Ana Sayfa / Tahminler / 24 MAYIS 2018 PERŞEMBE ANKARA AT YARIŞI TAHMİNLERİ (BİNBA STAR)

24 MAYIS 2018 PERŞEMBE ANKARA AT YARIŞI TAHMİNLERİ (BİNBA STAR)

1.ayak: VICTORY GALLOP-SEA HERO hattından gelen CRICOOR-3- özellikle uzun mesafeli kum pist koşularında yarış seçilerek koşturulursa adını çok daha iyi yerlere duyurabilir, zira bu safkan  kumda kesinlike mesafe tutabilecek bir kan hattına sahip. CLASSIC HARMONY-1- bugüne kadar koşmuş olduğu rakipler kıyas alındığında göze çarpan kumun etkili isimlerinden birisi, BAŞBELA-6- Kocaeli’deki son koşusunu etkili bir sprint atarak fiyakalı biçimde kazandı, safkan babası SİLSÜPÜR ile oldukça benzer fiziksel özellikler de gösteriyor.Bu üç safkan favori hanemde öne çıkan isimler.Ahmet Çelik’li FLAS GORDON-2-, istikrarlı koşan VIKING MAN-4- ve her an çıkışa geçebilecek olan ARROW-5- da geliri yüksek diğer safkanlar.TÜRKŞAD-7- bombam.

2.ayak: ALPTUĞHAN-2- ve KADHAN-4- ‘a lehlerine gözüken pist ve mesafe koşullarında öncelikli şansı tanıyorum.Rakiplerİne kıyasla nispeten ağır kilosuna rağmen inatçı yarış karakteri ile BİLDENHAN -1-öncelikli rakip konumunda.YÜKSELİM-5- ve KIZILTUĞ-6- sonlarda sert yüklenecekler.GÖKKURT-3-, KATI SEMİH-7-, MARİSSA-8- yeterli performanslarına rağmen idaresi zor isimler ve dönem dönem bir takım sorunlarla boğuşuyorlar.Yine de geniş oynayanlar isimlerinin hatrına değerlendirmeli.

3.ayak: Gün be gün arttırdığı formunun karşılığını son fiyakalı birinciliği ile süsleyen formda safkanın üzerinde ilk kez Halis Karataş olacak. Az atlı taktik koşularında sprint yapabilme özelliğine sahip safkanlara binmekten keyif alan klas jokey ve başarılı safkanın mevcut bahis riskini karşılayacağını düşünüyorum.Güzel Moskova’nın Kremlin’inde sonsuza dek sönmeden yanacak olan MOSKOVAATEŞİ-2- bugün de Ankara’da yanacaktır.Bankom!

4.ayak: Grup  tam anlamı ile ateşten gömlek, birinci olana da , yarışı sonuncu tamamlayana da şaşırmayacağım.Riske girmek gereksiz hepsi

5.ayak: ARSEN LÜPEN-1- zamanında yürürse bu grubu geçecektir. Daha önceden  kazandığı binicisi de yamak 1 koşuda kendisine kesinlikle avantaj sağlayacaktır.Ünlü hırsız bakalım son koşusunda kendisine inananların boşa çıkarttığı güvenlerini bu kez birinciliği çalarak tekrar yerine koyabilecek mi yoksa son metrelerde gözlerimiz kır renkli safkan mı arayacak göreceğiz.

6.ayak: Performanslarını bu grup için yeterli bulduğum NICE SUN-1- ve STAY STRONG-3- ikilisine öncelikli şansı tanıdığım koşuda,SUKİ-10- ve BLED-7- isimlerini aynı koşuda görünce beni bir gülme tuttu, Rusya’da aman kimseye demeyin kavga çıkar, demedi demeyin, güzel çalışmaları ile bu ikiliye de bir şans verelim.Bu kez uykusunu aldıysa INSOMNIA-9- ve her an ters bir koşu çıkartabilecek durumda olan OPRAH-2- zorlu koşunun sigortaları.

1.ayak: 3-1-6//2-4-5//7

2.ayak: 2-4-1-5-6//3-7-8

3.ayak: 2 MOSKOVAATEŞİ

4.ayak: HEPSİ

5.ayak: 1 ARSEN LÜPEN

6.ayak: 1-3-10-7-9-2

Tutar:  37,8 TL // 75,6 TL // 141,12 TL

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
Deniz
Ziyaretçi
Deniz

Deniz
1,koşu 2,,,,,4,5
2,koşu 4,,,,,6
3,koşu 5,4,1,3,2,,,yada Hepsi
4,koşu 2,1
5,koşu 3,1,2,,,,,4
6,koşu 3,1,2,5,,,,h
7,koşu 6,4,2,3,1,5
8,koşu 4,,,,,,,5,9
Ankara

PINARBASILI
Üye

Bol şanslar.

admin
Yönetici

Bol şanslar

admin
Yönetici

Yazar başvuruları için detaylı bilgi sayfası.

https://www.bankotahminler.com/yazarlik-basvurusu/

Erdal Balcı
Ziyaretçi
Erdal Balcı

Privet bimbastar.
Kupon oşin haraşov.

Bol şanslar bimbastar 🙂
Moskova güzel bir yer.bi müddet bulunmuştum

Erdal Balcı
Ziyaretçi
Erdal Balcı

Hele leningrad (senpetersburg).ahhhh ahh.

admin
Yönetici

1.Ayak : 4
2.Ayak : 1,2,3
3.Ayak : 1,2,3,4,5,6
4.Ayak : 1,2
5.Ayak : 1,3,5
6.Ayak : 4,5

Yazar: binbastar

Avatar