24 OCAK 2015 İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ

1.AYAK:  4 yaşlı araplar ilk defa bu mesafede koşacak. Hepsi kaliteli safkanlar ve dereceler birbirlerine çok yakın. Risk almak istemeyenler için tam kapamalık bir koşu.  7 – ZAMAN YOLCUSU, 3 – DEMİRCİ, 4 – İLGİLGE, 1 – ADAAĞASI, 2 – BAKIRCIBEY, 6 – SİBİRYALI, 5 – SELDANINOĞLU. 

2.AYAK: 7 – SPORTING 2 aylık aradan sonra koştuğu 1400m koşuda 1.26 ile mükemmel bir koşu çıkardı. Koşu sonrası galoplarında biraz gerileme var gibi dursa da grubun en şanslı ismidir. 6 – SONIC BOOM‘un son derecesiz yarışını göz önüne almazsak iyi hazırlıkları ve güzel dereceleriyle favoriye sert rakip olacaktır. Sürpriz arayanlar için sıkı hazırlıklarla koşuya katılacak olan 13 – SLEVEN ve ilk çim yarışından 3. ayrılan 4 – METROPOLİTAN önerilerim.

3.AYAK:  5 – AYDIN GÜZELİ son galobu ile yarışın favorisi olup 6 – ZAFERİKA ve 8 – CANİREM ilk rakipleri. Favoriler ön plana çıksa da sürpriz getirebilecek bri yarış, çok at yazmakta fayda var.

4.AYAK:  11. aydan bu yana koşmasada güzel bir hazırlık devresi geçiren safkan 1 – DARİN SULTAN başarılı olduğu kum pistte bankomdur.

5.AYAK:  Kum pistte güzel bir seri yakaladıktan sonra 7 .aydan sonra sadece 2 koşu koşabilmiş 9 – EMERALD QUEEN favori. Son koşusunu kazanırken gayet iyi gözüken ve KARATAŞ faktörü ile şansını daha da yükselten 8 – PRINCE OF KRAKOW rakibidir. İyi bir hazırlık dönemi geçiren ve binicisi ile uyum sağladığında çok iyi yarışlar çıkartabilen 10 – LAMBOURN sürpriz. Çok at yazmak isteyenler için 7 – PAYİTAHT ve dinçlikle koşacak olmasına rağmen sıkılmadan bu koşuya hazırlanmış 6 – GALİPHAN kuponlara eklenebilir.

6.AYAK:   1500 kum pistte 1.31.81 derece ile kazanan 9 – MY GRAND BOY favori. Mesafe bu sefer 1200m ve rakipler biraz daha denk. Tek atmak istemeyenler için sırasıyla önerilerim 2 – LADY BEAUTY, 1 – FESTINA LANTE, 6 – OVA KARTALI ve 7 – TORNADO STRIKE.

BOL ŞANSLAR

ALTILI KUPONUM

 7-3-4-1-2-6-5 //  7-6-13-4  // 5-6-8 // //  9-8-10-7-6 // 9 25.2 TL

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.
3 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
can911

Merhabalar arkadaşlar;Kinggok arkadaşımız ile görüşme imkanım oldu.Kendisi çok önemli özel işleri nedeniyle tahmin yazamamaktadır.Pazartesi itibarıyla tekrar tahminlerini verecektir.Saygılarımla

Ilhan

Saygılar bizleri aydınlattığınız için

3
0
Tahmin paylaş.x
()
x