Ana Sayfa / Tahminler / 24 KASIM 2017 CUMA KOCAELİ AT YARIŞI TAHMİNLERİ (BİNBA STAR)
kocaeli altili tahminleri

24 KASIM 2017 CUMA KOCAELİ AT YARIŞI TAHMİNLERİ (BİNBA STAR)

1.AYAK:  Rakiplerine kıyasla nispeten ağır kilosuna karşın uyumlu binicisi ile sevdiği pistte ÖZKURT-1- favorim.Genel performansını etkili bulduğum SOPHOMORE-2- ve son koşusunu kazanırken beğendiğim uygun kilolu GIOVINEZZA-3- ile zorlu koşuyu az atla geçerek daha zorlu geçebileceğini düşündüğüm diğer ayaklara yönelmek istiyorum.

2.AYAK: Son dönem ve genel performansı itibari  ile kısa mesafeli kum koşularının etkili ismi EGE RÜZGARI-12- favori olmayı hak eder.Bu kez çok etkili bir koşu çıkartmasını beklediğim HALİMEHANIM-2- ve önde boş kalırsa affetmeyecek olacak SULTANBATUR-3- öncelikli rakipleri konumunda.Son koşusunu kazanırken oldukça diri gözüken ZORBEZİRGAN-7- ihmale gelmez, son ikinciliği başarılı MY CEM-13-, kum pist-binici faktörü yüksek KALAYCIKAYA-8- ve denk grupta uygun kilosu ile SERHASAN-14- da ihmale gelmeyecek isimler.

3.AYAK: Zor kazanabilen bir isim olsa da bu koşuya İstanbul’dan oldukça formda gelen BELEKİ-5- uygun grupta kazanmaya yakın gördüğüm isimdir.Etkili isim CERSEI-4- öncelikli rakip konumunda.Son koşusu ölçü alınmaması gereken REACH TEH TOP-6- bugün daha etkili koşacak olup bu safkanlar başta değerlendirilebilir, uzun mesafeli kum pist koşularının etkili ismi ASHRAQA-2- ve sonlarda çok sert gelecek olan DİLBAR-8- sırasıyla şans verdiğim diğer isimler.

4.AYAK: Bu koşuya çok iyi hazırlanan SAMBERKHAN-10-, çimdeki tatminkar koşularının ardından bu kez uygun grupta KIZIMÖZÇELİK-5- ve ilk koşusunu ölçü almadığım ve idmanlarında etkili gözüken SARI ÖZGE-11- üçlüsünü ayrımsız blok halinde değerlendirme taraftarıyım.

5.AYAK: Sahadan ikinci olarak ayrıldığı son koşusunu beğendiğim PAKBEY-9- favorim.Yeterli performansları ile ADALSON-2- ve BURUNDI-3- öncelikli rakipleri olurlar görüşündeyim.İdmanlarında fena gözükmeyen MAN OF POWER-7- ve MOĞAÇHAN-8- daha sonra şans verdiğim isimler olup, pedigrisinin hakkını verebilirse CASAMENTO-14- ve bu kez daha etkili bir koşu çıkartmasını beklediğim MY NUMBER-6- sırasıyla zorlu ayağın diğer şanslıları.

6.AYAK: Kazandığı son iki koşusunda pırıl pırıl gözüken KOVADA-4- önde temposunu bozacak rakibinin olmayışı ile bir kez daha beyaz bayrak ayna yaparak kazanmaya yakındır, bankom.

Kupon

1-2-3

12-2-3-7//13-8-14

5-4-6//2-8

10-5-11

9-2-3-7-8//14-6

4

32,4//56,7//132,3 tl

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
ETC
Üye

ilk şans dileyen ben olacağım gibi ilk tebrik eden de ben olacağım Binba dostum :))

Şansın bol uğurun ve talihin daim olsun

ETC
Üye

sağolasın can dostum.. elimizden geldiğince, dilimiz döndüğünce hep sizin dostluğunuz, sizin güzel yüreklerinizin yanında olacağım.. bu ortamda sizin gibi karakter sahibi yazar ve okuyucu dostlarla bir arada olmanın gururunu taşımaktan duyacağım mutluluğu cennete değişmem…

ETC
Üye

bu güzel ortam benim 2. evim gibi biliyor musun. interneti açtığımda ilk girdiğim site de, son çıktığım site de bankotahminler… bundan bir kaç ay evvel tahmin ve yorum verirken başarılı olmadığımı düşündüğümden, sizler gibi yol gösterici şekilde davranamadığımdan ara vermek zorunda kalmıştım. maksadım ganyan oyununda kendimi iyice pekiştirip tahmin ve yorumlarla huzurunuza gelmekti. nitekim öyle de oldu, ama hala başarılı sayılmam tahminler konusunda, yine de elimden geldiğince yol gösterici olacağım sizler gibi.. son 3-4 gündür 5 te kaldım artık bu sefer 6 da 6 olsun diyorum.. Tahmin ve yorumlarda iyice çalışıp sıklaştıracağım bu ortamda olan irtibatımı

ETC
Üye

kesinlikle haklısın dostum. ben genellikle bilirsin küçük meblağlarda kuponlar yaparım. maksat ise insanın altılının bir oyundan ibaret olduğu, hayat mamat meselesi olmadığı, işin eğlencesi ve heyecanını yaşaması gerektiği konusunda fikir sahibi olması için. ben 2 tl lik kupon da yapsam 20 tl lik kupon da yapsam önemli olan son düzlükte o atın koştukça yüreğime kattı heyecanı ganyan milyarlar da verse değişmem.. işin zevki bu. atari oyunu gibi.. çocukken de atari makinası evime ilk geldiğinde böyle heyecanlanırdım 🙂

ozgun1
Üye

Bol şanslar

Yazar: binbastar

Avatar