24 Ocak 2014 Bursa Altılı Ganyan Tahmin ve Yorum

1.AYAK : Altılı ganyanın ilk ayağını oluşturan koşuda 2-BAŞOĞUL favorim.Riske girip tek yazılabilir.5-SIRKAYA ve son koşusunu kazanan 7-ALARAP favorinin en güçlü rakipleri.İstikrarlı yarışlar çıkartan 3-DELİ RÜZGAR ihmal edilmemeli.6-ŞAH ŞEHRİYAR sürpriz.Koşu eksiği etkilemez ise 4-SARPBEY gruptan üstün.

2.AYAK : Yarış hayatında tek maiden koşusu bulunan diğer koşularında ise sert gruplarda mücadele eden ve bu mücadelelerde oldukça etkili performans sergileyen 3-CORNER CREEK bir süredir koşu görmeniş olsada galoplarında oldukça etkili görünüyor.Riske girip tekyazılabilir.Rakip arayanlara 8-BLACK SHEET, 2-BAYRAMOĞLU ve 9-PRENSES NAZ önerebileceğim safkanlardır.

3.AYAK : Arap safkanların Şartlı-4 mücadelesinde Bursa’ya getirildikten sonra etkili yarışlar çıkartan 6-NURCA favorim.Formdurumu iyi olan bir diğer safkan 1-FATMASULTAN eküri desteğiyle şans verilmeli.Hafif sikletiyle 4-KARADENİZ GÜZELİ ve 7-ADIMNUR değerlendirilebilir.

4.AYAK : Bu tip mesafelerde etkili olabilen 1-KİKKULİ favorim.İlk koşusunu kazanan ve galoplarda zımba gibi görünen 3-BALDAR ikideiki yapabilir.M.GÜNDÜZELİ’nin tercihi 5-UÇARER ve derecesi iyi görünen 2-DESTAN YAZANdiğer şans verdiğim safkanlar.

5.AYAK : Gruptan üstün duran 5-AĞA SÜNNETÇİ uygun sikletiyle favorim.Sürpriz ihtimalli koşuda sıralamam şablonda.

6.AYAK : Günün son koşusunda artan formuyla 5-STAR OF STREET bugün kazanmasını beklediğim safkan.Rakip arayanlara 1-DÜZ ÇİZGİ, 7-RAIL BIRD, 6-İPEK AY, 4-NORTHERN WARRIOR, 3-SILVER PLANE önerebileceğim safkanlardır.

ALTILI GANYAN KUPONUM :

1.AYAK : 2 // 5 – 7

2.AYAK : 3

3.AYAK : 6 – 1 – 4 – 7

4.AYAK : 1 – 3 – 5 – 2

5.AYAK : 5 – 1 – 3 – 6

6.AYAK : 5 // 1 – 7 – 6 – 4 – 3

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Ramazan Yılmaz

Avatar
32 yaşında evli bir adamım altılı ganyan oyunlarıyla tanışmam 8-10 yıl gibi bir zamana dayanıyor ve bu süre içinde altılı ganyandan aldığım ikramiyeler hatrı sayılır ikramiyeler oldu. Altılı ganyanın şans ve tesadüften ziyade takip ve dikkat isteyen bir oyun olduğunu düşünenlerdenim. Ben oyunları para hırsıyla değil zevk için anlık heyecanlar için oynarım herkese de böylesini tavsiye ederim. Hırs yaparsan kaybedersin, kaybedersen daha çok hırslanırsın. Agf, favori falan pek fazla dikkat etmediğim hususlar bu yüzden güvendiğim isin sıralamada sonuncu at dahi olsa tek yazmaktan çekinmem pişman olmaktansa o heyecanı yaşamak daha değerli. Paylaşmayı severim ve bu sebeple bankotahminler ailesindeyim.