Ana Sayfa / Tahminler / 24 HAZİRAN 2015 ÇARŞAMBA İSTANBUL ALTILI TAHMİNİ ( BY CREED )

24 HAZİRAN 2015 ÇARŞAMBA İSTANBUL ALTILI TAHMİNİ ( BY CREED )

1. Ayak Birbirine denk güçlerin mücadelesinde TORAMAN'ı çok önde görsem de yarış karakterleri tam olarak oturmamış olan safkanların yarışında HEPSİ diyeceğim.

2. Ayak Son yarışında sprintinde geciktiğini düşündüğüm aynı hataya düşmeyecek olan (4) EL PASO uygun rakiplerinin yanında bugün maiden'a veda ötmesi normal sonuç olur BANKOMDUR.

3. Ayak Etkili yarışlarıyla bu gruptan üstün gördüğüm (4) PRINCESS WESTPORT favorimdir. Son startında bariyer dibinde sıkışan bu safkan sonrasında jokeyinin safkanı dış kulvara çekmesiyle en az 5 boyluk avantaj kaybeden safkan sonlarda çok rahat 2.lik elde etti. Bariyer dibine sıkışmasa yüksek ihtimalle yarışı kazanan isim olacaktı. Bugün aynı hataya düşmemesini beklediğim safkanın kazanmasını bekliyorum.Bu safkana rakip olarak (1) SEYİR ve ağır idman hazırlıklarıyla (3) MAYA BIEN yazacağım.

4. Ayak Aprantilere mahsus bu koşuda sürpriz bir sonuç elde edilmesini bekliyorum sırası ile : (5) YOLALAN, (8) ÇÖLRÜZGARI, (9) PAYİDARBEY, (4) TAHİRE, (2) ERSANAĞA.

5. Ayak Sürpriz bir sonuç beklediğim maiden mücadele de (2) ÇINARBAŞ favorim. Bu safkana rakip olarak (5) FATHER MEVLÜT, (12) EL CALAFATE, (15) WILD HEART, (10) YOUR TIME, (6) JANO GRANDE ve (7) MY NUMBER TWO yazacağım.

6. Ayak Sergilediği mükemmel yarışları sonrasında (3) TWINSEA süratli gidecek olan yarışta sonlarda en dış kulvardan yapacağı etkili ataklarıyla kazanamaya yakın gördüm BANKOMDUR.

7. Ayak Birbirine denk mücadele de koşunu çok zevkli geçmesini bekliyorum. Sırası ile 6 safkana şans vereceğim. (5) FLIGHT ATTENDANT, (3) CRASSUS, (4) FINY, (1) PEPE, (2) AKFIRAT, (6) SATINKA.

8. Ayak Yarış hayatına büyük beklentiler içinde başlayan verdiği kısa aranın ardından gördüğü yarışlarla daha iyi duruma gelen son 4.lüğünün bile bu gruptan üstün olduğunu düşündüğüm (6) GOLDEN FOOT BANKOMDUR.

9. Ayak Gruba baktığım zaman gerçekten önde bir kaos oluşacağı kesin. Ayağına çok seri isimler var. Mesafe 1200 veya 1300 olsaydı önde ki safkanlardan birini banko olarak tercih ederdim lakin 1500 metre mesafe de gerilerden çok etkili gelebilecek bir safkan aradı gözüm. Bu da tabi ki (2) ANILBEY olmalıydı. Sonlarda çok etkili gelmesini beklediğim safkanın kazanmasını bekliyorum. Alternatif bankomdur. Bu safkana rakip olarak (14) YESARİ, (8) RABİA ve (10) ÇAKICI EFE yazacağım.

1. ALTILI ŞABLONUM :

1. Ayak : HEPSİ

2. Ayak : 4 TEK

3. Ayak : 4,1,3

4. Ayak : 5,8,9,4,2

5. Ayak : 2,5,12,15,10,6,7

6. Ayak : 3 TEK

ŞABLON TUTARI : 31,50 TL'dir. Bol şanslar dilerim.

2. ALTILI ŞABLONUM :

1. Ayak : 5,8,9,4,2

2. Ayak : 2,5,12,15,10,6,7

3. Ayak : 3 TEK

4. Ayak : 5,3,4,1,2,6

5. Ayak : 6 TEK

6. Ayak : 2,14,8,10

ŞABLON TUTARI : 50,40 TL'dir. Bol şanslar dilerim.

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
admin
Yönetici
admin

Bol şanslar

OZAN BOĞURCU
Ziyaretçi
OZAN BOĞURCU

CARŞAMBA ELAZIĞ ALTILI TAHMINLERIM…

Yorum Yapamıyacağım tek tutuğum safkanların ustunde duracağım….

3.AYAK= Son 3 koşusunda tabela yapma başarısı gösteren.. ve ELAZIĞ,ın başarılı jokeylerınden.. M.A.AKTÜRK… İle start alacak olan..Ve hafif kilosu ile… AURORA POWER,,(2),, BANKOMDUR….

6.AYAK= Mesafesınde kosacak safkan kendıne uyumlu jokeyı ile KIRDEMIRKIR,,(4),, İKİNCİ BANKOM… Olacaktır..

ALTILIM…

1.AYAK=2,1,4,5,6,8,10
2.AYAK=1,4,5,6,7,9,8
3.AYAK=2 BANKO
4.AYAK=1,2,4,5
5.AYAK=1,2,3,7
6.AYAK=4 BANKO

KUPON TUTARI= 33.TL
BOL ŞANSLAR DİLERİM….
OZAN BOĞURCU….

sedat
Ziyaretçi
sedat

sen altılıdan anladıgından eminmisin kardeş yazmim yazmim dedim ama artık dayanamadım twinsea nezaman sprint atmışta bizim haberimiz yok

sedat
Ziyaretçi
sedat

tekrar açıp koşularını izlemeniz zaten başlı başına bi hata daha atı ezbere bilmeniz gerekmezmi ismini duydugunuz an nasıl koştugu akşlınıza gelmeli neyse sizi oraya tahminci diye koyanında vardır bi bildigi sanırım ben yıllarımı verdim bu işe profesyonel yorumculugumda oldu ama biraz daha bişiler katmalısın öle düz mantık tek verilmez twinsea den bahsediyoruz evet ya 1 ya 2gidip koşan bi safkan bu yani ya liderligi alır ya 2.3 gider düzlükte yürür yani tekrar açıpta koşularınızı izlemenize gerek yoktu 98handikap puanı ve şimdiye kadar kendini çoktan göstermiş oldugu bi sürü yarışları var ismini duydugunuzda haaa bu at stili böle demeniz gerekirdi bidaha açıp bakarak ne denli bu işten anladıgınızıda çözmüş oldum ne diyim başarılar ama yanlış yönlendirmeyin insanları hepsi bu.

OZAN BOĞURCU
Ziyaretçi
OZAN BOĞURCU

CARŞAMBA İSTANBUL ALTILI TAHMINLERIM…

Yorum yapmayacağım programa bakınca tek cıkarmak zor gibi gözüküyor…

5.AYAK= Son 3 koşusunda tabela yapan.. PRESSING,(IRE) Orjinli safkan,, GOLDEN FOOT,,(6),, Jokeyi H.KARATAŞ İdaresinde koşuyu kazanacaktır…. BANKOM…

ALTILIM…

1.AYAK=8,2,4,9
2.AYAK=1,10,12,15,2,4
3.AYAK=3,7,8
4.AYAK=3,4,1,9
5.AYAK=6 BANKO
6.AYAK=1,3,4,7,14,16,17

KUPON TUTARI= 140.TL
BOL ŞANSLAR DİLERİM..
OZAN BOĞURCU….

Bombaci
Ziyaretçi
Bombaci

By creed bugun TORAMANi tek yakaliycaz merak etme

Özgür
Ziyaretçi
Özgür

Bu işi bilen ne çok kişi varmış bilmiyorum ama ben kendi bilgime ve kendi konuşmamdan sorumluğum by creed gerçekten iyi yorumcusunuz çünkü kendinizi yorarak Yazdığınız belli uzun ve anlaşılır şekilde buda işte böyle ister istemez bilen bilmeyen eleştiri gelir ama ben yorumlarınızı seviyorum bir gün herkezgibi bizede vurcak şans hergün bulan varsa başka:)

gürcan
Ziyaretçi
gürcan

Mehmet kaya birici altılıda sasuniye nasıl geçildi seyrettinizmi ya bu kadarda göz göre göre yarış satılmazki ya seyreden varsa lütfen yorum yapsın biri benmi yanılıyorum yoksa

Yazar: Bycreed

Bycreed