Ana Sayfa / Tahminler / 24 EYLÜL ÇARŞAMBA ELAZIĞ ALTILI TAHMİNLERİ (KINGGOK)

24 EYLÜL ÇARŞAMBA ELAZIĞ ALTILI TAHMİNLERİ (KINGGOK)

1.AYAK: Üç yaşlı arap maiden mücadelede formda ekürisinin desteğini de alarak koşacak olan 3 DUBAİLİ kazanmaya çok yakın. Dördüncülükle bitirdiği yarışı ardından formunu katlayan 2 ARDAKUSİ en ciddi rakibi olacaktır. Son ikinciliğini beğendiğim 5 AKDEMİR KIZI , Binicisinin çalıştırdığı 7 GÖNÜLHANIM ve itina ile hazırlanan 4 TEMİZ AĞA sonraki ihtimallerdir.

2.AYAK: Altılının ikinci ayağında son yarışını kazanan 3 ATEŞHATOĞLU ideal pist ve mesafesinde bir aksilik olmazsa rahat kazanacaktır. Günün ilk bankosu..

3.AYAK: Günün en önemli koşusunda son yarışında burada koşan bir çok rakibini geride bırakan 4 FOBİ form durumu ile ilk şans verdiğim isimdir. İdeal mesafesinde koşacak olan 8 HAKANSOYLU fotoda kaybettiği son yarışında ne kadar hazır olduğunu gösterdi. En ciddi rakibi olacaktır.

4.AYAK: Son ikincilikleri ile günün öne çıkan ismi olan 4 VEZİRTAY ı küçük kuponlarda tek olarak değerlendirebiliriz. Rakip arayıp altılıyı yüksek ikramiye ye taşımak isteyenler için; Eküri desteği ile 1 DURBİN OĞLU , 7 NAZİREHATUN , 5 CAN BEYZA , 2 GÖLGE TAY , 3 HEPAĞA ve 9 ŞEŞENBAHAR isimleri uygun olacaktır.

5.AYAK: Günün en zor ayağında son iki yarışını kazanan 7 EMBOAR , başarılı son koşusu ile 2 IAN TAPP , 8 ERCANSOY , 1 BEST OF SABUR , son yarışında tabelaya giren 14 FAST FRIEND , 11 GÜNEŞ BAY , 9 MAGLADY , 4 SİYAH ÇEŞME , 3 MY SPARKLER , 6 GANJ ve 5 KARAN GIRL isimlerini birlikte değerlendireceğim.

6.AYAK: Handikap mücadelede bir süredir start almamasına rağmen çalışmalarını eksiksiz sürdüren 9 HÜCUMCAN alıştığı binicisi idaresinde kazanacaktır. Rakip isteyenler son iki yarışında tabelada gezinen formda 5 SURUÇKAN , 2 ORMAN , 800 m çalışması ile beğenimi kazanan 1 ÇÖLAVI , ekürisi ile 8 DİLA SULTAN ve 6 WIN KIZ WIN ı değerlendirebilirler.

1.AYAK: 3-2-5-7-4

2.AYAK: 3 ATEŞHATOĞLU

3.AYAK: 4-8

4.AYAK: 4 VEZİRTAY /1-7-5-2-3-9

5.AYAK: 7-2-8-1-14-11-9-4-3-6-5

6.AYAK: 9 HÜCUMCAN / 5-2-1-8-6

BOL ŞANS...

Hakkında kinggok

4 yorum

 1. Arkadaşlar ikinci ayak 3 ATEŞHATOĞLU koşudan çıkartılmıştır. Yerine 6 KANKARTAL ve 11 ÖZHAKAN ikilisini ekleyip 4.ayak 4 VEZİRTAY ı tek atacağım.

 2. Adrian

  Anasayfanın görüntüsü bozuldu. Eskiden böyle değildi sayin Admin.

  • BankoTahminler.com

   Bozuldu derken, soldan sağa tahmin gösterimi vardı onu kaldırdık. Bundan mı bahsediyorsunuz?

 3. Adrian

  evet ondan bahsediyordum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir