izmir altili tahminleri bombaci

24 MART 2017 CUMA İZMİR ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

Selamlar herkese İzmir altılı tahminlerim şu şekildedir.

1.AYAK: Problemli safkanların mücadelesinde yarış hayatı boyunca sadece 4 defa birinciliği bulunsada 65 yarışın 31 inde tabela da bulunan (2) ÖZGÜRÜN OĞLU ve yine yarış hayatında 16 birinciliği bulunan 84 yarışın 51 inde tabela da yer bulan (4) PAMUK NİNE ilk ikide şans verdiğim safkanlardır. Rakipleri şablonumda olacaktır.

2.AYAK: Öyle tahmin ediyorum bu grupta tek başına koşacaktır. Artık burada gelsin (4) İZEM KIZIM BANKOM. Ancak burada bir parantez açmak istiyorum çok at deneyecek olanlara ismini duymama rağmen bir türlü istenilen kıpırdamayı yapamayan (5) KISIRDÖNGÜ yü seyretmelerini tavsiye ederim

3.AYAK: Grubun üzerinde olan isim son yarışında pasif bir görüntü çizsede 8-10 tane aygırı son düzlükte defalarca dize getirmiştir. Bence çok üstün bir safkan problemi yoksa rahat kazanır (6) MANOUS ilk safkanim rakipleri şablonumdadır.

4.AYAK: Az safkanın koşması pilotların sağlam olması kafa karıştırsa da bence (3) RECO hem üstün hemde mesafeye yatkınlığı var. Ben kazanacağını düşünüyorum Onur’a da bu yarışta Karataş dan daha çok güveniyorum BANKOM.

5.AYAK: Daha önce de bahsettim safkanda bir kez daha tekrarlamak istiyorum çok daha iyi yere geleceğini düşünüyorum (1) BARSKHAN ilk safkanım rakip olarak gördüğüm isim ise (3) ESER dir.

6.AYAK: Supriz arayışında olacağım yarışta tercihim HEPSI dir. Oyunum oldukça risk içermektedir. Çünkü öyle tahmin ediyorum Türkiye oyunu Karataş ‘ın pilotluğunu yaptığı safkanlar üzerime kuracaktır. Gelmesi durumunda da ikramiye olarak tatmin edici olacağını düşünmüyorum. Dileyen arkadaşlar bu safkanlari ilave edebilir. Şablonun yüzde yüz tuttuğum safkanlar üzerinedir. Herkese bol şanslar. 

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK: 2-4-8-3-1-5

2.AYAK: 4 TEK

3.AYAK: 6-2-1

4.AYAK: 3 TEK

5.AYAK: 1-3

6.AYAK: HEPSİ

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.
CEYCEY
Ziyaretçi
CEYCEY

selam bombacı , yatırdıgım kuponu atıyorum şimdiden bol şanslar…
İZMİR ALTILIM
****************
1.2.5.8.9
4.5.1
3.6
1.2.3
1.3
6.11
TOPLAM : 21.60 TL
GÖÇMEN123
***************

tunaaçıkkan
Ziyaretçi
tunaaçıkkan

Satış koşusuyla başlayan bir pırogram var bugün bakalım hangi isimler birincilik kürsüsüne çıkacak
1.ayak 2.3.4.5.6.8
2ayak ön plana çıkan yaylar olsada hepsi diyorum
3ayak2.3.6
4ayak3 reco bankom
5ayak1.2.3
6ayak3 yıldırımsah sıtartta oyalanmaz ise kazanır bankom
Sol şanslar

Morton34
Üye
Morton34

Bol şanslar.

Savasci
Üye
Savasci

Tebrik ederim harika oyun olmus…

Morton34
Üye
Morton34

Teşekkürler. İkramiye olarak pek birşey vermez diye sallama yaptım şansa tuttu diyelim nasipte varmış. Yine atlara gidecek nasıl olsa…Bani100 milyar ve üzerisi ancak tatmin eder..

Morton34
Üye
Morton34

İzmir 7lim

Onbasi
Üye
Onbasi

Buda benim kuponum bakalım ne olacak

admin
Yönetici
admin

Son ayaktan elediler çavuşum. Geçmiş olsun

Savasci
Üye
Savasci

2 gündür 5li alıyorum bakalım darısı 6 lıya diyelim.))

admin
Yönetici
admin

Tebrikler