Ana Sayfa / Tahminler / 24 MART 2018 İSTANBUL ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ

24 MART 2018 İSTANBUL ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ

1 - AYAK: Hayatının 2. koşusunu kazanırken jokeyinin teşviklerine cevap vererek sermayeli fotoya uzanan 6 - LISSANDRA favorim. KGK takısı ile şekil değiştiren 2 - LORD OF DARKNESS kısa araya rağmen favoriye ciddi rakiptir.

2 - AYAK: Bu ayakta 1 - IMPULSIVE'i 2 - EL CONQUERADOR olmasa tek atardım ama madem tek yok, sürpriz arama yoluna gidiyorum. Tercihim ayrımsız Hepsi olacak.

3 - AYAK: 1 - BAYBAŞKAN arka arkaya 2.likleri sonrasında nihayet kazandı derken fotoda kaybetti. Tabi buna kaybetmek denmez. Sonlarda yine 6 - ZAFER ATEŞİ ile beraber kapışmasını bekliyorum.

4 - AYAK: Az atlı koşulardan her zaman korkulur, 4 atlı bu koşuda favorim 2 - ADINI SEN KOY, tercihim Hepsi olacak.

5 - AYAK: Son başarılı yarışı ile Maiden da fazla kalmayacağı belli olan 5 - FLICK THE SWITCH bankom.

6 - AYAK: Hayatının ilk koşusunu enteresan bir rahatlıkla kazanan 7 - BEJANOVA favorim. Son yarışlarında iyi gözükmese de gruptan üstünlüğü ile 1 - SANAY, bir önceki koşusu ile 10 - İSTİKBALİM, ilk İstanbul koşusunu kazanan 9 - SU GAZELİ, sürekli tabelada gezinen isimlerden 8 - EL HAMAME, 4 - ISLAH ve 3 - ECLIPSE favoriye rakiplerimdir.

Kupon
6-2
H
1-6
2-4-3-1
5
7-1-10-9-8-4-3

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

4
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000
Mehmet28
Üye

bol şans adminim

Bombaci
Üye

Bol şanslar

binbastar
Üye

bol şanslar

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.