istanbul altili tahminleri bombaci

24 MAYIS 2017 ÇARŞAMBA İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

Selamlar herkese İstanbul altılı tahminlerim şu şekildedir.

1.AYAK: Elimde bir fırsat var ve sonra ki ayaklarda da çok net favoriler var. Oyun mislilik duruyor ancak ben ilk ayaktan aldığım tüyo yu değerlendireceğim. Yani kısaca canları bu safkanı getirmek isterse safkanın photalayacağı maiden da çok fazla oyalanmayacağı konuşuluyor. Gelir veya gelmez bu ismi unutmayalım. Lafı fazla uzatmadan (2) BOZDENİZ BANKOM dur. Ben bu safkanı tek atsam da inanmayanlar için (5) GALİÇYA bu da kötü koşarsa yapacak birşey yok bu ilk ayak HEPSİ dir.

2.AYAK: Artık bir çok okur zaten kafada vereceğim atı tahmin ediyordur. Gelene kadar devam. Çok tek attım olmadı burada yanına at yazacağım. Len bombacı sende bu şans varken yanına at yazarsın kalkar gelir diyen varsa tek atsın. (8) BELEKI ilk safkanım. Birbirine yakın safkanların olduğu mücadelenin kafa burun biteceğini düşünüyorum sıralamam şablondadır.

3.AYAK: AGF ye bakmadım ancak benim gözümde (5) RODOSTO büyük favori ve üstün bir safkan. Misli oyunlar için yine tek olur diye düşünüyorum. Rakipleri (1) DURDEN ve (2) ALEMİN KRALI olur görüşündeyim.

4.AYAK: Kalite safkan tay denemeden istediğini bulamadı ancak bu onun kalitesinden birşey götürmez. Kalite kalitedir zaten sahada da fırtına gibi yine misli oyunlar için (2) COPPERFIELD tek olur rakip önce (5) EL GAMBO sonra (1) YENİLMEZ.

5.AYAK: Şimdi ilk ayakta da yine aynı şekilde zorlandım. Bazı safkanlari özellikle ilk defa koşacak klan safkanlari anlatması zor. Şimdi ben ne diyim. Safkan saha da şampiyon muamelesi görüyormuş. Yine gelir gelmez bilmiyorum ama müthiş bir beklenti var. Yine misli oyunlar için (8) KARKAMIŞ tek olur. Rakip önce (7)  KARACAKURT sonra (3) ALIŞHAN.

6.AYAK: (8) SINGORA ve (7) PEXUS arasında ki mücadeleye (4) DESİRE ve (11) TURBOER in katılmasını bekliyorum. Bu günlükte böyle olsun herkese bol şanslar.

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK: 2 TEK

2.AYAK: 8 /// 6-9-2-1-5

3.AYAK: 5 /// 1-2

4.AYAK: 2 /// 5-1

5.AYAK: 8 /// 7-3

6.AYAK: 8-7-4-11

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.
14 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
admin

Bol şanslar

Ramazan Yılmaz

Beş banko helal bombacı :)

COMMANDANTE

bol şanslar abi

Ramazan Yılmaz

Buda benim kupon
H//
2.6.7.8.9.10//
1.2.3.5//
2.3//
2.5.6.8//
12

Ramazan Yılmaz

ilk ayak 7 silip ikinci ayak 1 ekledim herkese bol şanslar.

admin

Bol şanslar Ramazan

Ramazan Yılmaz

şans falan yok admin ilk ayaktan sadece bir at sildim 7 o geldi resmen oynama diyor bu oyunu

admin

Admin sözü dinle ara ver. Dönüşün muhteşem olsun :)

Ramazan Yılmaz

altılıya on dakika kala yatıdığım kuponu iptal edip değiştirdim

Timothy

Bombacı kardeşim bol Şanslar. Özletme kendini 😊

yuemfa

BABASELVER
3, 5, 8, 9
2, 5
COPPERFIELD
1, 8
4, 6, 7, 10, 13

BOL ŞANSLAR…

14
0
Tahmin paylaş.x
()
x