Ana Sayfa / Tahminler / 24 MART PERŞEMBE İZMİR AT YARIŞI TAHMİNLERİ (ErtanBEY)
izmir altili tahminleri ertanbey

24 MART PERŞEMBE İZMİR AT YARIŞI TAHMİNLERİ (ErtanBEY)

1.AYAK : 3 Yaşlı İngiliz'lerin Şartlı 3 mücadelesinde, bir süre aradan sonra yarış gösterilen,kazandığı ilk maiden yarıştan sonra Katıldığı 9koşudan yedisinde Kv yarışlarda başarıyla boy gösteren ve bu yarışlarda devamlı tabela yapma başarısıyla yeterince Tecrübe kazandığını ve kazanmayı çok özlediğini düşündüğüm (4)FIGHTING son 1000/1.03 galobuyla bir aksilik olmadığı takdirde kazanmasını bekliyorum BANKOMDUR.tek rakip olarak geniş kuponlar için eski formuna yavaş yavaş kavuşmaya Başlayan (5)LİNDORRA olur kanaatindeyim.bana iki at yetmez deyip daha da geniş oynayanlara hepsi yapmalarını tavsiye ederim.

2.AYAK : Normal şartlarda ana baba bir kardeşleri YOLBULAN ve KASTAL'ın izinden gidecek gibi galoplar yapsada,yarışlarında zaman zaman alakasız dereceler yapınca yeterince güven veremeyen (4)ZAMAN YOLCUSU küçük Ölçekli kuponlar için günün diğer bir alternatif bankosu gibi gözüksede ben kesinlikle bu ayaktan hatırı sayılır bir bomba bekliyorum.Önceliğim (3)MONDİNİNOĞLU olmakla birlikte ben bu ayağı kapatırım arkadaş.HEPSİ diyorum sıralamam şablonda olacak...

3.AYAK : NEŞE isimli kısrak hiç yarış koşmamış bir safkan olsada soy ağacına bakıldığında TAMERİNOĞLU gibi şampiyon bir safkanın tam kardeşi aslında ve bu safkanın 2 başarısız yavrusundan sonra Ateştopu gibi yine şampiyon bir safkandan olan (1)BİLDENHAN'ın çok güçlü kan Hattı'nın da vermiş olduğu nefesle eğerki öndeki istediği avansı alması durumunda bu rakiplerini geçmemesi gerçekten şaka gibi bir şey olur.dolayısıyla DERBİŞAHın olmadığı bu günde kendisine rakip göremiyorum.Günün Ve koşunun yegane birincilik adayı ve BANKOMDUR..Lakin önde KEREMCAN ile fazla didişir ise o zaman işler karışır ve bu durumda (2)ATEŞYAĞMURU ve (5)MAZIKIRAN devreye girer..

4.AYAK : Dişi safkanlar bir arada.Kadın bu napacağı belli olmaz derler :)) o Yüzden son yarışını güzel bir sprintle kazanan ve çok formda ekürisininde katkılarıyla uygun kilosu ile (5)BAHTIŞAHANE favorim.uzun sprint atma yeteneğine sahip olamadığı için yanında rakip olunca sprinti kısa keserek başarısız olsada usta jokeyi KARATAŞın yerinde son 200deki sprintiyle koşuya bir diğer ortak (3)KATRE olacaktır.Çalışmaları iyi olmasına rağmen son 5yarışında startta kalma ve adapte olamayıp 3-4boy kaybetme huyu edinen (1)RENGÜL yeri olanlarca değerlendirilebilir.

5.AYAK : Günün ikinci kupalı mücadelesinde çok ön plana çıkan KARATAŞlı NORTH VALLEY'e güvenmiyorum.bu ayakta yerinde sprintle hakkettiği birinciliğe ulaşmasını beklediğim safkan (5)BÜYÜK AMED ve sonrasında (2)SUN BURN olsada bu ayağı kapatarak rahat bir yarış seyretme Hakkımı kullanmak istiyorum.

6.AYAK : Uzun süredir yarış koşmamış olmasına rağmen galoplarında çok güzel dereceler sergileyerek beğenimi kazanan 1.03-37-24,6 galoplarını yarışına yansıttığı takdirde (5)HANTAYWEE'nin kazanmasını bekliyorum favorimdir.Artan yarış tecrübesi ve son ikincilikleriyle yeterince pişen ve artık kazanma zamanı yaklaşan (7)IMMIGRANT,yine kısa süre geriye alınsada yeterince formunu geliştiren ve iyi idman performansıyla (3)FORTY FIVE yeterli olabilir bu ayağa.. tecrübeli jokeyi M.Kayanın da avantajıyla ve Salı günkü iyi idman işleriyle (9)SELİMBEY favorilerden sonra düşünülmesi gereken safkanlardır. Koşunun süprizi ise koştuğu günden beri her yarışında Yazdığım ama hala beklentiler altında Koşan Pan River yavrusu (4)HALOWANGO olabilir bu safkana çok dikkat..

Altılı Kuponum:

4 banko

3,4,9,5,1,10,2,8,7,6

1 banko

5,3,1

5,2,1,6,3,4

5,7,3,9,4

kupon tutarı; 54 TL

Alternatif  Kupon:

4,5,3,6,7,1,2

3,4

1,2,5

5,3

5,2

5,7,3

Kupon Tutarı; 30,24 TL

herkese bol şanslar dilerim,gönlünüzce bir yarış günü olması temennisiyle..

 

 

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

26
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000
admin
Yönetici

Bol şanslar Ertan

Adrian
Üye

Bol şans Ertan

crone
Üye

Bol sanslar ertanbey

Bombaci
Üye

Ertan günaydın. 4. Ayakta ki yorumuna hak vermemek elde değil:)))

crone
Üye

Bombaci dunaksam icin tebrikler… :))

Bombaci
Üye

Eyvallah. Crone camia bugün beklesin esas beni. İzmir kumu benim işim. :) bugün 7 li ganyan ile taclandiracagim başarımı:) yine bana her yer tek geliyor 😂😂😂

crone
Üye

Haydi bakalim hayirlisi… Ben daha incelemedim programi soyle bi baktim sadece ama.. F.kabadayi ve baris kurdu gozume batiyo :))

Bombaci
Üye

O değilde crone biz sabah sabah ısıttık yine motoru. Gün sonunda düşünemiyorum. Sahinin de katkılarıyla 278 mesaj la bitiririz gibi geliyor. Bişeyler alıştırıp hemen zipliycsm kardeşim.

Recep3516
Ziyaretçi
Recep3516

İZMİR SAĞANAK YAĞIŞ AMAN DİKKAT

Figo
Ziyaretçi
Figo

Izmirdene kum kaldi ne cim yagmur fena ona gore beylerr Bol Sans)))))))

George Thomas
Ziyaretçi
George Thomas

Bol şanslar Ertan. Bir mühendis olarak bilime her zaman önem vermişimdir :) güzel yorumlar.

dinyep
Ziyaretçi
dinyep

5. Ayakta pist islaksa gold to gold tek olur. 1 ayaktada yıllık gelire göre 3 ile 5 arası gelir diye düşünüyorum bol sanslar

Onbasi
Üye

kuponum izmir işi

1. ayak 1 tek banko
2. ayak 1,4
3. ayak 1,3,4,5
4. ayak 1,2,3,4
5. ayak 1,5
6. ayak 7,1,3

**** 12 tl lik kupon bakalım nasıl olucak hepinize başarılar bolşanslar ve sevgi saygı ve meyve tabağı gönderiyorum :))

Figo
Ziyaretçi
Figo

13456….1234810……1 bankooo…….134….1 bankoo…
345678 bol sans ben Sizee meyve tabagi ile. Birlikte. Tekirdag gonderiyorum afiyet. Olsun)))))

Figi
Ziyaretçi
Figi

5 ayakta 1 tek attim ama. Aklim Buyuk amedde kaldi

Yazar: ERTANBEY

Avatar
1978 yılında doğup Turkiyede büyüyen at yarışını hobi olarak gören ve eğlenmek için oynayan birisiyim.Özel bir şirkette çalışıyorum.amacım bilgi ve birikimlerimi sizlerle paylaşmak.umarım karşılıklı etkileşim ile bunu sağlarız.