24 MART 2018 İSTANBUL ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ

1 – AYAK: Hayatının 2. koşusunu kazanırken jokeyinin teşviklerine cevap vererek sermayeli fotoya uzanan 6 – LISSANDRA favorim. KGK takısı ile şekil değiştiren 2 – LORD OF DARKNESS kısa araya rağmen favoriye ciddi rakiptir.

2 – AYAK: Bu ayakta 1 – IMPULSIVE’i 2 – EL CONQUERADOR olmasa tek atardım ama madem tek yok, sürpriz arama yoluna gidiyorum. Tercihim ayrımsız Hepsi olacak.

3 – AYAK: 1 – BAYBAŞKAN arka arkaya 2.likleri sonrasında nihayet kazandı derken fotoda kaybetti. Tabi buna kaybetmek denmez. Sonlarda yine 6 – ZAFER ATEŞİ ile beraber kapışmasını bekliyorum.

4 – AYAK: Az atlı koşulardan her zaman korkulur, 4 atlı bu koşuda favorim 2 – ADINI SEN KOY, tercihim Hepsi olacak.

5 – AYAK: Son başarılı yarışı ile Maiden da fazla kalmayacağı belli olan 5 – FLICK THE SWITCH bankom.

6 – AYAK: Hayatının ilk koşusunu enteresan bir rahatlıkla kazanan 7 – BEJANOVA favorim. Son yarışlarında iyi gözükmese de gruptan üstünlüğü ile 1 – SANAY, bir önceki koşusu ile 10 – İSTİKBALİM, ilk İstanbul koşusunu kazanan 9 – SU GAZELİ, sürekli tabelada gezinen isimlerden 8 – EL HAMAME, 4 – ISLAH ve 3 – ECLIPSE favoriye rakiplerimdir.

Kupon
6-2
H
1-6
2-4-3-1
5
7-1-10-9-8-4-3

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.
4 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Mehmet28

bol şans adminim

Bombaci

Bol şanslar

binbastar

bol şanslar

4
0
Tahmin paylaş.x
()
x