Ana Sayfa / Tahminler / 24 KASIM 2017 CUMA KOCAELİ ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)
kocaeli altili tahminleri bombaci

24 KASIM 2017 CUMA KOCAELİ ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

Selamlar herkese KOCAELİ altılı tahminlerim şu şekildedir;

1.ayak: Son yarışlarına istinaden (2) SOPHOMORE ve (3) GIOVINEZZA nın ön planda olduğu yarışta bu iki safkanın eksik koşması durumunda ise şeması durumunda ilk ayak hepsiye doğru yol alır diye düşünüyorum.  (1) ÖZKURT sigorta olarak bulundurmak istiyorum. Bu koşuda (9) SPEED BUFF süpriz safkanım olsun.

2.ayak: Birçok safkanın gelme ihtimali olan yarışta 42 gün arası olsa da (12) EGE RÜZGARI ilk safkanımdır. Sorunlarından kurtulunca iyi yere geleceğini düşündüğüm (4) ZAMANIN HARİKASI ilk rakip gördüğüm isim olup devamı şablonumdadır.

3.ayak: Açıkça ifade etmem gerekir ise altının en zor ayağı burası görünüyor. Kalite olarak rakiplerinden ayrı gördüğüm sadece iki safkanla riske edeceğim ancak herşeye rağmen imkanınoşanların gözüne çarptığı veya takip ettiği safkanları yazmasını tavsiye edeceğim. Benim bu yarışı riske edeceğim safkanlar (8) DİLBAR ve (1) ALFA KIZI dur.

4.ayak: Süpriz arayacağım yarışta tercihim HEPSİ olacak.

5.ayak: (2) ADOLSON ve (3) BURUNDI arasında geçecekmılan mücadelenin yarışın birincisini belirleyeceğine inanıyorum.

6.ayak: Son yarışını rahat kazanan KOVADO bu yarışta da yine haklı favoridir. Bu safkan son düzlüğe lider döndüğü zaman 200 metre daha uzayan mesafe ile geriden gelecek olan VELİAHTIM ve DÖKERBEY in bu safkanı zorlayabileceğini düşünüyorum. Mevcut yarış bu üç safkan arasında geçecek görünüyor ve risk almak istemeyen oyuncuların bu üç safkanı yazması gerektiğini düşünüyorum. Ben bu yarışta biraz risk almak istiyorum. Ekim ayında sadece bir yarış gören safkanın artık yavaş yavaş form tuttuğunu ve ufak tefek sorunlarının giderildiğini düşünüyorum. Yarış kolladığını tahmin ettiğim (2) DÖKERBEY in son düzlük dönülmeden çok avans vermediği taktirde dışından yapacağı ataklarla som düzlükte KOVADO ya hakim olmasını bekliyorum. Risklide olsa (2) numaralı DÖKERBEY BANKOMDUR.

ALTILI GANYAN. ŞABLONUM

1.ayak: 2-3 // 1-9

2.ayak: 12-4-5-8-3-7-2-13-6

3.ayak: 8-1

4.ayak: HEPSİ

5.ayak: 2-3

6.ayak: 2 tek

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

2
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
3000
ETC
Üye

özlettin ve yorumunla yeniden sevindirdin dostum
şansın bol olsun…

ozgun1
Üye

Bol şanslar Bombacı

Yazar: Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.