24 EKİM 2017 SALI KOCAELİ AT YARIŞI TAHMİNLERİ (COMMANDANTE)

1.AYAK: İzmir’deki yarışlarını incelediğimde geçtiği ve geçildiği rakiplerine baktığımda açıkçası 4-BANKIZ‘ı tek atıp diğer atların yarışlarını izlemeyip incelememeyi bile düşündüm sonrasında AGF oranının çok yüksek olmasından dolayı cazip bir isim bulabilir miyim acaba diye incelerken üç yarış önce bu pist ve mesafede İstanbul’da çok kaliteli isimleri geride bırakarak KV kazanmışlığı olan SANBERK’in arkasındaki yakın ara üçüncülüğünü gördüğüm 2-SEHERİNSESİ ve ilk kez çıkacağı kaba kuma yatkın olduğunu düşündüğüm 8-GÜLSİMA dikkatimi çekti. Bu üç isimle ilk ayağı geçeceğimi umut ediyorum.

2.AYAK: Bomboş kilosu ve Kocaeli pistine yatkınlığının yanı sıra koşunun temposunun da kendisine yarayacağını düşündüğüm 4-BLACK ADLER favorim. Son yarışı tabela dışında gözükse de o grup çok sertti ve birincinin sadece 43 salise gerisinde bitirmişti yarışını ayrıca o yarışında N.Eren ile start almıştı bu yarışında ise M.Çiçek deklare olmuş bence şansı çok bu isim 5-KING BURAK. Daha sonra ise istikrarlı 2-MEGAFORCE ve önde istediği tempoyu yapmasına müsaade edilir ise 8-SADO BY SADO devreye girer.

3.AYAK: Yarış hayatları pek de parlak geçmeyecek diye düşündüğüm atların bir arada toplandığı koşuyu üç isimle geçmeye çalışacağım. Bunlar sırasıyla 1-BATURKAYA, 3-CÜRCEVELİ ve 7-SON SÜRAT.

4.AYAK: 2-MY FREEDOM çok ön plana çıksa da açıkçası üzerinde A.Aslan varken tek yazmak pek içime sinmedi yanına 4-ALEXANDRAPOLI ve Çaldıran galibi RHYTM DIVINE arkasında KV üçüncülüğü bulunan 7-KOCA BAYRAM yazacağım.

5.AYAK: Üç eküri ile Kocaeli’ne iddialı gelen Kutlu ekürisi atlarından 2-KUTLUERİNOĞLU favorim. Ankara’daki son yarışı başarılı olan 1-KIZILTUĞ ve süratli gidecek yarışta sonlarda etkili gelmesini beklediğim 4-GÜLENYÜZ rakipleri.

6.AYAK: Eğer starttan sağlıklı çıkarsa 1-CORITIBA‘nın beyaz bayrak ayna yarışı yapmasını bekliyorum ama takibimde olan bir isim var uzun ara sonrası iki yarış gören ve ilk kez çıkacağı kaba kumda bombayı patlatabilecek potansiyelinin olduğunu düşündüğüm iyide bir orijine sahip 9-NEW TRANSATLANTIC tek rakip olarak yazacağım isim.

ALTILI ŞABLONUM

1.AYAK: 4-2-8

2.AYAK: 4-5-2-8

3.AYAK: 1-3-7

4.AYAK: 2-4-7

5.AYAK: 2-1-4

6.AYAK: 1-9

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: COMMANDANTE

COMMANDANTE
Üniversite mezunuyum, evli ve bir çocuk babasıyım, yaklaşık 15 senedir at yarışlarına bahissever olarak katılmaktayım.
6 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
admin

Bol şanslar Arda

Mehmet28

Bol şanslar

binbastar

bol şanslar

6
0
Tahmin paylaş.x
()
x