istanbul altili tahminleri

24 MAYIS 2017 ÇARŞAMBA İSTANBUL ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (TİMOTHY)

Herkese selamlar, şansınız hep yanınızda olsun.

1.AYAK: Altılıya koşmamış arap taylarının şartlı 1 koşusu ile başlıyoruz. Çalışma notlarıma baktığımda 5. ayak için kağıtta yazılacak yer kalmamışken, bu ayak için hiç bir şey yazmamışım.  İnanın, mübalağa etmiyorum. 5.ayaktan herhangi bir tayı buraya alın, net favori çıkar. Bessey’in anneden kardeşi ve çalışmaları hiç fena olmayan (5) GALİÇYA favorim. Yine çalışmalarını beğendiğim (3) ÇAĞAÇAR, (4) ETYOPYALI ve (1) BABASELVER favorinin en yakın rakipleridir. Süprizi ise Bursa’dan gelen ve Ketme’lerin atı olan (2) BOZDENİZ yapar.

2.AYAK: Yarının en zor ayağı. At yazmaya doyamam. O yüzden Hepsi.

3.AYAK: (5) RODOSTO, (2) ALEMİN KRALI ve (1) DURDEN arasında bir yarış gibi duruyor.

4.AYAK: Ters mesafeye rağmen kalitesiyle (2) COPPERFİELD bankom. Zaten gelmezse, kalan 4 attan hangisinin geleceğini kestirmek güç. Yıkanlar hepsi ile yıksınlar bence.

5.AYAK: Gelelim Şart 1’in diğer ayağına. Bugün için konuşulacak olan en önemli tay (8) KARKAMIŞ olacaktır. Nasıl konuşulmasın ki, geçen sene satılan en pahalı taydı. Şahinter’in anneden kardeşi, Tamerinoğlu’nun son temsilcisi, galoplarında da iyi bir görüntü vermiş. Beklentinin çok olduğu tay, koşunun favorisidir. Bu tayın gölgesinde kalmışsalar da, Burada iki orjin çok dikkatimi çekti. Şimdi tayları koşan eski şampiyonlardan Bolkar, Sondarbe ve Asaletli’nin anneden kardeşi (6) GERGİN bence ilk rakip. Ancak Rode 21 yavrusu, Yiğitbaşı ve Berksoy ile anneden kardeş (3) ALİŞHAN da çok dikkat çekici. Rode 21’in bu iki yavrusu yani Yiğitbaşı ve Berksoy da arap atçılığının en önemli koşularından olan Kanuni Sultan Süleyman grup koşu galibi. Berksoy şu anda aygır ve şampiyonlarımızdan Kırdeniz’in babası. (Bu durumda Alişhan, Kırdeniz’in amcası oluyor sanırım. Üfff ne karışık bir şey, ben akrabalarımı bu kadar tanımıyorum…)  Kısacası bence yarın Karkamış’ın işi o kadar kolay olmayabilir. Burada bir çok iyi tay var. Grup koşu kazanmış kısraklardan Berşan’ın anneden kardeşi ve galoplarında iyi bir görüntü veren (5) ERGİNSOY ve hazırlıkları güzel olan (2) AKMAN AĞA ve (1) AKKULA da süpriz şansına sahip taylardır.

6.AYAK: 175 günlük aradan sonra koşacak olan ve handikap puanı en düşük at olsa bile, uzun zamandan beri görmediğim şekilde 800’ünü 51.60 rahat galop yapabilen bir arap kısrağın yanına at yazmak içimden gelmedi. Yarış galobunda tatlı tutulmuş olsa bile, bir önceki galobunda da 1000’i 1.07.70 rahat yapan (16) ALTIN HİLAL çok riskli olsa da bankomdur. Bu yarış olmasa bile kısrak bu kadar iyi durumda iken yarış kazanması eli kulağındadır. Ancak mevzu yarın kimseler tutmazken bulabilmekte. O da şansımıza…

TAHMİNLERİM:
1.AYAK: 5-3-4-1-2
2.AYAK: HEPSİ
3.AYAK: 5-2-1
4.AYAK: 2
5.AYAK: 8-6-3-5-2-1
6.AYAK: 16
TUTAR: 59.40 TL.
Herkese bol şanslar.

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: timothy

Avatar
At yarışını, üniversite öğrenciliğimden beri yaklaşık 25 yıldır takip ediyorum. 44 Yaşında evli ve 2 çocuk babasıyım. İzmirliyim.
5 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
admin

Bol şanslar

Ercann

Bu gidişle yorum yapacak kimse kalmayacak herhade.bombacı nerelerdesin akşama istanbul seni bekliyor. Yoksa sendemi paralılar kervanına katıldın …

admin

Bombacının son yaptığı tahmini 5 bin kişi okumuş ama 1 yorum gelmiŞ. Bundan pay çıkartın.

Algoritma

3. Olan atların hepsi 1 numara farkındamısınız 5. Ayak 8 gelirse son ayakta 14 ü kafaya alın bahiste