24 HAZİRAN 2020 ÇARŞAMBA İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ ( BOMBACI )

Selamlar herkese İstanbul ALTILI tahminlerim şu şekildedir

1.ayak: Verdiği ara sonrasında gördüğü yarışta mesafeden etkilendiğini düşündüğüm gibi satış koşusuna yazılmasına da sakatlığı yok ise anlam veremedim. Yarış içinde ki görüntüsü gayet sağlıklı gelse de son düzlük üzerinde aşırı teşviklerden pek hoşlanmıyor. Yapısına biraz daha uygun mesafede yarışı ilk üçte takip ettiği taktirde gelmesi normal sonuç olur (10) NEVER LOSE ilk safkanım olup (6) DURU KIZIM rakip düşündüğüm isimdir.

2.ayak: ilk yarışını Adana da koşan safkan için hemen ikinci yarışında İstanbul’a getirilmesi bana oldukça iddialı bir hamle olarak geldi. Adana’daki yarışında startla iyi yer tutan safkan son 600 dönülmeden gerileyip üç boy geriye düşmesine rağmen pilotunun teşviklerine olumlu yanıt verip son 300 de tekrar kazanıra girdi. Bu yarışta pisti yadırgamadığı taktirde ilk iki de olacağını düşündüğüm (4) numaralı OĞLUM MİRHAT sürprizde yer alacak olsa da bende ilk sırada yer alacak. Koştuğu ilk yarışında adaptasyon sorunu yaşasa da son 800 de ki hamleleri oldukça beğenimi kazandı. Yine rakiplerinden geri planda kalacak olsa da (9) HASİBAKIZ ilk rakip düşündüğüm isimdir. Bu iki ismin de eksik koşması durumunda Bursa da ki ilk yarışında safkanın tam idare edilemediğini düşündüğüm (6) SAYGINER devreye girmesini beklediğim isimdir.

3.ayak: Verilen aradan sonra Adana da çıktığı 1800 metrelik mücadele de yeterince hazır olduğunu gösterdi. Çok fazla seri isimlerle yarışın her geçişinde defalarca tekrar tekrar mücadele etmek zorunda kalan safkan mücadeleden hiç düşmedi. Burada ki rakipleri oraya göre nispeten daha kolay olduğunu düşündüğüm mücadele de uzayan mesafe ile birlikte bu defa birincilikle ayrılmasını bekliyorum (3) numaralı KEREM EYLE BANKOMDUR.

4.ayak: (7) ZABUN, (1) FIRE OF WORLD ve (2) FULL THROTTLE arasında ki mücadele yarışın birincisini belirleyecektir.

5.ayak: Süpriz arayışında olacağım mücadele de tercihim HEPSİ olacak.

6.ayak: İlk defa piste çıkacak olan ismin kötü durumda ki rakiplerinden pek eksiği olduğunu düşünmüyorum. İyi start aldığı taktirde son düzlükte yürekleri ağına getirebilir (11) numaralı ÖZHABERCİ ilk safkanım olup rakip düşündüğüm isim ise (16) numaralı ASPURÇE olacak. Herkese bol şanslar dilerim.

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.ayak: 10-6

2.ayak: 4-9-6

3.ayak: 3 tek

4.ayak: 7-1-2

5.ayak: hepsi

6.ayak: 11-16

tutar: 20 lira 16 kuruş

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.
1 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
SANAL

1.AYAK: 6,7
2.AYAK: 5
3.AYAK: 3,4,5,6,1
4.AYAK: 7,2,5,6,1
5.AYAK: 8,5,3,4,7,6
6.AYAK: 1,13,3,5,7,2,4,16,10,6

Bol şanslar.

1
0
Tahmin paylaş.x
()
x