Ana Sayfa / Tahminler / 24 HAZİRAN 2015 ÇARŞAMBA İSTANBUL ALTILI TAHMİNİ ( BY CREED )

24 HAZİRAN 2015 ÇARŞAMBA İSTANBUL ALTILI TAHMİNİ ( BY CREED )

1. Ayak Birbirine denk güçlerin mücadelesinde TORAMAN'ı çok önde görsem de yarış karakterleri tam olarak oturmamış olan safkanların yarışında HEPSİ diyeceğim.

2. Ayak Son yarışında sprintinde geciktiğini düşündüğüm aynı hataya düşmeyecek olan (4) EL PASO uygun rakiplerinin yanında bugün maiden'a veda ötmesi normal sonuç olur BANKOMDUR.

3. Ayak Etkili yarışlarıyla bu gruptan üstün gördüğüm (4) PRINCESS WESTPORT favorimdir. Son startında bariyer dibinde sıkışan bu safkan sonrasında jokeyinin safkanı dış kulvara çekmesiyle en az 5 boyluk avantaj kaybeden safkan sonlarda çok rahat 2.lik elde etti. Bariyer dibine sıkışmasa yüksek ihtimalle yarışı kazanan isim olacaktı. Bugün aynı hataya düşmemesini beklediğim safkanın kazanmasını bekliyorum.Bu safkana rakip olarak (1) SEYİR ve ağır idman hazırlıklarıyla (3) MAYA BIEN yazacağım.

4. Ayak Aprantilere mahsus bu koşuda sürpriz bir sonuç elde edilmesini bekliyorum sırası ile : (5) YOLALAN, (8) ÇÖLRÜZGARI, (9) PAYİDARBEY, (4) TAHİRE, (2) ERSANAĞA.

5. Ayak Sürpriz bir sonuç beklediğim maiden mücadele de (2) ÇINARBAŞ favorim. Bu safkana rakip olarak (5) FATHER MEVLÜT, (12) EL CALAFATE, (15) WILD HEART, (10) YOUR TIME, (6) JANO GRANDE ve (7) MY NUMBER TWO yazacağım.

6. Ayak Sergilediği mükemmel yarışları sonrasında (3) TWINSEA süratli gidecek olan yarışta sonlarda en dış kulvardan yapacağı etkili ataklarıyla kazanamaya yakın gördüm BANKOMDUR.

7. Ayak Birbirine denk mücadele de koşunu çok zevkli geçmesini bekliyorum. Sırası ile 6 safkana şans vereceğim. (5) FLIGHT ATTENDANT, (3) CRASSUS, (4) FINY, (1) PEPE, (2) AKFIRAT, (6) SATINKA.

8. Ayak Yarış hayatına büyük beklentiler içinde başlayan verdiği kısa aranın ardından gördüğü yarışlarla daha iyi duruma gelen son 4.lüğünün bile bu gruptan üstün olduğunu düşündüğüm (6) GOLDEN FOOT BANKOMDUR.

9. Ayak Gruba baktığım zaman gerçekten önde bir kaos oluşacağı kesin. Ayağına çok seri isimler var. Mesafe 1200 veya 1300 olsaydı önde ki safkanlardan birini banko olarak tercih ederdim lakin 1500 metre mesafe de gerilerden çok etkili gelebilecek bir safkan aradı gözüm. Bu da tabi ki (2) ANILBEY olmalıydı. Sonlarda çok etkili gelmesini beklediğim safkanın kazanmasını bekliyorum. Alternatif bankomdur. Bu safkana rakip olarak (14) YESARİ, (8) RABİA ve (10) ÇAKICI EFE yazacağım.

1. ALTILI ŞABLONUM :

1. Ayak : HEPSİ

2. Ayak : 4 TEK

3. Ayak : 4,1,3

4. Ayak : 5,8,9,4,2

5. Ayak : 2,5,12,15,10,6,7

6. Ayak : 3 TEK

ŞABLON TUTARI : 31,50 TL'dir. Bol şanslar dilerim.

2. ALTILI ŞABLONUM :

1. Ayak : 5,8,9,4,2

2. Ayak : 2,5,12,15,10,6,7

3. Ayak : 3 TEK

4. Ayak : 5,3,4,1,2,6

5. Ayak : 6 TEK

6. Ayak : 2,14,8,10

ŞABLON TUTARI : 50,40 TL'dir. Bol şanslar dilerim.

Hakkında Bycreed

Bycreed

17 yorum

 1. CARŞAMBA ELAZIĞ ALTILI TAHMINLERIM…

  Yorum Yapamıyacağım tek tutuğum safkanların ustunde duracağım….

  3.AYAK= Son 3 koşusunda tabela yapma başarısı gösteren.. ve ELAZIĞ,ın başarılı jokeylerınden.. M.A.AKTÜRK… İle start alacak olan..Ve hafif kilosu ile… AURORA POWER,,(2),, BANKOMDUR….

  6.AYAK= Mesafesınde kosacak safkan kendıne uyumlu jokeyı ile KIRDEMIRKIR,,(4),, İKİNCİ BANKOM… Olacaktır..

  ALTILIM…

  1.AYAK=2,1,4,5,6,8,10
  2.AYAK=1,4,5,6,7,9,8
  3.AYAK=2 BANKO
  4.AYAK=1,2,4,5
  5.AYAK=1,2,3,7
  6.AYAK=4 BANKO

  KUPON TUTARI= 33.TL
  BOL ŞANSLAR DİLERİM….
  OZAN BOĞURCU….

 2. sen altılıdan anladıgından eminmisin kardeş yazmim yazmim dedim ama artık dayanamadım twinsea nezaman sprint atmışta bizim haberimiz yok

  • Bycreed

   Siz hangi safkandan bahsettiğinizin sanırım farkında değilsiniz.

  • Bycreed

   Kendimden emin olmama rağmen sırf sizin haklı olma ihtimalinize karşı tekrar baktım lakin siz yaniliyorsunuz. Ben altılı dan anladigima eminim takibim iyidir siz bence kendinize bir bakın çünkü cahil insan cahilligini bilmez. Bilmediğiniz konuda susmaniz gerekir. Biliyormuş gibi karşı tarafı tek taraflı suçlamak gerçek yaşantınizda da size sıkıntı yaratır.

 3. tekrar açıp koşularını izlemeniz zaten başlı başına bi hata daha atı ezbere bilmeniz gerekmezmi ismini duydugunuz an nasıl koştugu akşlınıza gelmeli neyse sizi oraya tahminci diye koyanında vardır bi bildigi sanırım ben yıllarımı verdim bu işe profesyonel yorumculugumda oldu ama biraz daha bişiler katmalısın öle düz mantık tek verilmez twinsea den bahsediyoruz evet ya 1 ya 2gidip koşan bi safkan bu yani ya liderligi alır ya 2.3 gider düzlükte yürür yani tekrar açıpta koşularınızı izlemenize gerek yoktu 98handikap puanı ve şimdiye kadar kendini çoktan göstermiş oldugu bi sürü yarışları var ismini duydugunuzda haaa bu at stili böle demeniz gerekirdi bidaha açıp bakarak ne denli bu işten anladıgınızıda çözmüş oldum ne diyim başarılar ama yanlış yönlendirmeyin insanları hepsi bu.

  • Bycreed

   Daha verdiğim cevabı anlayabilecek kapasiteye sahip değilsiniz hala konuşuyorsunuz sesli güldüm yazdığınıza. Evet biz bu isi bilmiyoruz sizin kadar profesyonel de değiliz iddaamiz da yok. 365 tl sıralı ikiliyi tek kalemde verecek kadar da yeteneksiziz napalım.

 4. CARŞAMBA İSTANBUL ALTILI TAHMINLERIM…

  Yorum yapmayacağım programa bakınca tek cıkarmak zor gibi gözüküyor…

  5.AYAK= Son 3 koşusunda tabela yapan.. PRESSING,(IRE) Orjinli safkan,, GOLDEN FOOT,,(6),, Jokeyi H.KARATAŞ İdaresinde koşuyu kazanacaktır…. BANKOM…

  ALTILIM…

  1.AYAK=8,2,4,9
  2.AYAK=1,10,12,15,2,4
  3.AYAK=3,7,8
  4.AYAK=3,4,1,9
  5.AYAK=6 BANKO
  6.AYAK=1,3,4,7,14,16,17

  KUPON TUTARI= 140.TL
  BOL ŞANSLAR DİLERİM..
  OZAN BOĞURCU….

 5. By creed bugun TORAMANi tek yakaliycaz merak etme

 6. Bu işi bilen ne çok kişi varmış bilmiyorum ama ben kendi bilgime ve kendi konuşmamdan sorumluğum by creed gerçekten iyi yorumcusunuz çünkü kendinizi yorarak Yazdığınız belli uzun ve anlaşılır şekilde buda işte böyle ister istemez bilen bilmeyen eleştiri gelir ama ben yorumlarınızı seviyorum bir gün herkezgibi bizede vurcak şans hergün bulan varsa başka:)

 7. Mehmet kaya birici altılıda sasuniye nasıl geçildi seyrettinizmi ya bu kadarda göz göre göre yarış satılmazki ya seyreden varsa lütfen yorum yapsın biri benmi yanılıyorum yoksa

  • Bycreed

   Yanılmıyorsunuz bende yarıştan şüphelendim resmen jokeylerin insafına kalmış artık at yarışı.

  • Öncelikle teşekkür ederim by Creed eğer Mehmet Kaya işini ahlaklı bir şekilde yapsa sayende altılıyı yakalıyordum. Komiserler kurulu gerçekten tarafsız, adil ve yarışseverin hakkını koruyacaksa Mehmet Kaya’ya tarihi bir ceza vermelidir ibreti alem için.

  • Bycreed

   Arda bey komiserler kurulu hiçbir zaman bizlerin yanında olmadığı gibi yine olmayacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir