 olması geriden sonlara kadar bekleme yarışını hele ki bu mesafede oldukça iyi yapan 3 (RİGHT OR WRONG) bugünkü BANKO tercihim olacaktır. Biliyorum ki Madiba soruları gelecektir, ama en az 200 metre daha mesafeye ihtiyacı var derim.

6.Ayak: Yine çok istikrarlı olmayan zaman zaman çıkışlar yaparak ilginç sonuçlara imza atan isimlerin toplandığı bir koşu. Bu nedenle tercihlerimi ancak 10 isimle sınırladım. Dileyenlerin Hepsi demeye kadar götürebileceği mücadeledeki sıralamam şöyle olacaktır.  5 (BAŞYAZAR), 4 (GÜNDÜZÜNOĞLU), 3 (AŞKARBEY), 2 (YÜKSELİN OĞLU), 6 (DELİ ÜNVEREN), 10 (ÇOLBIR), 7 (KAŞİF), 9 (EFE BABA) ve 8 (POWER OF THE SUN), 1 (ÇETİNKALE) şeklindedir.

Altılı Ganyan Şablonum:

1.Ayak: 5-9-3

2.Ayak: 5-4-7-9

3.Ayak: 3-2

4.Ayak: 4 /// 3-1-2

5.Ayak: 3

6.Ayak: 5-4-3-2-6-10-7-9-8-1

Kupon Tutarı: 14,40 TL (4.Ayakta 3-1-2 ilaveleriyle geniş kupon 57,60 TL olup bütçe takdirinize bırakıyorum)

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
ERTANBEY
Üye

Can abi bol şanslar.ilk ayağı atlatırsan altılı kurgu çok iyi olmuş.ilk ayak olması ve mesafe nedeniyle kafam biraz karışık..

George Thomas
Ziyaretçi
George Thomas

Çok güzel çalışma olmuş emeğine sağlık Can. Bol şanslar dilerim. Güzel İzmir’e selamlar olsun.

OZAN944.
Ziyaretçi
OZAN944.

Bol Şanslar Can Tumbulzele yıklır dıyosun yani :) :)

Can
Ziyaretçi
Can

Herkese bol şanslar diliyorum.İzmir kurgumu sizinle paylaşmak isterim. 1.AYAK ideal pist mesafesinde olan (1) SELÇUKOĞLU benim BANKOM. 2.AYAK yarışlarına baktığımızda istikrarlı bir çıkış içerisinde olan (4) GÖNÜL FIRTINASI öncelikli tercihim. (8) UTKANER en ciddi rakibi olacaktır.NOT:bu mesafe mertadam a kısa gelecektir. 3.AYAK (3) ÇARINOĞLU günün en sağlam teki bence BANKOM. 4.AYAK Bu ayak HEPSİ diyerek rahat bir yarış izlemek istiyorum. 5.AYAK Ben size bu ayak (4) TAHİRİ yi öncelikle önermek istiyorum.Bugün bu atın kazanmasını bekliyorum.(3) RIGHT OR WRONG ciddi rakibidir.Bu iki atın eksik koşması halinde (6) İZMİRŞAHI devreye girecektir. 6.AYAK Zor olan koşuda (8) POWER OF THE SUN (5) BAŞYAZAR (2) YÜKSELİNOĞLU (4) AŞKARBEY yeterli olacaktır.Herkese iyi günler dilerim.

Anonim
Ziyaretçi
Anonim

bol şanslar herkese

MAFYASERKAN35
Ziyaretçi
MAFYASERKAN35

EVET GÜZEL BİR PAZAR PROĞRAMINDA KARŞI KARŞIYAYIZ!!!!! 2000-3000 LİRA VERECEK BİR ALTILI OLMASINI BEKLİYORUM ARKADAŞLAR..
1AYAK..6 NUMARALI EXECUTİVE BANKO
2AYAK..7 NUMARALI MERT ADAM BANKO
3 AYAK.. 1..3.5.6 YETERLİ
4 AYAK..HEPSİ. RİSKE GEREK YOK
5AYAK.. 3.4.5
6.AYAK.9.10.11.5.6.3.8 .. EVET KUPONUNUZ HAYIRLI OLSUN TUTMA İHTİMALİ ÇOK YÜKSEK BOL ŞANSLAR

Can
Ziyaretçi
Can

Teşekkür ediyorum Can bey.Hepimizin inşallah

BİLİYORMUSUNUZ KİM. ?
Ziyaretçi
BİLİYORMUSUNUZ KİM. ?

TEREX GEÇİLMEZ. KOŞANGÜZEL GEÇİMEZ.

Yazar: can911

can911
1975 Almanya doğumluyum.İzmir' de yaşıyorum.Bu oyunu kumar boyutuna getirmeden,iyi yaptığımı düşündüğüm tahminlerim nedeniyle sürdürüyorum.Kazanmanın tamamen oyun kurgusunu iyi oluşturmak ve iyi takip etmekten geçtiğini öğrendiğim bu oyunda seviyeli ve tarzıma uygun yazarların olduğunu gördüğüm bu sitede bulunmaktan çok memnunum.Saygılarımla