Hızelbeyi - 2006 / Veliefendi Hipodromu'nda çim pistte 2 bin 400 metre mesafede yapılan 3 yaşlı 22 İngiliz safkanın katıldığı koşuda, Kadri Daşkan'ın sahibi olduğu “Hızelbeyi” isimli safkan, son 200 metredeki atağıyla foto finişle birinci oldu. Hızelbeyi, 2.27.60'lık derecesiyle ilk sırada yer aldı. Yarışta 2. sırayı jokeyi Ertül Cankılıç ve Özen Adalı'nın sahibi olduğu “Annosh” isimli safkan, 2.27.61'lik dereceyle, üçüncülüğü Kemal Kurt'un sahibi olduğu “Bors” isimli at, 2.29.48'lik dereceyle jokeyi Mehmet Kaya ile elde etti.

24 Ağustos İzmir Tahminleri

İzmir kolay gibi gözüksede dikkat

1.ayak::: Hayatının ilk koşusuna çıacak safkanlardan 6 SELÇUKOĞLU ve LOVELY SUN ayağına çabuk safkan olan orjine sahipler yarış tecrübesi ile 7 CİMİNLİ ilk göze çarpanlar.maiden olması ve ilk ayak olmasından dolayı 1 ANIZARBOS BLACK SWOOD 9 Kalite safkanların orjinlerine sahip GRAND AKARCA (KANEKO ) VE 10 RIGHT TIME (BOSPORUS) Yazılması taraftarıyım.
2.ayak::: Son yarışı asla ciddiye almadığım 4 NİKOLEYEV benim favorim.Nihayet uzun mesafe koşularından sonra kendi pistine dönen 6 STAR CAT ve koşarak form tutmaya çalışan 9 ADİSA bu grupta söz sahibi olabilir.2 İSMİNUR bu yarışla beraber takip edilmesi gerekir.seriyi sürdürme uğraşı verecek 1 KOYUNCUDA iyi yerlerde gözükebilir.
3.ayak::: son yarışını 1700 de kazanan 1 ASPURCE biraz daha uzayan mesafede sanki daha iyi koşacak izlenimi verdi.TEK yazılabilir.izmirde 2 yarış koşup tecrübe kazanan 6 GREEN ALLEY sert rakip olabilir.
4.ayak::: 6 DEMİRDÖVEN bu tayın taylığındaki satışını hatırlıyorum 110 bin gibi cuzi bir rakamla satın alındı.
o sıralarda 400.bin gibi astronomik rakamla satın alınan safkanla beraber aynı gün satışları olan GÖĞEBAKAN nerelerde ……demek istediğim kısmet işi …..
5.ayak::::burada 10 safkan koşuyor kim gelirse şaşırmamak gerekir.sadece sırıtanlardan birka tanesinden söz etmek gerekir.3 LAŞİN ,sert gruplardan kazabileceği grubu bulan 1 BAHTIŞAHANE Sonlarda kuvvetli gelebilirse 2 ELDANS ve yarışı muhtemelen önlerde kabullecek k.kurtla 5 CARTANO diğerleri size kalmış
6.ayak:::Adanadan izmire gelip bir koşu gören 8 MIRAZBATUR .BURSA İZMİR Arasında mekik dokuyan 10 DEMİRKANBEY
Eski yarışlarını mumla aratan 17 BUĞRAYAĞIZ İnatçı yapısıyla 7 KARAMÜRSEL ,Yarışları hep iyi bir türlü kazanamayan 1 SONKALELİM Kötülerin iyileri….herkese iyi şanslar

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: erdo751

Avatar