Ana Sayfa / Tahminler / 24 Nisan Ankara Altılı Ganyan Tahmin ve Yorum

24 Nisan Ankara Altılı Ganyan Tahmin ve Yorum

1.AYAK : Arap safkanlarının maiden mücadelesinde son ikinciliğle 9-ZÜLUMKAR favorim.Diğer safkanların ilk koşusu olması sebebiyle kalablık tutmakta fayda var.Sıralama şablonda.

2.AYAK : Son koşusundan ikincilikle ayrılan 5-LOWMAN ağır sikletine rağmen etkili binicisiyle favorim.6-TURKISH ATTACK, 3-ELBİ favorinin en yakın takipçisi olur.Geniş oynayanlar için diğer sıralamam şablonda.

3.AYAK : Bir önceki koşusunda banko önerdiğim ve beni yanıltmayan 6-SERTAĞA kazanmaya aday ilk isim.Küçük çaplı kuponlara tek bırakılabilir ancak tek geçmeyenler için 10-BAHABEY ve 1-TEKELİHAN önerebileceğim isimlerdir.

4.AYAK : İngiliz safkanlarının Şartlı-5 mücadelesinde son koşusundaki ataklarıyla beğendiğim 2-MURATOĞLU favorim.100 metre daha uzayan mesafe lehine görünüyor.1-DISTANT RISING, 5-SELMET, 9-SERTTAŞ şans verdiğim diğer safkanlar.Bir süredir yarış görmemiş olsa da galoplarında hazır görünen 6-AĞADAYI sürpriz şansına sahip.

5.AYAK : Hernekadar binicisine güvenmesemde 4-CRITICAL SCORE bugün kazanmasını beklediğim isimdir.

6.AYAK : Günün kapanış koşusunda 10-DOĞU KIZI favorim.9-GÜVENER, 4-MUSON RÜZGARI ve 8-SAĞNAKHAN şans verdiğim diğer safkanlar.6-KÖKAĞA fazla oyalanmaz ise sürpriz yapabilir.3-FAKI BEY yine sürpriz şansına sahip geniş oynayanlar değerlendirebilir.

ALTILI GANYAN KUPONUM :

1.AYAK : 1 - 4 - 2 - 8 - 9

2.AYAK : 5 - 6 - 3 // 8 - 9 - 11 - 10 - 2

3.AYAK : 6 // 10 - 1

4.AYAK : 2 - 1 - 5 - 9 - 6

5.AYAK : 4

6.AYAK : 10 - 9 - 8 - 4 - 3

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

2
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
3000
İSTANBUL UZMANI SAATÇİ KAAN
Üye

Bugüne tahmin yapamadım ama şablonlarım bunlar ramazan kardeş… Sana da bolşandlar…
ANKARA
BAHARGİBİ ZÜLUMKAR
ELBİ TURKISH ATTACK LOWMAN
TEKELİHAN KAĞIZMAN SERTAĞA BAHABEY
SELMET MURATOĞLU DISTANT RISING
RIGHT OR WRONG
KALAYCI///MUSON RÜZGARI KÖKAĞA
10,8 TL HEPSİNİ OYNARSANIZ
İZMİR
AKARCA KIZI BAY BLESSING QUEEN TAMARA ALFA KIZI SHINY MOON DE NIGRIS
SPUMADOR
KAIZEN KORAT SEVİMLİGÜZEL
GAKKOŞKIZ
EXTRA LORD/// KILIÇASLANOĞLU FALCAO
CORDOBA /// DOĞUHAN YENİLMEZBEY
Bunun da hepsi 8,10 bol şanslar

Ramazan Yılmaz
Ziyaretçi
Ramazan Yılmaz

Nurettin şen ile hazin son favori olsa eli ayağı titrer

Yazar: Ramazan Yılmaz

Avatar
32 yaşında evli bir adamım altılı ganyan oyunlarıyla tanışmam 8-10 yıl gibi bir zamana dayanıyor ve bu süre içinde altılı ganyandan aldığım ikramiyeler hatrı sayılır ikramiyeler oldu. Altılı ganyanın şans ve tesadüften ziyade takip ve dikkat isteyen bir oyun olduğunu düşünenlerdenim. Ben oyunları para hırsıyla değil zevk için anlık heyecanlar için oynarım herkese de böylesini tavsiye ederim. Hırs yaparsan kaybedersin, kaybedersen daha çok hırslanırsın. Agf, favori falan pek fazla dikkat etmediğim hususlar bu yüzden güvendiğim isin sıralamada sonuncu at dahi olsa tek yazmaktan çekinmem pişman olmaktansa o heyecanı yaşamak daha değerli. Paylaşmayı severim ve bu sebeple bankotahminler ailesindeyim.