Ana Sayfa / Tahminler / 24 AĞUSTOS 2019 CUMARTESİ ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

24 AĞUSTOS 2019 CUMARTESİ ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

Cumartesi boş geçmesin dedim uzun aradan sonra herkese tekrar selamlar.

1.ayak: Tahminime göre yarın (11) numaralı TORTİLLA farkla agf çıkacaktır ki çıkmazsa ne mutlu riskli tek arayanlar için bulunmaz fırsat olduğunu düşünüyorum. Agf nin Yakın ara sıralanması halinde ise yine alternatif yek olarak sahne alabilir. Onun haricinde Özcan’ın bindiği (4) numaralı COLDGRAY en şanslı rakibi gibi duruyor. Yine bu yarışta başarılı performans sergilemese de potansiyeli olduğuna inandığım (10) numaralı MISTER POLICEMAN’i takip etmenizde fayda var. (8) KINGS MAN ve (7) KING ARTUR daha sonra. Bu safkanların dışına çıkacağına inanan bence hava deliksiz oynamalı.

2.ayak: Hem safkanların durumu hemde satış koşusu olması münasebeti ile tahmini oldukça güç görünüyor. Enteresan bir isim olduğu kadar sahiplerinin iyi bir safkanı elden çıkartmak istemeyeceğini düşünsem de kafam da deli sorular olsa da ilk koşusunda şartlı-1 İ kazandıktan sonra şartlı-3, şartlı-5, H-14, KV-6 gibi koşular seçilmesi safkanın başarısız olmasına rağmen ben kötü bir isim olmadığını düşünüyorum. Üzerine Sadettin gibi bir ismin deklare olması ayrıca ekürisi olması ile de hedef yarış yapıldığı izlenimi uyandırıyor. Uzun lafın kısası (7) numaralı KAMAKAYA bence en şanslı isimdir. Rakip düşündüğüm isimler şablonumda olacak.

3.ayak: İstanbul’da ki son yarışı. Ana göre safkana olan güvenin göstergesi idi. Tabelanın sonunda yer almış olsa dahi (9) numaralı FLASH DORWARD kesinlikle burada benim favorimdir. En yakın rakip gördüğüm iki isim ise (6) RING OF FIRE ve (4) ES MATADORdur. Bu üç ismin rakiplerinden ayrıldığına inanıyorum. Üçü birden eksik koşarsa devreye girebileceğine inandığım iki isim ise (11) numaralı STRONG BELIEF ve (12) numaralı BARIŞ  olacak.

4.ayak: Sürpriz arayacağım mücadelede tercihim hepsi.

5.ayak: Tabiki (7) numaralı ADİL ABİ rakiplerinden çok farklı isim. Ancak  iki aydan fazla arası olması ve son yarışlarında ki başarısız sonuçları bende bir sakatlık devresinden çıktığı imajı doğuruyor. Üstelik önde ki temposunu bozabilecek en azından rahatsız edebilecek (3) YEŞİLTAŞ gibi bir isim var. Dolayısı ile böyle bir senaryoda sağlam sprinter olmasalar dahi iyi birer tempo atı olan (9) ŞEHLEVENT ve (10) TETİNA hafif kiloları ile son 400 e kadar bu iki ismin temposunun düşmesini bekleyecek. Ben bu mücadeleyi bu dört safkanla riske edeceğim.

6.koşu: Safkan kalite anlamında kesinlikle hepsinden farklı. Piste çıktığı ilk yarışında 54 handikap puanı almayı başarabilen bu isim kendisine geldiyse silip süpürür. Zaten bu yarışına gelemese dahi plasede yer alıp iyi mücadele ortaya koyarsa sonraki yarışlarında favori çıkacaktır. Grubun en genç safkanlarından olan üç yaşında ki bu ismin başarılı olmasını diliyor ve çok riskli de olsa (8) numaralı KARMA FELSEFESİ BANKOM diyorum. Herkese bol şanslar.

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.ayak: 11 /// 4-10-8-7

2.ayak: 7-6-9

3.ayak: 9-6-4-11-12

4.ayak: hepsi

5.ayak: 7-3-9-10

6.ayak: 8 tek

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

10
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000
admin
Yönetici

Bol şanslar Bombacı

stalingrad
Üye

1= 4-7-8-11
2=1-2-7-8-12
3=4
4=1
5=H
6=1-2-4-5-6-7-8-9-11-12
bol şanşlar herkese

stalingrad
Ziyaretçi
stalingrad

ah damon ah

admin
Yönetici

Geçmiş olsun stalingrad, senin at gelse bir kaç kişi bulacaktı herhalde.

stalingrad
Üye

cansaglıgı baska zamana artık

ERTANBEY
Üye

Bol sanslar reis
1.ayak 1/ 11
2.ayak 5.7.10
3 ayak 7.9.5.3
4.ayak 1.3.4
5.ayak 4 / 9
6.ayak 9 / 6.8.7
Buda benim ufak şablon…

can911
Üye

Ertan’ım bol şanslar olsun, sevgiler

Hikmet
Ziyaretçi
Hikmet

Stalingrad uzuldum yazık oldu

Yazar: Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.