24 MART 2017 CUMA KOCAELİ AT YARIŞI TAHMİNLERİ (COMMANDANTE)

1.AYAK: 1500 metre mesafedeki son startında 5 boy startta kalmasına rağmen tabela başarısı gösteren ve o gün sonlardaki ataklarıyla dikkatimi çeken, bugün RÜZGAR GOLD’un ve GÖZÜM KALDI’nın önde süratlendireceğini düşündüğüm uzun mesafeli yarış lehine olup sonlarda dış kulvardan yapacağı sprintle gruba hakim olmasını beklediğim 4-KARA ŞİMŞEK bankomdur yeterki startta çok takılmasın.

2.AYAK: Sıkıntılı bir yarış tercihim HEPSİ.

3.AYAK: İstanbul’da koştuğu sentetik pistteki yarışlardan sonra gelip Kocaeli kumunda koştuğu ilk startında pistin acemisi olmasına ve tabela dışında kalmasına rağmen o yarışını çok beğendiğim 4-SALTUKOĞLU bugün daha iyi koşacaktır favorim. Yine son yarışında ilk kez kaba kuma çıkan SALTUKHAN yavrusu 3-SALTUKCAN‘ın aprantisinin iyi idare edebilmesi halinde çok ters bir yarış koşmasını bekliyorum ve son olarak müthiş orjininin hatrına 5-UÇANŞAH.

4.AYAK: Son yarışında istediği tempoyu kuramayıp son düzlüğe istediği sermaye ile dönememesine rağmen sonlara kadar mücadeleden kopmayan 1-AMAZING LOVE favorim. 600/37,0 24,2 R dereceli galobuyla bu koşuya katılacak olan 3-WHO IS THAT CHICK ve yeni sahiplerinde ilk koşusuna çıkacak olan 4-AUF WIEDERSEHEN rakipleri olur.

5.AYAK: Koşacak atlara baktığımda bir tek kaçak olarak gözüme çarpan 4-SULTANHAN rakiplerini uyutup yarışı kazanabilir. Uzuna çıkınca bambaşka bir kimliğe bürünen 6-KOBAT ve formda 1-KOLAÇAN sırasıyla şanslı gördüğüm isimler.

6.AYAK: Dört yarış önce İstanbul’da koştuğu yarıştan beri takibimde olan 9-ŞEYMANIN GÜLÜ bugün uzun kazanacak koşulları buldu favorim. Eküri desteğiyle 5-ÖRÜMCEKBEY ve 7-ŞAH HİSAR sırasıyla şanslı gördüğüm isimler.

ALTILI ŞABLONUM

1.AYAK: 4

2.AYAK: HEPSİ

3.AYAK: 4-3-5

4.AYAK: 1-3-4

5.AYAK: 4-6-1

6.AYAK: 9-5-7

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: COMMANDANTE

COMMANDANTE
Üniversite mezunuyum, evli ve bir çocuk babasıyım, yaklaşık 15 senedir at yarışlarına bahissever olarak katılmaktayım.
admin
Yönetici
admin

Bol şanslar Arda

efe
Ziyaretçi
efe

Bolşans lar yazdığın ganyan olsun

Timothy
Ziyaretçi
Timothy

Slmlar herkese. Commandante kardeşim bol Şanslar. Diğer yorumcuların yorumlarında SALTUKOĞLU dan hiç bahsedilmemişti. Ben de hatta bir şeyler yazayım diyordum ki, senin yorumların geldi. Bence de bu gün çok Şansı var. Son yarışında UÇANŞAH ın yalnızca 18 salise gerisindeydi. O yarıştan 5 kilo eksik koşuyor ve bu sefer formda apranti avantajı var. Ayrıca mesafede uzadı. Agf.si % 5 ile geri planda kalmış. UÇANŞAH çok tutuluyor. Altılıyı patlatabilir. Herkese bol Şans.

Ramazan Yılmaz
Üye
Ramazan Yılmaz

HERCULES olmaz mı diyorsunuz :/