24 Kasım İzmir At Yarışları

İzmir’de Sıcaklık: 14.7°CNem: %36Basınç: 1025.4 hPa Görüş: 12 km Rüzgar 13 km/sa

8 Koşulu yarış programında az at sayısı ile sürdirek at olmaması dikkat çekiyor. Yorumlarımıza başlıyoruz.

1.AYAK: 2.TINKERBELL, 5.AIRTOUCH ve 6.MARADONA. Bu 3 atı birbirinden ayırmak çok zor. Derece olarak TINKERBELL daha iyi gözükse de kum performansları ve galopları ile 5 ve 6 nolu atlarıda yazmadan olmaz. 4.ANGRY BIRD çok iyi koştuğu çim yarışlarından sonra kuma çıkacak. Baba tarafından kum piste oldukça yatkın olan bu tay günün ilk bombasını yapabilir. Bir diğer bomba önerimiz ise 10.ALAÇATI RÜZGARI. Bu tay çok iyi kum performansına sahip. Aynı zamanda startta kalma yüzdesi de oldukça yüksek. Start çıkışında 40mt civarında geç başlayabiliyor. Çok at yazacaklara önerebilirim.

2.AYAK: 6.PASSING SHOT geçen yarışında ilk ayakta çok fazla kupona tek atıldı ve beklendiği koşmadı. Bu gün bu grubu geçebilir. Ufak kuponlara tek atılabilir. Çok at yazmak isteyenler 1.CONSIGLIERI, 2.ERTEKİN BEYİ, 3.TOO LATE ve bombada 5.GOLDEN CHANCE tercih edebilirler.

3.AYAK: 10.İMPARATORİÇE banko.

4.AYAK: 1.DÖRTNALA son kazandığı koşu çok güzeldi. Küçük kuponlara tek atılabilir. 2.SANCAKGÖR için mesafe uygun dikkat edilmeli. 5.TUNÇBEY yarış kolluyor bombayı patlatabilir. 6.EMSALSİZ ve 8.DENİZALTI KIZI da kuponlarda bulunmalı.

5.AYAK: Tam bir taktik koşusu olacak ve formları itibariyle bütün atlar birbirini geçebilecek kapasitede. 1.PERS KURYESİ grubun üstünde gözükse de 2.SARTI FIRTINA bu yarışa çok iyi hazırlanmış gözüküyor. Yine 3.STARFIST bu grubun üstündeki atları da geçtiği görüldü. Ayrıca çok hızlı seyredecek olan yarışta öne düşen atlar birbirlerini yorarlarsa dökülenleri çok rahat toplayacaktır. Aynı kapasite de 5.GOLDEN COMPASS‘ta bu karakterde bir tay. Dikkat edilmeliler. 9.GÜNER BEY‘i de dahil ederek rahat bir yarış seyredebiliriz.

6.AYAK: Son koşuda 1.GADDAR METİN seri stili ile yarışı bitirebilir. Son koşularında favori gösterilen 10.PRENSİM ve iyi durumu ile 6.ALFREDİN OĞLU ve 7.PATLICAN  kuponlarda mutlaka bulunmalı. Bomba olarak koşu gören 4.HEKTOR ve 11.KERNEKLİ yazılabilir. Son tercihim bu ayağın kapatılması yönünde.

Bol Şanslar

Yazar: admin

25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Tahmin paylaş.x
()
x