24 NİSAN 2015 CUMA İSTANBUL ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (can911)

İstanbul altılı ganyan tahminlerim aşağıda yer almaktadır, yazdığınız gibi gelmesi ve kazançlı olması dileklerimle… can911

1.AYAK: Tecrübeli arapların handikap mücadelesinde önceliğim ağır kilodan etkilenmezse 3 (KALAYCI), çok fazla uzun mesafe tecrübesi olmasa da 6 (DRAMATİK), uzun mesafe tecrübesi fazla olan ve zaman zaman iyi dereceler de elde eden 10 (TUĞKAN) ile bu ayak yeterli olacaktır.

 

2.AYAK:  İngiliz dişilere mahsus Tali Çalbatur koşusunda nerdeyse hepsi denilebilecek kadar kaliteli isimleri bir arada görüyoruz. Ekonomik yapıya da önem verilmesi gereği seçimim sırasıyla D.B. takısı denecenek olan ekürili 6 (WİLLPOWER), grup koşularda oldukça iyi bir grafik çizen 7 (ADAKARASI) ve idmanda gösterdiği performansla dikkat çeken 5 (SAVURLU) şeklinde olacaktır.

 

3.AYAK: Yine zevkli bir mücadele, önceliğim 1 (BETİFERİ) olacak, takibimde olan taylardan biri olan ne zaman değerlendirsem beni yanıltmayan 4 (MADEMOİSELLE), çime pek ayak uyduramayan sevdiği sentetiğe tekrar geri dönen 7 (PRİNCESS FİONA) ve İzmir’den gelip İstanbul’u tanıma yarışı yapan son idman derecesi ile benim yerim sentetiktir diyen 2 (GRAND AKARCA)’ yı da değerlendirelim.

 

4.AYAK: Son yarışında ağır çim koşullarından etkilenen birinciliklerini elde ettiği binicisine kavuşan 6 (MY GRAND BOY) ve seri birincilikleri formu üst düzeyde olan 5 (KOCAMANTINAZ) birlikte değerlendirilmesi yeterli olacaktır.

 

5.AYAK: İstanbul’da güzel işler çıkaran 3 (AZELHAN) ve kalite safkan 1 (BRAYMIN) sona kadar tempoyu sürdürebilirse koşuya tempo verecek olan 6 (MERİH) yazılabilir.

 

6.AYAK: Adana çiminde elde etiiği birinciliklerle ve Karataş tercihi ile 4 (KARA MAHMUT) bugünün tek adayı olarak değerlendirilebilir. Son elde ettiği birincilikte tkibimde olan 6 (İHTİYAR) ve üst gruplarla başa çıkan performansıyla 2 (PEPE) benim kuponumda yer alacak diğer isimler olacktır.

Şablonum:

1.Ayak: 3-6-10
2.Ayak: 6-7-5
3.Ayak: 1-4-7-2
4.Ayak: 6-5
5.Ayak: 3-1-6
6.Ayak: 4 /// 6-2

Kupon Tutarı: 12,96 TL (/// sonrası 6.ayakta 6-2 ilaveleriyle geniş kuponu bütçe takdirinize bırakıyorum.Yedili plase için 2.koşuda önerim 3 (EYVAH UZUN MEHMET) / 6 (GÜZELKAYA) arasında olacaktır).

İSTANBUL AGF TABLOSU 16:35

istanbul-agf-tablosu-16-35

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: can911

can911
1975 Almanya doğumluyum.İzmir' de yaşıyorum.Bu oyunu kumar boyutuna getirmeden,iyi yaptığımı düşündüğüm tahminlerim nedeniyle sürdürüyorum.Kazanmanın tamamen oyun kurgusunu iyi oluşturmak ve iyi takip etmekten geçtiğini öğrendiğim bu oyunda seviyeli ve tarzıma uygun yazarların olduğunu gördüğüm bu sitede bulunmaktan çok memnunum.Saygılarımla
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Tahmin paylaş.x
()
x