Ana Sayfa / Tahminler / 24 ARALIK ÇARŞAMBA ADANA ALTILI TAHMİNLERİ (KINGGOK)

24 ARALIK ÇARŞAMBA ADANA ALTILI TAHMİNLERİ (KINGGOK)

1.AYAK: Elde ettiği son iki ikinciliği ile 6 BANDIERO ilk şans verdiğim isimdir. Oldukça güzel bir sezon geçiren 2 DİLŞARBEY en ciddi rakibidir. Bir buçuk aydır koşmuyor olsa da ilgilileri tarafından itinalı bir hazırlık dönemi geçirtilen 5 KİMURA , çalışmalarını beğendiğim 4 PRESENT PERFECT , form durumları ile 3 FIRE PIECE ve 1 OCEAN SOUND ise sonraki ihtimallerdir.

2.AYAK: Değişen binicisi ile ilk şansı 1 BAHÇEŞEHİRLİ ye vereceğim. İyi form durumu ve Ahmet Çelik tercihi ile 10 LADY OSCAR , Pazartesi sabahı çalışmaları oldukça güzel 6 AFRICAN QUEEN , son günlerde müthiş çıkış yaklayan 7 MESERRET , iyi koşacağını beklediğim 9 SPONGEBOB , on ay ara sonraki koşusunda elde ettiği ikinciliği ile 13 LOVE BITES , yatkın olduğu pistte 3 BEST TIME BEST ve beş aydır koşmuyor olsa da binicisi ile 1200/1.15.6 gibi grubun üzerinde çalışma yapan 5 KHANKA olmazsa olmazlardır.

3.AYAK: İki koşu sonrası tekrar Selim Kaya tercihi ile bu kez maiden e veda etmesini beklediğim isim 3 DERSPLAY olacaktır.

4.AYAK: Sevdiği pist ve mesafede koşacak olan 4 CELCIUS ve son yarışında iki boy farkla Celcius u geride bırakan 7 LOWMAN mücadelesine uzun zamandır start almasa da son kum mücadelesini bu pist ve mesafede kazanan 6 HAYIRLI , form durumu ile 1 BURSIBUR , çalışmaları ile 3 SEER OF LIGHT , tabela içinden düşmeyen 5 REBELLION ve 600/37.4 - 400/24.7 R işi ile 2 MAGIC RAIN i ekleyerek ayağı kapatmayı düşünüyorum.

5.AYAK: Son koşularına göre daha uygun bir grupta koşacak olan 2 SAADIN ZAFERİ ve formda ekürisinin desteği ile koşacak olan 3 BEŞİRYILDIZ 'ın mücadelesi galibi belirler.

6.AYAK: Çok ciddi hazırlıkları ile bu yarışı hedeflediğini düşündüğüm 4 KALENDER KIZ aksilik olmazsa kazanacaktır. En ciddi rakibi yarım boyla fotoda kaybettiği yarışı sonrası sıkleti azalan ve binici olarak Özcan Yıldırım tercihlenen 3 KIRGIZ olacaktır.

1.AYAK: 6-2-5-4-3-1

2.AYAK: 1-10-6-7-9-13-3-5

3.AYAK: 3 DERSPLAY

4.AYAK: 4-7/6-1-3-5-2

5.AYAK: 2-3

6.AYAK: 4-3

BOLŞANS....

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

3
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
3000
selim
Ziyaretçi
selim

merhaaba bursa paylaşımınız açılmıyor düzeltirseniz sevinirim

bilen
Ziyaretçi
bilen

Dün adanada son ayakta yattık.. bugün
istanbul yokmu kinggok.. çalışıyorum bursa oynayamıyorum.

Yazar: kinggok

Avatar