Ana Sayfa / Tahminler / 24 ARALIK 2017 PAZAR İZMİR AT YARIŞI TAHMİNLERİ ( YAVUZHAN )

24 ARALIK 2017 PAZAR İZMİR AT YARIŞI TAHMİNLERİ ( YAVUZHAN )

Pistin Muhtemelen Islak olma ihtimali yüksek bu doğrultuda tahminlerinizi değerlendirmenize dikkat etmeniz gerektiğini önemle bilgilendiririm. Herkeze Bol şanslar dilerim.

1.AYAK : Dişilere ait zorlu bir yarışla açılış başlıyor. Son iki yarışını kazanarak performansının üst seviyesinde olan isimler ön planda  gözükmüş olsa da bugün o kadar kolay bir yarış olmayacak izlenimi alıyorum. Normal şartlarda üstünde ki ismin biraz daha düzgün olduğunu görüp güven verse ıslak piste bu rakiplerini geride bırakmasını beklediğim hazırlıkları çok iyi olan 1 CASSOWARY'in uzayan mesafede koşuyu kolay kazanabileceğini dahi söyleyebilirdim. Her ihtimale  karşı son yarışında beğenimi kazanıp aşama kaydetmiş olan ıslak piste etkili koşmasını beklediğim bir diğer isim 2 CHASTE öncelik rakip olarak görüyorum. Son iki yarışında ki artan formlarıyla 6 AZA LEA ve 3 KIZIL GÜNEŞ'in kuponlarda bulunmasını gerektiğini düşünüyorum. Son olarak bir kaç yarıştır takip ettiğim isimlerden olan ve gelmesi durumunda güzel bir ganyan beklediğim 8 DİVENE FORCE ekleyerek ilk ayağı geçiyorum.

2.AYAK : Yakın zaman koştukları nefes kesen koşu akıllarımızda aynı pilotlarıyla bugün yine sahaya çıkıyorlar bugün tek değişen durum rakibine göre daha hafifleyen ve  idman görüntüsü daha etkili gözüken ekürisiyle birlikte start alacak olan 5 BÜTÜNAY bugün koşunun favori konumunda olduğu aşikar. Son yarışında güzel bir üçüncülük yaparak bu tür pistte etkili yarışları bulunan ve rakiplerinin hatasını affetmeyecek hazırlık aşaması bulunan 2 HAZARDAĞI, son koşusunda daha zorlu rakiplerle koşan ve bugün yine tercihlerim arasında yer olacak geldiği taktirde güzel bir ganyana imza atacak olan 4 UÇAN UÇAN , bugün biraz daha zorlanacağını düşünsemde usta pilotuyla es geçilmeyecek 1 KOCA OĞUL son olarak bir türlü beklenen çıkışı yapamasa da bugün kendisi için avantajlı olarak düşündüğüm pist durumuyla yarışın bombasını patlatabilecek bir isim olan startta çok fazla oyalanmadığı taktirde koşunun etkili ismi olabilecek 3 OĞLUM İLKER şans verdiğim isimlerdir.

3.AYAK : Günün tek kupalı koşusuna sahne olacağımız 2 Yaşlı ingilizlerin Açık A3 Piri reis koşusunun nefes keseceğini düşünüyorum. Son yarışları ve form olarak birbirinden hazır isimlerin bir araya geldiği bu koşuda rakiplerine göre biraz daha önde tuttuğum ismi riskli de olsa bugün tek olarak kuponumda yer vereceğim. Bursa pistinde koştuğu hiç bir yarışını kaybetmeyen İstanbul ve Ankara pistlerinde başarısız görüntü yaşamış olsa da Bursa pisti ve İzmir pistini çok yakın gördüğüm için çok fazla etkilenmeyeceğini düşündüğüm bu rakiplerinden çok daha güçlü rakiplerle koşup mücadele içerisinde olan ve pistin durumunu da göz önünde bulundurduğumda rakiplerine göre daha avantajlı konumda olduğunu düşündüğüm bir aksilik yaşamadığı taktirde koşuyu kazanmasını beklediğim 4 EMPEROR SION'u günün BANKOSU olarak kuponumda yer veriyorum.

4.AYAK : Sonunda istediği mesafeyi bulan ve artık maidene veda etmesini beklediğim bir aksilik yaşaması durumunda koşuyu kazanmasını beklediğim önde sert temposuyla gidecek olan rakibinin 2 veya 3 arkasına yaslanacak olan viraj üzerinde etkili sprintini yapıp içten aldığı liderlikle dışa doğru açılarak rakiplerinin önünde koşuyu kazanmasını beklediğim 5 ZAFER MEYDANI günün ikinci BANKOSU olarak kuponumda yer veriyorum.

5.AYAK : Bu rakiplerine göre daha iyi form durumu olduğunu düşündüğüm ve sonunda M.Çiçek gibi jokeyle start alacak olan 5 GÖNÜL AVCISI'nı koşunun favori konumunda olarak görüyorum. Biraz sürpriz arayışı içerisinde olacağım bu koşuda Bu sefer farklı bir yarış ortaya koymasını beklediğim 3 YÜKSEK UÇUŞ, Israrcı binicisiyle birkez daha buluşan 4 KUĞU GÜZELİ , bu rakipleri yanında her zaman söz sahibi olabilecek güçteki 1 NURLUTAÇ , 2 GÜNYÜZÜ , üst üste ikincilik serisini bugün bozmak için sahaya çıkacak olan 6 BAHANE ve son olarak İstanbul pistinden geldikten sonra koşu koşarak form tutan son hazırlıkları oldukça etkili olan sonlarda rakiplerine şok yaşatabilecek 7 ÖZUÇAN'ıda ekleyerek bu koşuyu kapatıyorum.

6.AYAK : Zevkli bir koşuyla İzmir de kapanışı yapıyoruz. Sürpriz bir isim bekliyorum öncelikli şansı 2016 yılı koşularından sonra 2017 içerisinde koştuğu ilk koşusu dahi takibimde olup her yarışında kuponumda olan ve artık geliyorum sinyallerini İzmir pistinden Türkiye'ye yaydığını düşündüğüm bu tip koşuları sevip sürpriz yapmayı jokeyinin bir kez daha kendisini tercih etmesiyle de hazır duruma geldiğine inandığını gözler önüne seren 8 AKGÜNHAN koşuda ilk şanslı gördüğüm isim olup , en ağır sıklete sahip olmasına rağmen M.kayanın etkili olması durumunda günün en çok kazanan jokeyi olabilecek uygun rakipleri yanında 1 ELİPS, son dört yarışında tabeladan düşmeyen ve form durumu oldukça iyi olan 2 OASIS , Maidenden çıktığı koşusundan sonra zorlu rakipler yanında koşmasına rağmen başarılı gözükebilen 6 BABA ADNAN , İdman görüntüsü çok etkili gözüken 5 FLASH İS BACK , Bugün kesinlikle kuponlarda bulunması gerektiğini düşündüğüm koşunun etkili isimlerinden birisi olacak 4 BİNGÖLLÜM ve son olarak eğer ki starttan çıkarsa çok fazla metreler rakiplerinin gerisinde kalmadığı taktirde 67,50 ile geldiği ganyanı hala aklımda olan hazırlık aşaması çok etkili gözüken bugün üzerinde ki kantarması değişen starttan çıkması durumunda koşunun bombasını patlatabilecek 3 WİNALOT kuponumda yer verdiğim isimlerdir.

İZMİR ALTILI GANYAN ŞABLONUM 

1.AYAK : 1,2,6,3,8

2.AYAK : 5,2,4,1,3

3.AYAK : 4

4.AYAK : 5

5.AYAK : 5,3,4,1,2,6,7

6.AYAK : 8,1,2,6,5,4,3

TUTAR : 73,50 TL 

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

14
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000
admin
Yönetici

Bol şanslar Yavuz

ETC
Üye

Bol şanslar Yavuzhanım…
Eli kulağında.. Şans hepimizle olsun…

İboo
Ziyaretçi
İboo

Başarılar dilerim ilknahak 1 teka tıp böyle oynucam bu izmiri bıl şanslar dilerim

İbooi
Ziyaretçi
İbooi

Şansın bol olsun

Mehmet28
Üye

bol şanslar

Yazar: yavuzhan41

yavuzhan41
Evli ve bir çocuk babasıyım. Kocaeli'de ikamet ediyorum. Yaklaşık olarak 18 yıldır at yarışlarına karşı bir aşinalığım mevcuttur.Ekip olarak sizlere elimizden geldiğince yardımcı olmak adına çıkardığımız kuponlarımızı sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz...