Ana Sayfa / Tahminler / 24 ARALIK ÇARŞAMBA ADANA ALTILI TAHMİNLERİ (KINGGOK)

24 ARALIK ÇARŞAMBA ADANA ALTILI TAHMİNLERİ (KINGGOK)

1.AYAK: Elde ettiği son iki ikinciliği ile 6 BANDIERO ilk şans verdiğim isimdir. Oldukça güzel bir sezon geçiren 2 DİLŞARBEY en ciddi rakibidir. Bir buçuk aydır koşmuyor olsa da ilgilileri tarafından itinalı bir hazırlık dönemi geçirtilen 5 KİMURA , çalışmalarını beğendiğim 4 PRESENT PERFECT , form durumları ile 3 FIRE PIECE ve 1 OCEAN SOUND ise sonraki ihtimallerdir.

2.AYAK: Değişen binicisi ile ilk şansı 1 BAHÇEŞEHİRLİ ye vereceğim. İyi form durumu ve Ahmet Çelik tercihi ile 10 LADY OSCAR , Pazartesi sabahı çalışmaları oldukça güzel 6 AFRICAN QUEEN , son günlerde müthiş çıkış yaklayan 7 MESERRET , iyi koşacağını beklediğim 9 SPONGEBOB , on ay ara sonraki koşusunda elde ettiği ikinciliği ile 13 LOVE BITES , yatkın olduğu pistte 3 BEST TIME BEST ve beş aydır koşmuyor olsa da binicisi ile 1200/1.15.6 gibi grubun üzerinde çalışma yapan 5 KHANKA olmazsa olmazlardır.

3.AYAK: İki koşu sonrası tekrar Selim Kaya tercihi ile bu kez maiden e veda etmesini beklediğim isim 3 DERSPLAY olacaktır.

4.AYAK: Sevdiği pist ve mesafede koşacak olan 4 CELCIUS ve son yarışında iki boy farkla Celcius u geride bırakan 7 LOWMAN mücadelesine uzun zamandır start almasa da son kum mücadelesini bu pist ve mesafede kazanan 6 HAYIRLI , form durumu ile 1 BURSIBUR , çalışmaları ile 3 SEER OF LIGHT , tabela içinden düşmeyen 5 REBELLION ve 600/37.4 - 400/24.7 R işi ile 2 MAGIC RAIN i ekleyerek ayağı kapatmayı düşünüyorum.

5.AYAK: Son koşularına göre daha uygun bir grupta koşacak olan 2 SAADIN ZAFERİ ve formda ekürisinin desteği ile koşacak olan 3 BEŞİRYILDIZ 'ın mücadelesi galibi belirler.

6.AYAK: Çok ciddi hazırlıkları ile bu yarışı hedeflediğini düşündüğüm 4 KALENDER KIZ aksilik olmazsa kazanacaktır. En ciddi rakibi yarım boyla fotoda kaybettiği yarışı sonrası sıkleti azalan ve binici olarak Özcan Yıldırım tercihlenen 3 KIRGIZ olacaktır.

1.AYAK: 6-2-5-4-3-1

2.AYAK: 1-10-6-7-9-13-3-5

3.AYAK: 3 DERSPLAY

4.AYAK: 4-7/6-1-3-5-2

5.AYAK: 2-3

6.AYAK: 4-3

BOLŞANS....

selim
Ziyaretçi
selim

merhaaba bursa paylaşımınız açılmıyor düzeltirseniz sevinirim

bilen
Ziyaretçi
bilen

Dün adanada son ayakta yattık.. bugün
istanbul yokmu kinggok.. çalışıyorum bursa oynayamıyorum.

Yazar: kinggok