24 EKİM 2013 İZMİR AT YARIŞI TAHMİNLERİ

İZMİR AT YARIŞI TAHMİNLERİ

 • 1. AYAK

  2 – BEZMİ ALEM son yarışın 4 boy startta kalmasına rağmen iyi bir derece çıkardı, startta kalmazsa bankom. 5 – HOW CAN I GO’dan son yarışında birşeyler bekliyorduk fakat sulu kumda pek varlık gösteremedi, burada plasede tutuyorum. 7 – PATİSKA ilk defa koşacak olmasına istikrarsız grupta söz sahibi olabilir.

 • 2. AYAK

  9 – YÜNLÜCE YILDIZI’nın son yarışını başarlı buluyorum, favorimdir. 5 – ZARİFKIZ’da iyi formda tuttu mutlaka yazılmalı. 1 – KİBAR ve ekürileri plasede.

 • 3. AYAK

  Son yarışında sendeleyen bir safkanın grubu bölmesi sebebiyle çok arkalarda kalan 1 – GENÇTAY 3.lükle yetindi. Bu yarışta şanslı safkanlardan. Kum pistteki güzel yarışlarından sonra son çim yarışını da uzak kazanan 8 – RAZYANA mükemmel bir derece yaptı favoriye sert rakip olacaktır. 3 aylık aradan sonra iki yarış gören 9 – CANYİĞİT son yarışında düzelmeler gösterdi burada da mutlaka yazılmalı.

 • 4. AYAK

  1 –  CYPRIANA, 9 – SU MELEĞİ, 5 – MISS FAVELA ve 3 – JEST TO JEST kafa atlarım. Biniciler ve safkanların durumları bu koşuda sürpriz işaret ediyor mümkün olduğunca at eklenmeli.

 • 5. AYAK

  9 – YİĞİT OĞLUM uzun mesafe atı olmasına rağmen 1400M mesafede 4.olurken ışığı yaktı fakat sonraki 1900m koşuda nedense varlık gösteremedi. Daha sonra da Bursa’da bence gereksiz bir çim koşusuna götürüldü. Kendi pistinde ve mesafesinde iyi bir yarış bekliyorum. 5 – LAST DRAGON bu grupta her zaman yeri olan bir safkan. 4 – ASLIGIBI formunu koruyor mutlaka yazılmalı.3 – ÇİFTÇİ BEYİ son 2.liği güzeldi.  2 – SANTA DOMINGO dinçlikle de güzel koşabilen bir safkan, 4 aydır start almamasına rağmen düşünülebilir. 14 – SARI MUSTAFAM sürpriz olarak şanslı gördüğüm safkan. 1 – GOLD TO GOLD atlamışım, SARI MUSTAFAM’ı çıkartıp kupona 1 – GOLD TO GOLD ekliyorum.

 • 6. AYAK

  4 – ABSOLUTE STAR son kazandığı koşu ile farkını gösterdi, favorim. 12 – ATTENTION (ROYAL ABJAR – EXCUSE ME) uzun süredir takibimde ve en sonunda kum pistte görebildik. Farklı bir yarış bekliyorum. 13 – VICTORY GOLD, 14 – MAGRİT, 11 – MISS DİDEM ve 15 – ROSIGNOL’de kum farklı koşabilecek safkanlardan. 2 – LUCKYEBRAR,10 – STAR OF STREET  ve 1 – DOREMİ AHMET plasede. Çok atta 3 – WINE TIME, 5 – DUDRIO ve 6 – YES TÜTÜN eklenebilir. Sürprize müsait bir koşu.

  BOL ŞANSLAR
GÜNÜN KUPONU
129.6 TL
1. Ayak 2. Ayak 3. Ayak 4. Ayak 5. Ayak 6. Ayak
2
1
5
9
1
8
9
1
3
5
9
1
2
3
4
5
9
1
2
3
4
5
6
10
11
12
13
14
15
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.