24 AĞUSTOS 2019 CUMARTESİ İZMİR ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (can911)

Hafta sonuna sürprizlerin havada uçuşacağı bir programla merhaba diyen İzmir’den tahminlerimle beraberiz. Yazdığınız gibi gelmesi ve kazançlı olması dileklerimle… can911

1.Ayak: Kocaeli’de aradığını bulamayıp İzmir’e geri dönen 4 (YOU NEVER KNOW) ideal mesafesinde şanslıdır. Yavaş ve emin adımlarla yükseltiği formunu bugün zirve yapacağını düşündüğüm 6 (TURKNUR) yeni binicisiyle etkili olabilir. Adeta ”İzmir dışında oynamam” diyerek dönüş yapan bir diğer isim 3 (MCTAMER) kaldığı yerden devam edebilir. İlave DB takı etkisiyle olsa gerek idmanda oldukça iyi dereceler yapan 2 (HASANEFE) bu ayak için son önerimdir.

2.Ayak: Maiden mücadelede ilk iki koşusundan 2.lik + 4.lük gibi bir sonuç çıkaran 3 (KARA DERE) doğal olarak favori. Sanki İzmir Kum’unda biraz adapte sorunu yaşar gibi düşünüyorum, bu nedenle işin karışması düşüncesiyle 8 (KIRMIZIBAHÇE), 13 (ÖZMAHİDE), 6 (ARUZTAY) ve 11 (ORKİ) sırasıyla tercihleyeceğim isimler olacaktır.

3.Ayak: Benzer isimlerin start alacağı Handikap mücadelede benzer senaryoyu bozabilecek isimler var. Belki farklı tercihlerde bulunmuş olacağım ama, ilk tercihim ideal mesafesinde start alacak olan 11 (GENÇBERK). Takı değişikliği sonrası bariz bir şekilde sınıf atlayan 8 (BENLİGÜL), orta mesafede daha başarılı dereceler yapabilen kapasiteye sahip 12 (KAMERTAY), uyumlu binicisiyle idmanlarında dahi ayrılmayan 4 (LANDİNG) bugün bunun karşılığını alabilir. Ekürisiyle birlikte iyi bir çalışma dönemi geçiren 9 (KAPTAN EVO) bugün iddialı olabilir. Kilo dezavantajı yaşayacağını düşündüğüm 2 (ZENGİNCE)’ ye kalitesiyle kuponumda sonda da olsa yer vermek lazım.

4.Ayak: Grupta tavşan rolunü üstlenecek olan 1 (AFRİKAANDER) arkasındakileri son viraja kadar istediği tempoda iyi uyutabilirse, 2 (GÜMBÜRGÜMBÜR) gibi bir isme rağmen kazanabilir.

5.Ayak: Günün 2.ci kalabalık maiden koşusunda önceki yarışında bir çok kişiye ters köşe yapan 5 (SARRAF CAVİT) bugün de yine aynı durumu yaşatır mı? Bu sefer temkinli davranıp koşunun tecrübeli ismi 9 (ECESER) ve dereceli hazırlıklarını beğendiğim ekürilerden 12 (KÜŞİ) tercihim. Seri ikincilikleri sonrası 1 (DEMİRBARS) da bugün maidena veda edebilir.

6.Ayak: Binicisiyle tanışmasına muteakip 1.lik ve 2.lik elde eden, bir tık KG dezavantajına rağmen geçtiğimiz hafta aldığı 2.liğe nazaran bugün daha uygun bir grup yakalayan 1 (CALLİENTE) bugünkü BANKO tercihim.

Altılı Ganyan Şablonum:

1.Ayak: 4-6-3-2

2.Ayak: 3-8-13-6-11

3.Ayak: 11-8-12-4-9-2

4.Ayak: 1-2

5.Ayak: 5-9-12-1

6.Ayak: 1

Kupon Tutarı: 67,20 TL

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: can911

can911
1975 Almanya doğumluyum.İzmir' de yaşıyorum.Bu oyunu kumar boyutuna getirmeden,iyi yaptığımı düşündüğüm tahminlerim nedeniyle sürdürüyorum.Kazanmanın tamamen oyun kurgusunu iyi oluşturmak ve iyi takip etmekten geçtiğini öğrendiğim bu oyunda seviyeli ve tarzıma uygun yazarların olduğunu gördüğüm bu sitede bulunmaktan çok memnunum.Saygılarımla
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Kasım kaptan

İzmir
4-7-3-2-7-8-11
10-4-11-3-13
9-10-12-4-8-13-14
1-2-6
5-1
5

admin

Bol şanslar Can bey