24 EYLÜL ÇARŞAMBA ELAZIĞ ALTILI TAHMİNLERİ (KINGGOK)

1.AYAK: Üç yaşlı arap maiden mücadelede formda ekürisinin desteğini de alarak koşacak olan 3 DUBAİLİ kazanmaya çok yakın. Dördüncülükle bitirdiği yarışı ardından formunu katlayan 2 ARDAKUSİ en ciddi rakibi olacaktır. Son ikinciliğini beğendiğim 5 AKDEMİR KIZI , Binicisinin çalıştırdığı 7 GÖNÜLHANIM ve itina ile hazırlanan 4 TEMİZ AĞA sonraki ihtimallerdir.

2.AYAK: Altılının ikinci ayağında son yarışını kazanan 3 ATEŞHATOĞLU ideal pist ve mesafesinde bir aksilik olmazsa rahat kazanacaktır. Günün ilk bankosu..

3.AYAK: Günün en önemli koşusunda son yarışında burada koşan bir çok rakibini geride bırakan 4 FOBİ form durumu ile ilk şans verdiğim isimdir. İdeal mesafesinde koşacak olan 8 HAKANSOYLU fotoda kaybettiği son yarışında ne kadar hazır olduğunu gösterdi. En ciddi rakibi olacaktır.

4.AYAK: Son ikincilikleri ile günün öne çıkan ismi olan 4 VEZİRTAY ı küçük kuponlarda tek olarak değerlendirebiliriz. Rakip arayıp altılıyı yüksek ikramiye ye taşımak isteyenler için; Eküri desteği ile 1 DURBİN OĞLU , 7 NAZİREHATUN , 5 CAN BEYZA , 2 GÖLGE TAY , 3 HEPAĞA ve 9 ŞEŞENBAHAR isimleri uygun olacaktır.

5.AYAK: Günün en zor ayağında son iki yarışını kazanan 7 EMBOAR , başarılı son koşusu ile 2 IAN TAPP , 8 ERCANSOY , 1 BEST OF SABUR , son yarışında tabelaya giren 14 FAST FRIEND , 11 GÜNEŞ BAY , 9 MAGLADY , 4 SİYAH ÇEŞME , 3 MY SPARKLER , 6 GANJ ve 5 KARAN GIRL isimlerini birlikte değerlendireceğim.

6.AYAK: Handikap mücadelede bir süredir start almamasına rağmen çalışmalarını eksiksiz sürdüren 9 HÜCUMCAN alıştığı binicisi idaresinde kazanacaktır. Rakip isteyenler son iki yarışında tabelada gezinen formda 5 SURUÇKAN , 2 ORMAN , 800 m çalışması ile beğenimi kazanan 1 ÇÖLAVI , ekürisi ile 8 DİLA SULTAN ve 6 WIN KIZ WIN ı değerlendirebilirler.

1.AYAK: 3-2-5-7-4

2.AYAK: 3 ATEŞHATOĞLU

3.AYAK: 4-8

4.AYAK: 4 VEZİRTAY /1-7-5-2-3-9

5.AYAK: 7-2-8-1-14-11-9-4-3-6-5

6.AYAK: 9 HÜCUMCAN / 5-2-1-8-6

BOL ŞANS…

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: kinggok

Avatar
Adrian
Üye
Adrian

Anasayfanın görüntüsü bozuldu. Eskiden böyle değildi sayin Admin.

admin
Yönetici
admin

Bozuldu derken, soldan sağa tahmin gösterimi vardı onu kaldırdık. Bundan mı bahsediyorsunuz?

Adrian
Üye
Adrian

evet ondan bahsediyordum