Ana Sayfa / Tahminler / 24.08.2014 Pazar İstanbul Altılı Tahminleri

24.08.2014 Pazar İstanbul Altılı Tahminleri

İstanbul birinci altılısı,
1.koşu::: İzmir'den gelip İstanbul'da 1 yarış gören safkan 3 ÖZGÜRBİKE favorim, kilodan etkilenmezse 1 ERSANAĞA son 2.liği ile rakibi.buraya 2 at yeter.
2.koşu::: Şartlı 1 koşularından herzaman korkmuşumdur..ilk kez koşacak safkanların kazasız belasız bir başlangıç yapması ümid ederim... bu yüzden yüksek ganyanlı safkanların gelme olasığı fazla (8-10 tl ganyanlar ) yarış kum orjin olarak sırasıyla 1 APALBA, 10 NAZKO, 11.PRINCESS FION, 5.ZATOPEC İlk önce yazılması gereken safkanlar .. 2.EMİREFE 7.EMIKA 12.SERÇE de değerlendirilmesi gerekir...
3.Koşu ::: Hepsi yazılması gereken bir koşu sadece 2 attan bahsedeceğim .2.LASER GIRL yarış koşarak daha iyi duruma geldiğine inandığım safkan bugün için iyi koşacak gibi,,kum yarışlarını kesinlikle ölçü alınmaması gereken 1 LION KING AĞIR Kilo ile yarışı kazanabilir.
2.altılı
4.koşu::: İlk kez koşacak safkanların yine aynı temennide bulunarak kazasız belasız bir başlangıç yapması ümit ederim...bu grup sanki 2.koşudaki gruptan bir adım daha önde yani kalite safkanlar gözüyle bakıyorum ama koşu yine şartlı 1 ne olursa olsun 10 HOŞGÖRÜ VE 4 LASER BOY arasında geçecek gibi sürpriz gelirsede buna müdahale etmek zor...
5.koşu:::Ankaradan formda gelen 6 LEGA NORD 3.Birinciliğe ulaşabilecek formu ile 3 LADY B EAUTY arasındaki mücadeleye 5 PARLERA da katılabilir.

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
3000

Yazar: erdo751

Avatar