24 OCAK 2014 BURSA AT YARIŞI TAHMİNLERİ

BURSA AT YARIŞI TAHMİNLERİ
 • 1. AYAK

  7 – ALARAP kazandığı yarış sonrası formunu aynen koruyor, kazanması normal sonuç. Rakip arayanlara HEPSİ seçeneği makul derim.

   

 • 2. AYAK

  9 – PRENSES NAZ dinçlikle koştuğu bir yarışta rakibi 2 – BAYRAMOĞLU’nu rahat geçmişti. Şimdi daha hazır olan safkanın kazanmasını bekliyorum. Rakipleri ise 7 – ZAPPA, 3 – CORNER CREEK, 5 – ELMAHKUM ve 8 – BLACK SHEET.

   

 • 3. AYAK

  7 – ADIMNUR yeni yaşında bir üst grubu ile koşacak. Dereceleri yeterli fakat tek atmak riskli duruyor. Ekürilerde 1 – FATMASULTAN başta olmak üzere, 6 – NURCA’da yazılabilir.

 • 4. AYAK

  1 – KİKKULİ favorim. İlk yarışını kazanan 3 – BALDAR’da eklenebilir.

   

 • 5. AYAK

  1 – GRADE BOY ve 5 – AĞA SÜNNETÇİ arasında bir yarış.

   

 • 6. AYAK

  3 – SILVER PLANE, 2 – OHIOGOZAIMAS ve 4 – NORTHERN WARRIOR başta olmak üzere HEPSİ.

   

  BOL ŞANSLAR

GÜNÜN KUPONU
7.2 TL
1. Ayak 2. Ayak 3. Ayak 4. Ayak 5. Ayak 6. Ayak
7
9
1
6
7
1
3
1
5
H
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.