Ana Sayfa / Tahminler / 24 KASIM 2019 PAZAR İZMİR ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (can911)

24 KASIM 2019 PAZAR İZMİR ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (can911)

İçeriğinde KV-9 Öğretmenler Günü koşusunu barındıran ve bu vesileyle değerli Jokey ve taylarımızı görme imkanı yakaladığımız İzmir programında yorumlarımı paylaşıyorum. Değerli Öğretmenlerimizin de bu özel gününü can-ı gönülden kutlar ve ellerinden öperim. Yazdığınız gibi gelmesi ve kazançlı olması dileklerimle... can911

1.Ayak: İlk yarışından 3.lük çıkartan 11 (TAKE MY HEART) sergilediği idman performansıyla ilk tercihim. Yine ilk yarışını unutturacak hazırlıklar yapan 4 (DERBENTLİ) güne sürprizli başlangıç getirebilir. Koştukça kendini bulmaya başlayan 3 (CESUR CAFE) ihmale gelmez. Yeni takısının idmanda işe yarayacağını gösteren 8 (NAME OF THE ROSE) da tercih edilebilir. Tabela yakınlarında gezinen 10 (SEDA KIZIM) da bugün beklediği 1.liğe uzanabilir.

2.Ayak: Son üç yarışlık formuyla 6 (EGENİN ASLANI) doğal olarak ilk tercih. Bir diğer tabela müdavimi 9 (ÖZÇOCUK) da peşinden ilave edilir. Son yarışını kazanan 4 (ASİ KALP) bugün eküri desteğini alacak. Bir diğer ekürili start alacak olan 8 (UĞURSEL) çalışmasıyla tercih edilir. Geçmiş performanslarını anımsaması halinde 3 (ESERALP) de bugün neden olmasın?

3.Ayak: Son yarışını bugünkü binicisiyle kazanan 2 (GÜÇLÜ KIZ) önemli rakibi 1 (GÜRSOYHAN)'a nazaran bir tık kilo avantajı bulunması nedeniyle birlikte değerlendiriyorum. Yarış hayatını daha fazla riske sokmak istemeyecek olan 6 (GALLOPİNG LORD) çalışma performansıyla bugünkü BOMBA tercihim olur.

4.Ayak: Geçmişte Cankardeşler ve Turbo'nun koştuğu programlarda yaşanırdı. 5'li ganyan gibi ama tatminkar ikramiyelere şahit olurduk. Bugün de öyle bir gün olacağa benziyor. Muzaffer Can ekürisine yarışseverlere tanıştırdığı Şampiyon adayı taylar için teşekkürlerimizi sunarak ekürisiyle de boy gösterecek olan 2 (KARDEŞCAN)'ı BANKO sunuyorum.

5.Ayak: Programın ikramiye katsayısını yükselteceğini düşündüğüm Maiden koşularda dikkat diyerek istikrarlı 3.lükleriyle 5 (DEMİRNUR) ilk sırada öneriyorum. Takı değişikliği meyvasını idmanda hemen almaya başladığı görünen 8 (Mİ MUNDO) ve tabela yakınlarında gezinen bir diğer isim 11 (WALTZ GOES ON) İzmir Kum'unda etkili olacağını gösterdiği son çalışmasıyla piste çıkıyor olacak.

6.Ayak: Günün kapanış ayağında 4 isme yer veriyorum. Sıralamam grupta en iyi form durumuna sahip görünen 2 (KİNG'S DAY), eküri desteğiyle piste çıkacak olan 6 (DARK HEART), takı değişikliğine giderek anormal bir çalışma sergileyen 5 (LADY BİSCUİT) ve 8 (KAVACIK BEYİ) tercihlerim.

 

Altılı Ganyan Şablonum:

1.Ayak: 11-4-3-8-10

2.Ayak: 6-9-4-8-3

3.ayak: 2-1-6

4.Ayak: 2

5.Ayak: 5-8-11

6.Ayak: 2-6-5-8

Kupon Tutarı: 63,00 TL

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
Eruhlu
Üye
Eruhlu

Bol Şanslar
Izmir
1. Ayak. 11//10,2,6,4
2. Ayak. 9. Özçocuk Banko
3. Ayak. 1. Gursoyhan Banko
4. Ayak. 2. Kardeşcan. Banko
5. Ayak. Hepsi
6. Ayak. Hepsi

Adana
1. Ayak. 1. Tek
2. Ayak. 1,3,4,6,7,8,9
3. Ayak. 1,3,5,6,9
4. Ayak. 1,3,4,5,7
5. Ayak. 1,3,5,6,7,9
6. Ayak. 11. Tek

Adrian
Üye
Adrian

başarılar üstad

Yazar: can911

can911
1975 Almanya doğumluyum.İzmir' de yaşıyorum.Bu oyunu kumar boyutuna getirmeden,iyi yaptığımı düşündüğüm tahminlerim nedeniyle sürdürüyorum.Kazanmanın tamamen oyun kurgusunu iyi oluşturmak ve iyi takip etmekten geçtiğini öğrendiğim bu oyunda seviyeli ve tarzıma uygun yazarların olduğunu gördüğüm bu sitede bulunmaktan çok memnunum.Saygılarımla