istanbul altili tahminleri barisci

24 ARALIK 2016 CUMARTESİ İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (BARIŞÇI)

1.Ayak: Zor bir koşuyla başlıyor program. Mesafenin iyi safkanlarının olduğunu görüyoruz. Çok düşük bir tempo olacağını düşünmediğim için sprinter isimlerin daha şanslı olduğunu düşünüyorum. YAĞIZINOĞLU(3) mükemmel formunu devam ettiriyor ilk safkanım. Karataş’la çok iyi bir uyumu olan TOMS(2) çok sert rakip olur. Yine iyi formlarıyla ASLANAĞZI(6) ve ÇAĞ TUFANI(8) değerlendirilebilecek diğer safkanlar.

2.Ayak: Maiden koşuda YALÇIN(8) bir adım öne çıksa da önereceğim başka isimler olacak. Grubun en tecrübelisi HABERŞAH(3), çalışmalarını beğendiğim AGAH(1) ve YEŞİLVADİ RÜZGARI(9), son koşusu olumlu KARAÇAM(4) ile ilk defa sentetiğe çıkacak MALKOÇOĞLU(5) değerlendirilmeli.

3.Ayak: KECHICHE(2) son koşusunda yüksek tempodan oldukça etkilenmiş ve tabela dışında kalmıştı. O yarışını ölçü almıyorum bugün çok daha iyi koşacaktır, kendisini önde çok rahatsız edebilecek bir tek King of Trakya var o da Kechiche’in temposuna uyup hemen arkasında kalacaktır diye düşünüyorum. Koşu bu şekilde gerçekleşirse Kechiche kazanır bence ancak ters bir durumda HARPUTLUNUN OĞLU(1), KRAL AMED(3) ve FORGET ME NOT(5) devreye girebilecek safkanlar.

4.Ayak: Kechiche için söylediklerim burada da DURDEN(1) için geçerli. Kendisini rahatsız edecek bir ismin olmaması şansını çok arttırıyor ancak bu sefer de ağır kilosu göze çarpıyor. Eğer istediği tempoda giderse sonlarda direnebilir. Böyle düşünenler için tek olabilir. Yine tersi bir durumda İLKADIM(3), ACI KAHVE(4), BAHT(5) ve HATİCE(6) devreye girebilir.

5.Ayak: Diğer maiden koşuya göre daha zor bir ayak. Sıralamam şablondadır.

6.Ayak: Kalite olarak bu gruptan üstün olduğunu düşündüğüm DAILY MAIL(3) bankomdur.

Altılı Şablonum

1.ayak:3,2,6,8

2.ayak:8,3,1,9,4,5

3.ayak:2,1,3,5

4.ayak:1//3,4,5,6

5.ayak:4,13,7,3

6.ayak:3 tek

Herkese bol şans…

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Barışçı

Barışçı
1981 doğumluyum yaklaşık 17 senedir at yarışlarını takip ederim ve bahis yaparım. İzmir'de ikamet etmekteyim. herkese bol kazançlar diliyorum...
06 cengo 06
Ziyaretçi
06 cengo 06

Selamlar bolşanslar ☺

Utk
Üye
Utk

Çok guZel kurgu olmuş emeğinize teşekkürler.
3.ayakta 5 yerine 4
4.ayakta 1 i tek geçerek aynısını oynadım.bol şans ve iyi eğlenceler.

Adrian
Üye
Adrian

selam Barış özlettin kendini. nerelerdesin