istanbul altili tahminleri

24 MAYIS 2017 ÇARŞAMBA İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (MEHMET28)

1. KOŞU: İlk maiden ayağında pedigri olarak çok dikkat çekici bir isim yok. Çalışmaları ve doğum tarihlerini dikkate alarak tercih ettiğim sıralama şablonda.

2. KOŞU: Viraja sonuncu girdiği aynı mesafedeki son yarışında beğenimi kazanan (9) MAYSAPERA önde tuttuğum isim. İstikrarlı koşan ama bir türlü kazanamayan (8) BELEKİ, son çalışmaları olumlu (5) EL SUENA, ara sonrası iki yarış gören (1) BOBUSHKA, yetenekli binicisiyle (2) VİRA VİRA favorime rakip olabilecek isimler. Uzun zaman sonra koşacak olan (3) GASPERINI kalitesi ile sürpriz yapabilecek bir isim.

3. KOŞU: (2) ALEMİN KRALI ve (5) RODOSTO rakiplerine göre kalite olarak öne çıkan isimler. (1) DURDEN sürpriz yapabilir, bomba olarak (4) KURYE.

4. KOŞU: (2) COPPERFIELD için fazla bir şey söylemeye gerek yok. Bir sorunu yoksa ve Kocakaya ata çok güvenip hata yapmazsa kazanır.

5. KOŞU: Pedigri olarak öne çıkan iki isim var. Çalışmaları daha iyi olan (8) KARKAMIŞ ilk, (3) ALİŞHAN ikinci atım. İki isim yeterli olmaz diyenler (6) GERGİN’lik yaşamamak adına (1) AKKULA’yı da yazabilirler.

6. KOŞU: Bana göre günün en zor yarışı. İkramiyeye çok katkı sağlayacak bir ayak olmasa da kalabalık tutacağım.

ALTILIM
1.AYAK: 5,3,1,2,8
2.AYAK: 9/8,5,1,3/2
3.AYAK: 2,5/1//4
4.AYAK: 2
5.AYAK: 8,3
6.AYAK: 12,4,7,11,(6,8),10,9

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: Mehmet28

Avatar
İsmim Mehmet, 37 yaşındayım ve İstanbul'da yaşıyorum. Zaman zaman ara versem de 20 yıldır at yarışı oynuyorum.