istanbul altili tahminleri

24 EYLÜL 2017 PAZAR İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ

1 – AYAK: İlk defa start alacak tayların galopları kağıt üzerinde iyi. Tjk idman pistini de yüklemediği için galopları göremedik. Orijinlerde iyi. TALİPHAN – FREE FIGHTER orijinli 9 – TAYYİPHAN ve süratli olabilecek orijini ile 2 – CANGÜVEN öncelikli isimler.

2 – AYAK: 8 – SON OĞUL, 9 – GÜNERBEY, 10 – CAN TU CAN ve 11 – GÜLDÜRGÜLDÜR dörtlüsünden ayrım yapamadım. Kum pistte çok farklı koşalecek isim 6 – BABAURAL sürpriz.

3 – AYAK: Uluslararsı koşulardaki 3.lüğünde iyi gözüken 7 – VICTORY IS OURS ve 8 – FINESSE favorilerim. 1 – ABBAS YOLCU sürpriz.

4 – AYAK: Bu kadar formda kaliteli at arasında her sonuç normaldir. Yine de ufak kupon oynamak için 6 – PERFECT WARRIOR tek atarak risk alıyorum.

5 – AYAK: 2 – BRAVE DECISION nispten uygun grupta kazanmasını bekliyorum, bankom. Tek atmasaydım 9 – MEMEDİM kuponumda yer alırdı, çok at yazanlar için öneririm.

6 – AYAK: Son ayakta büyük bir sürpriz olmazsa sıralamam 1 – ZARTAR, 2 – WEST LIFE, 4 – TEMEL REİS, 5 – BLOOMY ve sürprizlerde 6 – LA REYNA ile 3 – SERDEM. 8 – FREEDOM FLIGHT ve 11 – METİN ABİ kupona eklendi.

Kuponum

H
8-9-10-11-6
7-8-1
6
2
1-2-4-5-6-3-8-11

İstanbul Galopları

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.
29 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
ETC

1.AYAK: PIERRO, TAYYİPHAN ve CANGÜVEN’e bu koşuda öncelikle şans vermek istiyorum. Referans olarak ise etkili jokeylerini ve idmanlarını göstermek istiyorum.

2.AYAK: 20 Ağustos ve 10 Eylül tarihli son 2 koşusunda bekleneni tam manasıyla veremese de, bu koşularda ağır sıkletine rağmen 1200 KUM pistte grubunun en iyi bitiriş derecelerini elinde bulunduran SON OĞUL ve 28 Temmuz tarihli 1200 KUM pist sınavında elde ettiği bitiriş derecesiyle ve KARATAŞLI GÜLE GÜLE’nin önünde tabelada kendine yer bulan BEYZA SULTAN koşunun sigortalarıdır. Birlikte düşünülmeleri gerekir.

3.AYAK: Epeyce iddiali bir koşu olan TJK KOŞUSU’nda izleyeceğimiz atlardan tabi ki S.KAYA idaresinde FINESSE yazılıp koşu kapatılabilir. Bankomdur.

4.AYAK: Yine bir önceki koşu gibi ciddi bir MARMARA KOŞUSU’nda özellikle 13 Ağustos tarihindeki 1600 ÇİM koşuyu dikkate alırsak koşuda, şu an içinde bulundukları grupta diğer safkanlara oranla daha iyi bir iş çıkardıkları ve tabelada kendilerine yer buldukları için başta IMPULSİVE, ORADINARIO ve HIDDEN JEWELS diyerek koşuyu kapatıyorum.

5.AYAK: MORTODELA ağır sıklette uzun mesafe çim pistteki son 2 koşusunda elde ettiği bitiriş dereceleriyle büyük ölçüde önem arz etmektedir. KOCAKAYA ile bu koşuda da istediğini alabileceği kanısındayım. Hata yapması durumunda geçmiş koşusunda KHAN OF GHOST ile zevkli bir çekişmesi bulunan MY BABOŞ devreye girecektir. WRITE TO ELLIE’nin de 25 Haziran tarihinde elde ettiği 1.57.03’lük derece grubun en iyi bitiriş derecelerindendir. Dikkat edilmesi gerekir.

6.AYAK: 2 Ağustos tarihindeki koşu neticesinde WEST LIFE’a, 9 Haziran ve 23 Ağustos tarihlerindeki bitiriş dereceleriyle SERDEM’e bu koşuda öncelikle yer vermek istiyorum.

1.AYAK: 2 – 7 – 9
2.AYAK: 2 – 8
3.AYAK: 8
4.AYAK: 1 – 2 – 5
5.AYAK: 1 – 3 – 7
6.AYAK: 2 – 3

TUTAR: 6.48 TL

toprak_tan

Bol Şanslar

ETC

Bol şanlar Admin dostum, isabetli tercihlerinle mutlu sona ulaşman dileğiyle…

Mehmet28

bol şanslar
son ayağa 8i eklemeni tavsiye ederim

Mehmet28

8e rakip olarak ilk gözüme 11 çarpmıştı ama 8i tek atarım ondan 11i yazmadım :)

yavuzhan41

Şansın bol olsun adminim..

06 Cengo 06

Bolşanslar iyi mutlu sabahlar :)

ozgun1

Bol şanslar

Yusuf Ceylan

Bol şans İnşallah tahminin istediğin gibi olur çok beğendim tahmini çok mantıklı

Ramazan Yılmaz

Bol şanslar admin bey

Mine

4
2.3.7
1.8
2.5.6
3
3.4.5.11

Mine

4.7
3.2
1.8
2.5.6
3
3.4.5.11

Ramazan Yılmaz

Bu atın geleceğine okadar emindim ki tek atmayarak asrın hatasını yaptım admin

Ramazan Yılmaz

aynen admin kuponum ikinci ayaktan yattı hepsiydi çok tutuyordu beş ata düşürdüm yattım gitti güzelim bomba

Mehmet28

Behramkaleden önce yazardım ama yine de ihtimal vermemiştim 😀

yavuzhan41

Atın sahibi de inanamadı adminim birinci geldiğine :) yarış süpriz bitecek diye tahmin ettim ama bu kadar etmemiştim

yavuzhan41

yok yok bugün belliydi adminim kapama dükkanı :) koşular yakın zorlu izlemek güzel bugün bu yarışta ne sonuç çıkacak bakalım .

Ramazan Yılmaz

sıralı üçlü çifte ikramiyelere bak admin vay bee :)

29
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x